INTELLIGENTNE MAKSAPUHASTUS
Ainus 1-päevane detokskuur MAAILMAS!

NB!!! Ostes toote või tootekomplekti, mis sisaldab organismi- või maksapuhastust, on Sul võimalik TASUTA osaleda juhendatud puhastuses!

ZenCleanz FORGIVE maksapuhastus

1-päevane maksapuhastuskuur toetab maksatööd ja aktiveerib toksiinide ning jääkainete väljutamist sapikanalitest. 

ZenCleanz Forgive maksapuhastus sisaldab 40 erinevat sorti köögivilju, puuvilju, seeni, maitsetaimi, vetikaid ja patenteeritud piimhappebaktereid, mis on olenevalt taimesegust läbinud 1 kuni 3-aastase fermenteerimisprotsessi.

ZenCleanzi maksapuhastus on just kui abikäsi, mis ei tee tööd maksa eest ära, aga tänu puhastusele saab maks oma tööd efektiivsemalt jätkata. 

Vabandame, kuid seoses suurenenud nõudlusega on hetkel ZenCleanz FORGIVE laost otsas!

239.00 

Laost otsas

maksa 3 osas al. 80 € kuus

Tasuta saatmine OMNIVA- ja Itella Smartpost pakiautomaatidesse üle Eesti!

Mis on juhendatud puhastus?

Ja kuidas see toimub?

Juhendatud puhastus on mõeldud neile, kes tunnevad, et soovivad seda puhastust läbida esmakordselt või korduvpuhastujana koos teistega ja meie meeskonnaga. Sellisel viisil võib inimene kogeda suuremat usaldust, turvatunnet ja rahu endas eesoleva puhastuse eel. Ettevalmistus ja puhastusest väljatulemine saab olema igaühel tootega kaasa tuleva kataloogi juhiste alusel, kuid puhastuse päev saab olema kohtumiste rohke.

Sellist võimalust pakume vaid 15-le esimesele kiiremale inimesele, kes selle paketi endale ostavad. Peale ostu, võetakse teiega eraldi meie meeskonna poolt ühendust ning jagatakse informatsiooni, kuidas eesoleva juhendatud puhastusega ühineda.

Juhendatud puhastust viib läbi Marius Vahter ning toimub see veebis kuupäevadel 06.05, 20.05 ja 03.06!

VEIDI EESOLEVAST PÄEVAKAVAST:

  • päeva alustame tervituskõnega, kus käime üle kõik olulised punktid ning valmistame koos ka esimesed joogid;
  • päeva jooksul teeme mitmeid 15-30 minutilisi kõnesid ZOOM vahendusel, et kõik saaksid küsida jooksvalt tekkinud küsimusi ja jagada enda mõtteid, tundeid avatud aga hoitud ruumis;
  • Cleansify tiimi eestvedajad teevad päeva teises pooles, kus on pikem paus jookide joomisega, osalejatele ka mikrobioomi puudutava loengu;
  • päeva jooksul on võimalik kõigil osalejatel teineteisega suhelda ühises facebooki privaatses grupis;
ZENCLEANZI  KLIENTIDEL on
PUHASTUSKUURI LÄBINUTELT KOGUTUD TAGASISIDE PÕHJAL

puhtam ja säravam nahk

Optimaalne kehakaal

rohkem energiat

Vähenenud magusaisu

Paranenud maitse-tundlikkus

Parem uni

Vaimne ja füüsiline kergustunne

Tugevam immuunsus

Paranenud seedimine, toitainete imendumine ja jääkide väljutamine

Muutunud eelistused toidu ja jookide valikul ning uudiste vaatamisel

Rohkem fookust ja selgem mõtlemine

tervislikumad toitumisharju-mused

KAS MAKSA ON TÕESTI VÕIMALIK PUHASTADA?
Miks ma peaksin maksa puhastama, kui öeldakse, et maks taastub ja puhastab ennast ise?
Maks on üks meie keha huvitavamaid organeid. Mõnikord nimetatakse seda keemialaboriks ja mõnikord kaitsekilbiks, aga igal juhul osaleb see umbes 500 metaboolses protsessis. Maks on väga elujõuline ja hämmastava taastumisvõimega multitalent, mis toodab hormoone, ladestab vitamiine, tagab süsivesikute, valkude ja rasvade ainevahetuse ning muudab toksilised ained kehas vähem ohtlikuks. Peale kõige selle varustab maks meid sapiga, mis tagab rasvade ja valkude seedimise ning kahjulike ainete turvalise teekonna kehast välja. ZenCleanz FORGIVE maksapuhastus kujutab endast peamiselt sapikanalite mehhaanilist puhastust. Manustatavad ensüümid pehmendavad sapikivide algeid ning sapikanaleid. Selle tulemusena aktiveerub tugevalt sapieritus, mille käigus eraldub nii sapiliiva kui ka sapikive. Kui sapijuhad saavad sinna kogunenud mineraalidest vabaks, võivad paraneda ka paljud maksafunktsioonid, mis on otseselt seotud mürk- ja jääkainete eritamisega ning rasvade ja valkude seedimisega, mis omakorda mõjutavad kogu organismi tööd. Kui kõhkled, kas mehhaaniline puhastus tõesti toimib, saad selles veenduda, püüdes järgmisel päeval väljaheite sõelale ning pestes kuuma veega läbi.
MIKS VALIDA ZENCLEANZ FORGIVE?

8 PÕHJUST MIKS VALIDA ZENCLEANZ FORGIVE ORGANISMIPUHASTUS

Maks on isepuhastuv organ. Kindlasti tekib paljudel küsimus, et miks valida selle puhastuseks just ZenCleanz Forgive maksapuhastuse toode.

Vastuseks Sulle on siin 8 põhjust.

Mitmed teised kehapuhastuskuurid, kaasa arvatud maksapuhastuse programmid, võivad kesta päris pikalt. Selle aja jooksul tuleb tarbida erinevaid tablette, süüa vähem, teha vee- ja mahlapäevasid jne. Pikem periood paneb proovile ka kõige sihikindlama inimese.

Aga kui saaks sama (või isegi tõhusama) tulemuse kõigest 1 päevaga? ZenCleanzi maksapuhastusega saadki! Puhastus kestab vaid ühe päeva, loodetavasti leiad Sa selle aja iseendale. Tänu kontsentreeritud kuurile on puhastus oluliselt tulemuslikum ning tavapärane elurütm pole nii häiritud.

On oluliselt kergem leida seda ühte päeva, mil puhastus ära teha, kui püüda pidevalt meeles pidada tablettide, vitamiinide ja teede tarvitamist.

Kas maksapuhastus teeb lihtsalt kõhu lahti või puhastab sügavuti? Mõned puhastuskuurid võivad lüüa kõhu lahti või soodustada sagedast urineerimist, kuid need kaks tegevust iseenesest maksa ei puhasta.

ZenCleanzi maksapuhastuse tõhusust näed oma silmaga. On tavapärane, et maksapuhastuse käigus hakkab väljuma mineraali- ja liivatükikesi, võib-olla juba ka kivilaadseid moodustusi, mis on tihtipeale sapikivide algeks. Lisaks toimub puhastus muidugi ka kõhulahtisuse teel. 

ZenCleanz FORGIVE maksapuhastus kujutab endast peamiselt sapikanalite mehaanilist puhastust. Manustatavad ensüümid pehmendavad sapikivide algeid ning sapikanaleid. Seejärel aktiveerub tugevalt sapieritus, mille käigus eraldub nii sapiliiva kui ka sapikive. Kui sapijuhad saavad sinna kogunenud mineraalidest vabaks, võivad paraneda ka paljud maksafunktsioonid, mis on otseselt seotud mürk- ja jääkainete eritamisega ning rasvade ja valkude seedimisega. See omakorda mõjutab juba kogu organismi tööd. Kui kõhkled, kas mehaaniline puhastus tõesti toimib, saad selles veenduda, püüdes järgmisel päeval välja

Hiina meditsiinis on ütlus, et kui seedimine on tugev, siis saab organism jagu ka kõige raskemast haigusest. Mida võiks see tähendada lääne meditsiini järgi? Kui meie seedesüsteem normaalselt töötab, siis suudab see lõhustada toidu vajalikeks mikro- ja makrotoitaineteks. See on esimene samm hea tervise poole. Selles protsessis on tähtsal kohal maomahl, sapphapped ning seedeensüümid. Järgmiseks sammuks on seeditud toitainete imendumine, mis toimub peensooles. Selles protsessis mängivad olulist rolli peensoole seinal olevad hatud. Kui need hatud on elujõulised, hea verevarustusega ja puhtad, imendub kõik kehale vajalik kiiresti ja efektiivselt. Kolmandaks on jääkide väljutamine, mille eest vastutab jämesool. See on koht, kus imendub tagasi vajalik vedelik ja mittevajalik soolesisu väljutatakse. Soolestiku regulaarne tühjenemine on hea tervise seisukohast kriitilise tähtsusega. Pikaajalise kõhukinnisuse korral hakkavad koos vedelikuga tagasi imenduma ka jääkained ja mürgid, mis tuleks kehast väljutada. ZenCleanzi organismipuhastus aitab stimuleerida kogu seedekulgla tööd, puhastades kiudainete ja ensüümide toimel soolestiku seinad.

Kui keeruline või lihtne on programmi järgida? Kolm korda päevas teed teha, lasta sel teatud minutid tõmmata, tarbida juurde tablette ja muid preparaate ning teha seda kõike mitu päeva või nädalat järjest on – ütleme ausalt – ülimalt tüütu. 

ZenCleanzi maksapuhastust on mugav läbida – sul on vaja ainult vett, sheikerit ja toodete komplekti. Soovitame tungivalt, et teeksid maksapuhastust rahulikus koduses õhustikus! Samal ajal saad mõnusalt raamatut lugeda, filme vaadata või jalutamas käia. Kogu ühepäevane programm on lihtsalt üles ehitatud ja väga arusaadavalt lahti seletatud.

Kes vähegi on erinevaid puhastusprogramme proovinud, see teab, et preparaatide maitse võib tohutult erineda. ZenCleanzi ensüümijoogid on hea maitsega, mahedad ja pigem natuke magusamapoolsed.

Näljatunde tekkimine on puhastuskuuri juures oluline psühholoogiline nüanss: mida suurem ja pikem on nälg, seda ebameeldivam organismipuhastus tundub. Tänu tarbitavatele ensüümidele ZenCleanz FORGIVE maksapuhastuse ajal näpistavat näljatunnet ei teki. Võid rahulikult lemmikfilme vaadata, raamatuid lugeda, jalutamas käia ja magada. Sinu kõht nurrub rohke vedeliku ja ensüümide mõjul ning tunne on mõnusalt rahulik.

100% looduslik
Tegemist on üdini loodusliku maksapuhastus tootega.

ZenCleanz Forgive maksapuhastus sisaldab enam kui 150 sorti köögivilju, puuvilju, seeni, maitsetaimi, vetikaid ja patenteeritud piimhappebaktereid, mis on läbinud kolmeaastase fermenteerimisprotsessi.

On elementaarne, et me ei paku inimestele toodet, mis poleks puhas ja ohutu. Oleme oma tooteid testinud erinevate pestitsiidide ja raskemetallide suhtes ning veendunud, et ZenCleanz FORGIVE on täiesti puhas!

Peale seedekulgla toimivad ensüümid ka teistes elundites ja näärmetes, mille tulemusena aktiveerub ainevahetus. Kohe järgmisel päeval pärast paastu käivitub autolüüsi- ja ketoosirežiim, mille tulemusena tekib ühe päevaga justkui kolme- kuni neljapäevase paastumise toime.
AINULAADNE DETOKSI SÜSTEEM
HIINA MEDITSIINI JA LÄÄNE MEDITSIINI SÜMBIOOS
0 + aastat
kogemust
0 -aastane
fermenteerimisprotsess
ainus 0 päevane
puhastuskuur maailmas
0 + rahulolevat
klienti
4

Pulbri kujul ensüümid, mida on 3 aastat fermenteeritud

6

Vedelensüüm, mida on 3 aastat fermenteeritud

3

Oliiviõli

2

Vedelensüüm, mida on 3 aastat fermenteeritud

1

Vedelensüüm, mida on 3 aastat fermenteeritud

5

Sidruni-greibimahl

MIS ON KARBIS KAASAS?

Kui sulle pakub huvi ZenCleanz Forgive maksapuhastuse karbi sisu, siis leiad siit interaktiivselt pildilt kirjelduse iga toote ja selle olulisuse kohta.

Forgive maksapuhastus koosneb pulber- ja vedelensüümidest, oliiviõlist ning sidruni- ja greibimahlast.

COMMON HEALTH PROBLEMS
THAT MIGHT BE CAUSED BY THE TOXINES IN YOUR GUT!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.