RÕÕM TUTTAVAKS saada

INIMESED ja lugu CLEANSIFY BRÄNDI taga

MEIE lugu ja inimesed

Seisame oma meeskonna tervise eest ning anname endast parima, et tuua inimesteni tooted ja informatsioon, mis aitavad igaüht tema isiklikul teekonnal parema versioonini iseendast ning suunavad inimesi tegema teadlikumaid toitumisvalikuid.

Meie eesmärk on tervemad inimesed

Cleansify tiimil on ambitsioonikas eesmärk: me tahame maailma õnnelikumaks teha. Iga suur muudatus algab aga alati ühest inimesest – sinust endast. Me tahame pakkuda sulle tervemat elukeskkonda. See on tegelikult juba olemas, tuleb vaid uks lahti teha ning sisse astuda!

Meie oleme CLEANSIFY

Chris Kala

Tegevjuht
chris@cleansify.me

Chris on mees, kes iseendasse vaatamist ei pelga. Tema isiklik enesearengu tee on toonud talle hulgaliselt erinevaid kogemusi, mis kõik on aidanud tal jõuda siia, kus ta on täna. Reisitud on veidi mööda maailma, kirjutatud kolm raamatut ja loodud mitmeid podcaste üle Eesti. Teekond toidumaailma ja tervise juurde sai alguse umbes 9 aastat tagasi. Enda keha on ta tankinud täistaimsel kütusel viimased 6 aastat. Suur fanaatiline huvi tervise edendamise vastu on aidanud tal omandada teadmisi enda keha kuulamise, täistaimse toidu, immuunsüsteemi, mikrobioomi, seedimise, soolestiku, maksa, vitamiinide ja mineraalide ning mitmete teiste tervislikust seisukohast oluliste teemade kohta. Chris usub siiralt, et tervisliku eluviisi ja isiklikku heaolu mõjutab toit, mida me igapäevaselt sööme. Aga ka toimivate ja organismi toetavatel puhastustel ning toidulisanditel on oma koht ja aeg.
Karmel Üksvärav

Koolitaja- ja tootespetsialist
karmel@cleansify.me

Karmeli puhul on tegemist lennuka ja kõlava häälega naisterahvaga, kelle taust viib lavadele, bändi tegemisele ning heli -ja muusikamaailma. Karmel on saavutanud enda ideaalvormi läbi suure töökuse ja panuse, olles teinud eelnevalt järjepidevalt aastate pikkuseid õigeid valikuid nii toidulaual kui ka treeningsaalis. Olles nooruspõlves maadelnud ülekaalulisusega, teab ta täpselt, mida tuleb teha ning millist panust tuleb anda ning milliseid muudatusi tuleb enda ellu sisse viia, et saavutada soovitud tulemus ja kehakaal. Olles täna Cleansify ridades, kasutab ta enda häält selleks, et nõustada olemasolevaid kliente, koolitada edasimüüjaid ja kliente, inspireerida ning harida väärtustandva teadmistepagasiga kõiki neid, kes enda teekonnal vajavad toetust ning tuge.

Kärolin Vallimäe
Toitumisnõustaja

Kärolin Vallimäe on omandanud toitumisnõustaja väljaõppe 2021. aastal ning spetsialiseerunud toidutalumatusele Annely Sootsi Tervisekoolis. Hetkel täiendab ta end toitumisteraapia valdkonnas.

Ta on veendunud, et oma keha kuulamine ning teadlik tervislik toitumine on suurim heategu kehale. Kärolin usub, et tervislik eluviis on kõige lihtsam moodus enda eest hoolitsemiseks. Toitumisnõustajana soovib ta inspireerida inimesi tegema paremaid valikuid üks amps korraga, sest tervislik toitumine on maraton, mitte sprint.

Kärolin ütleb enda kohta: “Olen toitumisnõustaja, sest ma tahan aidata Sinul elada täisväärtuslikku elu suurepärase tervise ja enesetundega. Minu soov on aidata inimestel elada iseenda eesmärkide, mitte teiste seatud ideaalide järgi. Seetõttu pühendun sellele, et inspireerida Sind targemaid valikuid tegema. Hoian kätt pulsil nii Sinu teadlikumate toiduvalikute osas kuid ühtlasi tahan ka teritada Sinu meelt, et oleksid motiveeritud tegema paremaid valikuid, mis on elukestvad.

Rene Bürkland

Arst ja konsultant
rene@tervisealkeemia.ee

Rene on tuntuim hiina meditsiini tundja Eestis. Talle meeldib maailma vaadelda, mis õnnestub iseäranis hästi looduses matkates, aga ka näiteks „Bullerby lapsi” lugedes või pad thai’d süües. Rene on huvitunud inimesest – mida sügavamale ta kellegi hinge süüvib, seda müstilisemaks ja huvitavamaks inimene muutub. Kuigi Rene suurim kirg on pärit Hiiinast, armastab ta kõigist maailma paigust enim Eestit. Võib-olla seetõttu, et siin on metsa ja endasse süüvida lubavaid inimesi rohkem.
Marius Vahter

Juhataja
marius@cleansify.me

Marius ei plaani oma elu pikalt ette ja see annab talle võimaluse pidevalt uusi asju õppida ja käivitada. Mariusele meeldib filosofeerida ja küllap just seetõttu fännab ta Oshot, kelle raamat „Hirm” on alati ta öökapil. Marius usub, et elu täisväärtuslikuks nautimiseks ei tohi seda hirmudel juhtida lasta. Talle meeldib mööda ilma rännata, kuid tõeliselt õnnelikuna tunneb Marius end ainult Eestis – siin on tema lähedased, sõbrad ja mälestused. Ning loomulikult ema, keda ta väga hindab ja armastab.
AINULAADNE DETOKSI SÜSTEEM
HIINA MEDITSIINI JA LÄÄNE MEDITSIINI SÜMBIOOS
0 + aastat
kogemust
0 aastane
fermenteerimisprotsess
ainus 0 päevane
puhastuskuur maailmas!
0 + rahulolevat
klienti
MIDA MEIE KLIENDID ÜTLEVAD?
HAKKA ELAMA TERVISLIKUMALT JA KOGE, MIS TUNNE ON TEHA PAREMAID VALIKUID

Hakka elama tervislikumalt ning koge, mis tunne on teha paremaid valikuid!

Kui sa tunned, et ei ole veel päris veendunud ZenCleanzi puhastuskuuride heas mõjus ja tõhususes, loe siit meie klientide tagasisidet.

Read more about people who got help by using ZENCLEANZ detox systems: