UUS TOOTEKOMBO JA SUUREPÄRANE PAKKUMINE!
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!
ONE DELUXE
Cleansify ja Dr. OHHIRA eriti hea ühispakkumine!

Aasta algus toob endaga alati kaasa julgeid lubadusi iseendale, uusi eesmärke, isiklikke väljakutseid ning enda mugavustsoonist välja astuvaid samme. Seda kõike ikka selleks, et meist saaks iseenda parem versioon.

Komplekti kuulub:

 

Komplektina ostes säästad lausa 52 €!
(Tavahind tootekombol 301 €)

249.00 

maksa 3 osas al. 83 € kuus

Kampaania kestab 1.01.2023-31.01.2023

ZENCLEANZ ONE ja Dr.OHHIRA® 
Tee enda kehale täielik restart!

Tervis on üks neist valdkondadest, mille parendamisele saame meie Sinu teekonnal kaasa aidata. Jaanuarikuu raames on Cleansify Eesti löönud käed brändiga Dr.OHHIRA® probiootikumid, et aidata Sinul enda mikrobioom ja tervis viia uuele tasemele. Nagu Sa juba tead, Cleansify tooted aitavad tõhusalt puhastada Sinu organismi. Meie toode “ONE” organismipuhastus on selle jaoks suurepärane abivahend, et teha oma kehale üks korralik ja efektiivne restart.

Kui peensool on puhas, siis tekib kõikide mikro- ja makrotoitainete, kaasa arvatud toidulisandite imendumise paranemine ehk organismil on olemas kõik vajalikud ressursid ennast tervendada ja ka tervena hoida. Aga mis saab siis kui puhastus on läbi? Kuidas ennast ja oma keha ka edaspidi toetada?

Siinkohal astub mängu paljudele tuntud  Dr.OHHIRA®. Nad on omalt poolt paketti lisanud Deluxe 5-aastase kääritamise teel valmistatud probiootilised kapslid, mis sisaldavad:

 • 12-liiki eriti elujõulisi piimhappebaktereid;
 • Kasulike bakterite arvukuse suurendamist toetavat kiudainesegu; 
 • 5 aastase kääritamise tulemusel piimhappebakterite poolt produtseeritud postbiootilisi ühendeid (vitamiinid, lühikese ahelaga rasvhapped ja aminohapped, ensüümid, bakteriotsiinid, vitamiinid, antioksüdandid ja meeleolu reguleerivad virgatsained). 

Tänu oma erilisele kolm ühes koostisele, on Dr.OHHIRA® Deluxe ääretult kiiretoimeline ja tõhus andes organismile postbiootikumide näol kiiresti tagasi düsbioosist või kesisest toitumisest põhjustatud eluvajalike ühendite koosluse, taastades soolestiku pH’d, bakteriaalset tasakaalu, turgutades immuunsüsteemi, meeleolu ning vähendades põletikulisi protsesse kogu kehas. 

Siinkohal on meil rõõm teada anda, et terve jaanuarikuu jooksul on sul võimalus osta need mõlemad tooted korraga, säästes lausa 52€.

Kogumaksumus Sulle on 249€ (tavahind tootekombol 301€). 

Tee enda kehale täielik restart!

RÄÄGIME SULLE LÄHEMALT!

ZenCleanz ONE (organismipuhastus)

ZenCleanz ONE koosneb suures osas ensüümidest, mis puhastavad ühe päevaga kogu meie seedekulgla (sealhulgas söögitoru, magu, peensool, käärsool) sinna kogunenud jääkidest. Puhastuse tagajärjel paraneb seedeprotsess, sest kui peensool on puhas, siis tekib kõikide mikro- ja makrotoitainete, kaasa arvatud ka toidulisandite imendumise paranemine. Ensüümid lagundavad soolte külge jäänud jääke ning kiudained omakorda aitavad viia mustuse- ja jääkained soolestikust välja. Ensüümid toetavad seedimisprotsessi. 

Komplekti kuuluvad ensüümid puhastavad ühe päevaga kogu seedekulgla (sh söögitoru, mao, peensoole, käärsoole, maksa) sinna kogunenud ebasobivatest jääkidest. Selle tulemusel paraneb seedeprotsess. 

Lisaks seedekulglale toimivad ensüümid ka teistes elundites ja näärmetes, mille tulemusena aktiveerub ainevahetus. Ensüümid toidavad seedekulglat kasulike mikroorganismidega, tänu millele ei ole pärast puhastamist vaja mikrofloorat taastavat kuuri. Paastumise ajal käivitub kohe järgmisel päeval autolüüsi- ja ketoosirežiim, mille tulemusel tekib ühe päevaga justkui kolme- kuni neljapäevase puhastumise ja paastumise toime.

 • Ensüümid aitavad aktiveerida ainevahetust.
 • Seedeensüümid lagundavad soolestikus olevat toitu ja jääkaineid.
 • Toitained ja vitamiinid imenduvad peale puhastust paremini.
 • Peale puhastust võid tunda energiataseme tõusu, kergustunnet ja mõttetöö selgust.
 • Näonahk võib paraneda ja muutuda säravamaks. 
 • Kaal võib langeda.
 • Võid tunda ennast rõõmsamana.
 • Maitse- ja haistmismeeled võivad minna tundlikumaks. 
 • Tavaliselt puhastuse ajal näljatunne puudub.
 • Võib tekkida väsimus, süda võib pahaks minna ja ajada iiveldama (mis on okei, kuna see on märk sellest, et keha puhastub, mürk- ja jääkained liiguvad kehas ringi) 
 • Kõhukinnisuse korral soovitame paar päeva enne puhastust süüa kergesti seeditavaid toite (eelistatult taimselt), et puhastus oleks võimalikult efektiivne.
 • Soolepuhastust ei tohi teha soolestikuvähi- põletike korral.
 • Raseduse- ja imetamise ajal pole soovituslik organismipuhastust läbida, kuna see paneb kehas toksiinid ja jääkained kehas liikuma ning vere kaudu võib see kanduda lapsele. Soovitame konsulteerida siinkohal arstiga.


Põhjalikuma tooteinfo leiate tootelehelt: ZenCleanz ONE organismipuhastus ja saate tutvuda ka organismipuhastuse juhendiga

Dr. OHHIRA Deluxe

Dr.OHHIRA® probiootilised toidulisandid pärinevad Jaapanist ja on välja töötatud mikrobioloog Iichiroh Ohhira poolt. Dr Ohhira uuris 10 aasta jooksul põhjalikult iidseid Jaapani fermenteerimiskunsti saladusi ja katsetas läbi ligi 200 piimahppebakteri liiki ning ning valis oma toodete tarvis välja neist 12 kõige võimsamat.

Dr.OHHIRA® Deluxe on Dr.OHHIRA® probiootikumide valikust kõige “võimsam”. Tänu oma pikaajalisele kääritamisele on selles sisalduvad 12-piimhappebakteri tüve esindajad eriti elujõulised ka anaeroobses – jämesooles valitsevas keskkonnas. Samuti on kapslis olemas prebiootiline kiudainesegu ehk toide kasulike bakterite aruvukuse suurendamiseks ning posbiootilised ühendid:  (vitamiinid, lühikese ahelaga rasvhapped ja aminohapped, ensüümid, bakteriotsiinid, vitamiinid, antioksüdandid ja meeleolu reguleerivad virgatsained) mis avaldavad organismile taastavat ja põletikke alandavat mõju, on tugevad antioksüdandid, parandavad immuunsüsteemi tööd  ning toimivad looduslike antibiootikumidena.

Põhjalikuma tooteinfo leiate Dr. OHHIRA tootelehelt

Cleansify ja Dr. OHHIRA eriti hea ühispakkumine – ONE DELUXE

249.00 

maksa 3 osas al. 83 € kuus

Kampaania kestab 1.01.2023-31.01.2023

MIDA MEIE KLIENDID ÜTLEVAD?
KUIDAS ELADA TERVISLIKUMALT

Hakka elama tervislikumalt ning koge, mis tunne on teha paremaid valikuid!
Kui sa tunned, et ei ole veel päris veendunud ZenCleanzi puhastuskuuride heas mõjus ja tõhususes, loe siit meie klientide tagasisidet.

Read more about people who got help by using ZENCLEANZ detox systems: