VASTAMATA
KÜSIMUSED
TERVISEST

KÜLALISEKS HIINA MEDITSIINI EKSPERT DR. RENE BÜRKLAND

TULEMAS ON KAUA OODATUD TEINE OSA MÖÖDUNUD 2022 AASTA RAAMES MAHAPEETUD OTSEÜLEKANDELE.

Dr. Rene Bürklandiga mahapeetud esimese vestlusõhtu vastu tundis huvi üle 10 000 inimese, selles otseülekandes osales stabiilselt 2100 inimest terve vestluse vältel ning esimest vestlust on Cleansify Facebooki kontol järele vaadatud pea 18 000 korda.

Eesolev vestlus keskendub teemadele nagu tervis, hiina meditsiini ja lääne meditsiini sümbioosi mõistmine,  erinevate organite tervis, võimalikele abivahenditele ja puhastustele ning Dr. Rene Bürklandi kogemustele tema patsientidega.

Eelmisel korral keskendusime läbi Hiina meditsiini väga mitmetele erinevatele teemadele, mis puuduvad inimese tervist ja terviklikuks olemist. Seekordse otseülekandega läheme veel sügavamale ja keskendume ka küsimustele, mis eelmisel vestlusõhtul vastamata jäid.

Eelmise video järelevaatamiseks klikka kõrvaloleval pildil!

VESTLUSELT SAAD TEADA:

Osale ja võida!

Kõigi vestlusõhtule registreerunute vahel loosime vestlusõhtul välja organismipuhastuse paketi ZENCLEANZ ONE!

MILLAL TOIMUB?

09.01.2023 (esmaspäev). Algus kell 18.00 ja kestab umbes kella 21.30-ni

Live vestlust viib läbi Chris Kala Cleansify Eesti tiimist. 

KÜLALISEKS ON DR. RENE BÜRKLAND

Dr. Rene Bürkland – Rene on tuntuim hiina meditsiini arst Eestis. Lisaks on ta ka qi gongi õpetaja. Ta on õppinud Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas, Tallinna Ülikoolis psühholoogiat ning lõpetanud Beijingi hiina meditsiini ülikooli nõelravi, hiina massaaži ja hiina taimravi eriala. Rene on viimased aastad väga edukalt korraldanud kahes erinevas formaadis retriite, millega inimeste tervist turgutada ja taastada.

REGISTREERU – ÜRITUS ON TASUTA!

Vestlusõhtul osalemiseks registreeru kasutades allolevat registreerumisvormi. Lingi vestlusõhtul osalemiseks saadame Sulle vahetult enne vestlusõhtu algust.


    Vestlusõhtule registreerumisel liitud Cleansify ja Tervise Alkeemia uudiskirjadega. Seda on vaja, et saata Sulle vestlusõhtu otseülekande linki ja vajalikku infot.