ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Juuksur Carolyn Pajula: ,,Minu nahk on läinud pärast puhastust märgatavalt klaarimaks ja see oligi minu peamine soov.”

Kuidas leidsid tee ZenCleanz puhastuseni?

Esimest korda kuulsin ZenCleanzist kolm aastat tagasi, kui keegi mu sõpradest jagas oma kogemust sotsiaalmeedias. Siis kohe tegingi otsuse see ka ise järgi proovida. Alustasin organismipuhastusega ja poole aasta pärast tegin läbi ka oma esimese maksapuhastuse.

Milline on Sinu terviseteekond olnud?

Suures pildis sai mu terviseteekond alguse aga juba ligikaudu 15 aastat tagasi, mil hakkasin huvi tundma puhtama kosmeetika vastu. Vahetasin välja kõik oma kreemid ja juuksehooldusvahendid. Guugeldasin ja lugesin selle valdkonna kohta väga palju infot, teen seda siiani.

Mis ajendas Sind puhastust ette võtma?

Noorena meeldis mulle süüa kiirnuudleid ja muud rämpsu, aga õnneks tegi ema minuga kokkuleppe, et kui ma hakkan nüüd värsket salatit sööma, siis ma saan hea töö ja pingutuse eest ka midagi vastu. Ma enam täpselt ei mäleta, aga ilmselt võis „auhinnaks“ olla näiteks sülearvuti. 🙂 Ma olen oma emale väga tänulik, sest tänu alternatiivmeditsiinile saime paljud minu lastehaigused korda, pääsesin selle abil mitmest operatsioonist. Täiskasvanueas jätsin oma menüüst välja ka piimatooted ja liha. See oli minu jaoks lihtsalt asjade täiesti loomulik kulg. Tablette jms pole ma kunagi eelistanud, vaid olen proovinud ennast ise toetada kas elustiili muutuse, toitumise, loodusravi, homöopaatia või liikumisega.

Milline nägi välja puhastuse päev ning kuidas see kulges?

Oma töös juuksurina puutun iga päev kokku meeletu hulga kemikaalidega ja paratamatult saab mu tervis sellest mõjutatud. Lisaks olen ülitundlik toidu osas – kui mu kehale midagi ei meeldi, tulevad juba järgmiseks hommikuks punnid nahale. Suurest väsimusest tingituna hakkasin vahepeal näiteks liiga palju magusat sööma ja tegin sellega oma nahale liiga.

Milline oli Su enesetunne ja olemine puhastuse päeval?

Oma puhastuspäeva veetsin rahulikult kodus olles. Tegin tol päeval ka mõned lühemad jalutuskäigud, pikka teekonda poleks olnud võimalik teha – kõht toimetas aktiivselt ja pigem olin jõuetum kui tavaliselt. Ausalt öeldes kartsin palju hullemat, sest esimene, maksapuhastuskuur aasta tagasi oli üliraske. Siis ma sain ainult hämaras, kaminavalges toas pikutada, peas külmutatud aedviljakott, sest mul oli meeletu migreen, lisaks hakkasin öösel oksendama. Seda oligi oodata, sest ainus retseptiravim, mida ma aeg-ajalt olen pidanud kasutama, on migreenirohi, mis on kahjuks kange kraam. Sellest oligi vaja maksal puhastuda. Seekord oli pea valulik, aga otseselt ei valutanud. Sain lugeda, päevikut kirjutada ja sarju vaadata. Viimast ensüümijooki juues tuli küll korraks vana mälestus meelde, aga kõik läks libedalt ja süda ei läinud pahaks. Küll aga pean tõdema, et kõht töötas täisvõimsusel lausa mitu päeva.

Milline oli puhastuse tulemus? Mida märkasid?

Puhastuse päeval oli enesetunne rahulik, aga pea valutas veidi. Ma olin sellega juba arvestanud ja kasutasin valu leevendamiseks jäiseid silmaklappe. Mul on neid kaks, hoidsin neid kordamööda sügavkülmas. Need aitasid mul öö kergema peavaluga mööda saata ja magada. Õhtul tekkisid aga mingid eriskummalised isud, näiteks tahtsin süüa värsket kurki ja millegipärast ka pitsat, mida ma söön muidu üldiselt ainult Itaalias olles. Sel päeval lubasin endal lihtsalt kodus tekihunnikus puhata ja niisama olla. Väga palju jõudu muudeks tegevusteks nagunii polnud.

Millised emotsioonid ja enesetunne valdas Sind peale puhastust?

Pärast puhastuspäeva ärkasin üle väga pika aja lausa nii hea energiaga, et panin hommikul tantsumuusika mängima ja olin supervalmis päevasteks toimetusteks. Ma ei ole muidu üldse n-ö morning sunshine inimene, eriti sellistel hallidel kuudel. 🙂 Lisaks on näha, et nahk on läinud pärast puhastust märgatavalt klaarimaks ja see oligi mu peamine soov. Nii suurt šokolaadiisu ei ole ka enam õhtuti kui muidu, hea meelega näksin hoopis köögivilju hummusega. Isud on ka üldiselt muutunud, praegu tahaks kogu aeg hästi palju värsket süüa.

Emotsionaalses mõttes olin ma enne puhastust energiast täitsa tühi. Kuigi elus on kõik hästi ja teen seda, mida armastan, siis ikkagi tundsin, et ma justkui saatsin päeva lihtsalt mööda ja unistasin ainult diivanil pikutamisest. Nüüd on rohkem häid mõtteid ja olemine on kergem. Tunnen endas suuremat rahu ega reageeri mõttetutele asjadele nii tuliselt nagu varem.

Kellele ja miks soovitad ZenCleanz puhastust?

Mulle tundub, et kõik inimesed võiksid vähemalt kord elus ZenCleanzi puhastuse läbi teha. Nägin oma kogemusest, et kõigest aastaga koguneb kehasse igasugust jama. Mõelda vaid, mis siis veel mitmekümne aastaga võib juhtuda?! Olles ise juuksur, soovin just kõikidele iluteenindajatele panna südamele, et teie tehke kindlasti puhastuskuur läbi. Juuksur hingab sisse blondeerijat ja värve, küünetehnik küünelakke ja geele, ripsmetehnik mürgist ripsmeliimi jne. Ilumaailm on tervisele kahjuks väga karm. On väga hästi teada, et ilutegijatel võib ajaga tekkida allergia, mistõttu paljud peavad töötamise lõpetama. Seega ma loodan väga, et minu kogemus ja soovitus jõuab paljude kaunite ilutegijateni, et nende tervis peaks kõigele sellele tublisti vastu!

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €