INTELLIGENTNE KEHAPUHASTUS
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!
Mycelia (fermenteeritud seenejook)

Mycelia koosneb peamiselt fermenteeritud seentest ning looduslikest koostisosadest, mis toetavad immuunsüsteemi. Seenejoogis sisalduvad polüsahhariidid on „toiduks“ soolestikus olevale mikrobioomile. Terve ja tasakaalus mikrobioom toetab omakorda inimese immuunsust. Toode on valmistatud Taiwanis.

139.00 

(185 €/liiter)

maksa 3 osas al. 47 € kuus

Soovituslik kasutamine

Lisa 30ml toodet 180ml soojale veele (mitte soojemale kui 40°C). Toodet on soovitatav võtta kord või kaks päevas enne sööki tühjale kõhule. Inimestele, kellel esineb maohaavandid või enteriit (soolepõletik), neile soovitame tarbida toodet pärast sööki. Rasedatel ja imetavatel emadel on soovituslik enne toote tarvitamist pidada nõu arstiga.

Säilitamine

Hoida pimedas ja jahedas kohas. Vältida otsest päikesevalgust ning toote raputamist. Pärast avamist hoida külmkapis ning tarbida esimesel võimalusel.

Koostisodas

šitaake seen, seened, valged seened, puukõrvseen, merevetikad, kamperseen, pärmi polüsahhariid, musta pärmi fermentatsiooniekstrakt, mustad datlid, siberi ženšenn, roosilõhnaline kuldjuur, greibi ekstrakt, sidrunhape, õunhape, ksantaan, naatriumtsitraat

MIDA MEIE KLIENDID ÜTLEVAD?
KUIDAS ELADA TERVISLIKUMALT

Hakka elama tervislikumalt ning koge, mis tunne on teha paremaid valikuid!
Kui sa tunned, et ei ole veel päris veendunud ZenCleanzi puhastuskuuride heas mõjus ja tõhususes, loe siit meie klientide tagasisidet.

Read more about people who got help by using ZENCLEANZ detox systems:
ZENCLEANZ 1-päevased detoksi komplektid
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!

Tee oma kehale täielik restart!

ORGANISMI PUHASTUS
ZENCLEANZ ONE

ONE on üldine organismipuhastus, mis taaskäivitab seedimise. Kui soolestik on puhas, siis imenduvad ka toitained ja vitamiinid paremini ning keha võib olla palju tundlikum. ONE on seega just kui baaspuhastus, millele võiks nädala kuni kuu aja pärast järgneda maksapuhastus.

239 €

KOMPLEKT SISEMINE MUUTUS

ONE + FORGIVE

Keha puhtusel ja detoksil on väga oluline roll inimese füüsilise tervise hoidmisel. Et sinu keha põhjalikult puhtaks saaks, soovitame alustada esmalt organismipuhastusest ning mõni aeg hiljem teha läbi ka maksapuhastus.

430 €