ZENCLEANZ ONE
ONLY 1-DAY intestinal detox KIT IN THE WORLD!

Komplekti kuuluvad ensüümid puhastavad ühe päevaga kogu seedekulgla (sh söögitoru, mao, peensoole, käärsoole, maksa) sinna kogunenud ebasobivatest jääkidest. Selle tulemusel paraneb seedeprotsess.

FAST, EFFECTIVE AND SIENTIFICALLY PROVEN

INTELLIGENT BODY CLEANSING
DETOX MADE SIMPLER, DEEPER and WISER!

Selles on enam kui 150 sorti köögivilju, puuvilju, seeni, maitsetaimi, vetikaid ja patenteeritud piimhappebaktereid, mis on läbinud 3-aastase fermenteerimise

INTESTINAL CLEANSE
ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

ZENCLEANZI KLIENTIDEL on

TAGASISIDE PÕHJAL ZENCLEANZI KASUTAJATELT

siledam ja ilusam nahk

rohkem energiat

korras seedimine

magusaisu kadumine

paremini imenduvad toitained

tervislikumad toitumisharju-mused

rohkem fookust ja  selgem pea

parem toidulisandite imendumine

Langenud
kaal

vähem emotsioone

Tugevam immuunsus

parem unevärk ja särk

DETOX vs DETOX

ERINEVAD organismipuhastuse lahendused kõrvuti panduna

Donec sollicitudin molestie malesuada. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae.

ZENCLEANZ

MAHLAPUHASTUS

SAVIPUHASTUS

VEEPUHASTUS

Puhastuskuuri kestvus tavaliselt

1 päev

12 päeva

1 kuu

7 päeva

Siga mugav kasutada

Siia mingi kolmes asi, mis on mega tähtis

Ei teki kuuri ajal näljatunnet

Siia mingi kolmes asi, mis on mega tähtis

Hüper super megaefektiivne

Donec sollicitudin molestie malesuada. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae.

WHY CHOOSE ZENCLEANZ ONE?
11 PÕHJUST MIKS VALIDA ZENCLEANZ ONE ORGANISMIPUHASTUS

Organismipuhastusi on erinevaid, igasuguse maitsega ja kuuri pikkusega. Kindlasti tekkib paljudel küsimus, et miks valida just zencleanz one organismipuhastusprogramm.

Vastusena oleme välja toonud 11 põhjust.

Paljud organismipuhastus- programmid kestavad 5, 9 või lausa 14 päeva. Selle aja jooksul peab võtma vitamiine, tarbima erinevaid tablette, jooma taimeteesid jne. Teisisõnu – päris pika aja jooksul on tarvis argirutiini integreerida puhastusega seotud tegevused. Elu on aga selline, et sageli unustame neid võtta, preparaadid ununevad koju või pole meil võimalust näiteks lõunasel ajal taimeteed juua. Nii tabavad meid läbikukkumistunne, ebaõnnestumine ja pinge poolelijätmise või mittetäiusliku programmi täitmise pärast.

ZenCleanz ONE on ühepäevane puhastus. See on kiire ja tõhus! On oluliselt kergem leida seda ühte päeva, mil puhastus ära teha, kui püüda meeles pidada pikemat tablettide, vitamiinide ja teede tarvitamist.

ZenCleanzi organismipuhastuse tulemust on näha. Päriselt oma silmaga näha. Umbes kahel organismipuhastusele järgneval päeval näete ise, mis teist väljub, mitte ei pea aimama või eeldama. Te näete, mismoodi ensüümid toovad välja soolestikku kogunenud jäägid, rasvad jne ehk teil on füüsiline tõestus, et asi töötab. Paljud organismipuhastused mõjuvad lihtsalt kõhulahtistina, aga see veel ei tähenda automaatselt, et sooled puhastuksid. ZenCleanz ONE puhastuse ajal tarbitud ensüümid toovad sooleseintelt kaasa kogu sinna ladestunud mittevajaliku massi ning teil on konkreetne tõestus, et saate abi!
Paljud organismipuhastus- programmid kestavad 5, 9 või lausa 14 päeva. Selle aja jooksul peab võtma vitamiine, tarbima erinevaid tablette, jooma taimeteesid jne. Teisisõnu – päris pika aja jooksul on tarvis argirutiini integreerida puhastusega seotud tegevused. Elu on aga selline, et sageli unustame neid võtta, preparaadid ununevad koju või pole meil võimalust näiteks lõunasel ajal taimeteed juua. Nii tabavad meid läbikukkumistunne, ebaõnnestumine ja pinge poolelijätmise või mittetäiusliku programmi täitmise pärast. ZenCleanz ONE on ühepäevane puhastus. See on kiire ja tõhus! On oluliselt kergem leida seda ühte päeva, mil puhastus ära teha, kui püüda meeles pidada pikemat tablettide, vitamiinide ja teede tarvitamist.
ZenCleanz ONE organismipuhastust on mugav kasutada – teil on vaja ainult vett ja organismipuhastus-komplekti. Soovitame organismipuhastust kindlasti teha rahulikus koduses õhustikus. Samal ajal saate mõnusalt lugeda raamatut, vaadata filme või käia jalutamas. Kogu ühepäevane programm on lihtsasti üles ehitatud ja arusaadavalt lahti seletatud.
Kes vähegi on erinevaid organismipuhastusi teinud, see teab, et preparaatide maitse võib tohutult erineda. Hea ja meeldiv maitse muudab puhastusprogrammi oluliselt mugavamaks nii vaimselt kui ka füüsiliselt. ZenCleanzi ensüümijoogid on hea maitsega, mahedad ja pigem natuke magusamapoolsed.
Pärast seda, kui ZenCleanz ONE jõudis Eestisse, on hiina meditsiini keskuse Tervise Akadeemia juht ning hiina meditsiini arst dr Rene Bürkland hakanud oma tervisenädalaid alustama ühepäevase ZenCleanz ONE organismipuhastusega. Arst näeb selgelt eristuvat tõhusust, kui tervisenädalal osalenud inimesed on alustanud retriiti ühepäevase organismiouhastuskuuriga. “Ravi mõjub kiiremini ja kõik protseduurid on oluliselt mõjusamad. ZenCleanz ONE on efektiivne organismipuhastusprogramm ja tehtav vaid ühe päevaga!” rõhutab dr Rene Bürkland toote tema jaoks olulisemaid nüansse.

Tegemist on üdini loodusliku organismipuhastusega. ZenCleanz ONE pakikesed sisaldavad kümneid erinevaid puu- ja aedviljadest eraldatud kiudaineid ja ensüüme.

On elementaarne, et me ei paku inimestele toodet, mis poleks puhas ja ohutu. Oleme oma tooteid testinud erinevate pestitsiidide ja raskemetallide suhtes ning veendunud, et ZenCleanz ONE on täiesti puhas!

Näljatunde tekkimine on puhastuskuuri juures oluline psühholoogiline nüanss: mida suurem ja pikem on nälg, seda ebameeldivam organismipuhastus tundub. Tänu tarbitavatele ensüümidele ZenCleanz ONE organismipuhastuse ajal näpistavat näljatunnet ei teki. Võite rahulikult vaadata lemmikfilme, lugeda raamatuid, käia jalutamas ja magada. Teie kõht nurrub rohke vedeliku ja ensüümide mõjul ning tunne on mõnusalt rahulik.

Lisaks seedekulglale toimivad ensüümid ka teistes elundites ja näärmetes, mille tulemusena aktiveerub ainevahetus. Ensüümid toidavad seedekulglat kasulike mikroorganismidega, tänu millele ei ole pärast puhastamist vaja mikrofloorat taastavat kuuri. Paastumise ajal käivitub kohe järgmisel päeval autolüüsi- ja ketoosirežiim, mille tulemusel tekib ühe päevaga justkui kolme- kuni neljapäevase puhastumise ja paastumise toime.

ONE OF A KIND DETOX SYSTEMS
DECADES OF SIENTIFIC RESEARCH and thousands of years KNOWLWDGE!
0 years
of research
0 year
fermentation process
only 0 day
detox kit in the world!
0 %
natural incredients
4
Neljas jubin

Siia kirjutab, mille jaoks see jubin siin pakis on.

3
Kolmas jubin

Siia kirjutab, mille jaoks see jubin siin pakis on.

2
Teine jubin

Siia kirjutab, mille jaoks see jubin siin pakis on.

1
Esimene jubin

Siia kirjutab, mille jaoks see jubin siin pakis on.

5
Viies jubin

Siia kirjutab, mille jaoks see jubin siin pakis on.

Whats in the box?

Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Nulla porttitor accumsan tincidunt. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

COMMON HEALTH PROBLEMS
THAT MIGHT BE CAUSED BY THE TOXINES IN YOUR GUT!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.