INTELLIGENTNE KEHAPUHASTUS
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!
Toitumisnõustaja konsultatsioon + ZenCleanz ONE
Konsultatsioon ja enda hetke tervise seisundi kaardistamine toitumisnõustajaga + organismipuhastus!

Toitumisnõustaja esimene kohtumine on mõeldud selleks, et kaardistada hetke olukorda ning püstitada soovid/eesmärgid edaspidiseks. Tegemist on vestluspõhise konsultatsiooniga, kus toitumisnõustaja analüüsib senist toitumiskäitumist. Enne kohtumist on vajalik täita ankeet, mis eeldab ka vähemalt kahe päevast toidupäeviku pidamast. Selle kohtumise käigus saab koostöös toitumisnõustajaga otsa vaadata terviseprobleemidele või muudele toitumist puudutavatele küsimustele, mida soovitakse lahendada. Nõustamise käigus on saab soovitusi, kuidas end toote kasutamiseks ette valmistada.

Puhastuse järgselt toimub teine kohtumine toitumisnõustajaga. Vestluse käigus räägitakse Cleansify toote kogemusest. Selle kohtumise ajal annab nõustaja personaalseid toitumissoovitusi edaspidiseks, et täita püstitatud eesmärgid.

Toitumisnõustaja konsultatsioonid toimuvad veebi vahendusel.

Sisaldab 1x organismipuhastus + 2x45min konsultatsiooni toitumisnõustajaga (üks konsultatsioon enne ja teine peale puhastust).

290.00 

maksa 3 osas al. 97 € kuus

Tasuta saatmine OMNIVA- ja Itella Smartpost pakiautomaatidesse üle Eesti!

Kärolin Vallimäe

Toitumisnõustaja

Kärolin Vallimäe on omandanud toitumisnõustaja väljaõppe 2021. aastal ning spetsialiseerunud toidutalumatusele Annely Sootsi Tervisekoolis. Hetkel täiendab ta end toitumisteraapia valdkonnas.

Ta on veendunud, et oma keha kuulamine ning teadlik tervislik toitumine on suurim heategu kehale. Kärolin usub, et tervislik eluviis on kõige lihtsam moodus enda eest hoolitsemiseks. Toitumisnõustajana soovib ta inspireerida inimesi tegema paremaid valikuid üks amps korraga, sest tervislik toitumine on maraton, mitte sprint.

Kärolin ütleb enda kohta: “Olen toitumisnõustaja, sest ma tahan aidata Sinul elada täisväärtuslikku elu suurepärase tervise ja enesetundega. Minu soov on aidata inimestel elada iseenda eesmärkide, mitte teiste seatud ideaalide järgi. Seetõttu pühendun sellele, et inspireerida Sind targemaid valikuid tegema. Hoian kätt pulsil nii Sinu teadlikumate toiduvalikute osas kuid ühtlasi tahan ka teritada Sinu meelt, et oleksid motiveeritud tegema paremaid valikuid, mis on elukestvad.”

ZENCLEANZI KLIENTIDEL on

PUHASTUSKUURI LÄBINUTELT KOGUTUD TAGASISIDE PÕHJAL

siledam ja ilusam nahk

rohkem energiat

korras seedimine

Vähenenud magusaisu

Parem emotsionaalne tasakaal

tervislikumad toitumisharju-mused

rohkem fookust ja  selgem mõtlemine

PAREM TOITAINETE JA TOIDULISANDITE IMENDUMINE

Langenud
kaal

Tugevam immuunsus

Parem uni

Kergustunne

DETOKS vs DETOKS
Millised on erinevad organismipuhastuse meetodid?
Alljärgnev tabel näitab sulle täpselt, miks ZenCleanzi tooted on efektiivsemad, paremad ja ka kallimad.

ZENCLEANZ

COLO-VADA

VEEPAAST

MAHLAPAAST

Puhastuskuuri kestvus tavaliselt

1 päev

14 päeva

3 päeva

7 päeva

Puhastub ka sooleseinte külge ladestunud jääkainete kiht

Mugav läbi teha ja näljatunne puudub

On võimeline soolestikust parasiite välja tooma

Maitseb hästi

Puhastuskuuri tõhusust saab kohe visuaalselt hinnata

MIKS VALIDA ZENCLEANZ ONE?
11 PÕHJUST MIKS VALIDA ZENCLEANZ ONE ORGANISMIPUHASTUS

Organismipuhastusi on erinevaid, igasuguse maitse ja kuuri pikkusega. Kindlasti tekib paljudel küsimus, et miks valida organismi puhastuskuuriks just ZenCleanz ONE.

Vastuseks Sulle on siin 11 põhjust.

Paljud organismipuhastuse programmid kestavad 5, 9 või lausa 14 päeva. Selle aja jooksul peab võtma vitamiine, tarbima erinevaid tablette, jooma taimeteesid jne. Teisisõnu on puhastusega seotud tegevused päris pika aja jooksul tarvis integreerida argirutiini. Elu on aga selline, et sageli unustame preparaate võtta, need ununevad koju või pole meil võimalust näiteks lõunasel ajal taimeteed juua. Nii tabavad meid läbikukkumistunne, ebaõnnestumine ja pinge poolelijätmise või mittetäiusliku programmi täitmise pärast. ZenCleanz ONE aga on ühepäevane puhastuskuur. See on kiire ja tõhus! On oluliselt kergem leida seda ühte päeva, mil puhastus ära teha, kui püüda meeles pidada pikemat tablettide, vitamiinide ja teede tarvitamist.

ZenCleanzi organismipuhastuse tulemust on näha. Päriselt oma silmaga näha! Umbes kahel organismipuhastusele järgneval päeval näed ise, mis sinu kehast väljub, mitte ei pea aimama ega eeldama. Sa näed, mismoodi ensüümid toovad välja soolestikku kogunenud jäägid, rasvad jne, ning sel moel on sul füüsiline tõestus, et asi töötab. Paljud organismipuhastused mõjuvad lihtsalt kõhulahtistina, aga see veel ei tähenda automaatselt, et sooled puhastuksid. ZenCleanz ONE puhastuskuuri ajal tarbitud ensüümid toovad sooleseintelt kaasa kogu sinna ladestunud mittevajaliku massi ning sul on konkreetne tõestus, et saad abi!

Hiina meditsiinis on ütlus, et kui seedimine on tugev, siis saab organism jagu ka kõige raskemast haigusest. Mida võiks see tähendada lääne meditsiini järgi? Kui meie seedesüsteem normaalselt töötab, siis suudab see lõhustada toidu vajalikeks mikro- ja makrotoitaineteks. See on esimene samm hea tervise poole. Selles protsessis on tähtsal kohal maomahl, sapphapped ning seedeensüümid. Järgmiseks sammuks on seeditud toitainete imendumine, mis toimub peensooles. Selles protsessis mängivad olulist rolli peensoole seinal olevad hatud. Kui need hatud on elujõulised, hea verevarustusega ja puhtad, imendub kõik kehale vajalik kiiresti ja efektiivselt. Kolmandaks on jääkide väljutamine, mille eest vastutab jämesool. See on koht, kus imendub tagasi vajalik vedelik ja mittevajalik soolesisu väljutatakse. Soolestiku regulaarne tühjenemine on hea tervise seisukohast kriitilise tähtsusega. Pikaajalise kõhukinnisuse korral hakkavad koos vedelikuga tagasi imenduma ka jääkained ja mürgid, mis tuleks kehast väljutada. ZenCleanzi organismipuhastus aitab stimuleerida kogu seedekulgla tööd, puhastades kiudainete ja ensüümide toimel soolestiku seinad.

ZenCleanz ONE organismipuhastust on mugav kasutada, sest sul on vaja ainult vett ja organismipuhastuse komplekti. Soovitame puhastuskuuri kindlasti teha rahulikus koduses õhustikus. Samal ajal saad mõnusalt raamatut lugeda, filme vaadata või jalutamas käia. Kogu ühepäevane programm on lihtsasti üles ehitatud ja arusaadavalt lahti seletatud.

Kes vähegi on erinevaid organismipuhastusi teinud, see teab, et preparaatide maitse võib tohutult erineda. Hea ja meeldiv maitse muudab puhastuskuuri oluliselt mugavamaks nii vaimselt kui ka füüsiliselt. ZenCleanzi ensüümijoogid on hea maitsega, mahedad ja pigem natuke magusamapoolsed. 

Pärast seda, kui ZenCleanz ONE jõudis Eestisse, on hiina meditsiini keskuse Tervise Akadeemia juht ning hiina meditsiini arst dr Rene Bürkland hakanud oma tervisenädalaid alustama ühepäevase ZenCleanz ONE organismipuhastusega. Arst näeb selgelt eristuvat tõhusust, kui tervisenädalal osalenud on alustanud retriiti puhastuskuuriga. „Ravi mõjub kiiremini ja kõik protseduurid on oluliselt mõjusamad. ZenCleanz ONE on efektiivne organismipuhastusprogramm ja tehtav vaid ühe päevaga!“ rõhutab dr Rene Bürkland toote tema jaoks olulisemaid nüansse.

ZenCleanz ONE puhastusprotsess toimib tavalise seedimise käigus. Päeva jooksul manustad erinevate taimede ensüüme ja kiudaineid suu kaudu ning järgmistel päevadel väljuvad jääkained tavalisel moel. See imiteerib tavalist toitumist, kuid toidu asemel on soolestikku puhastavad kiudained ja ensüümid.

Põhiline vajadus organismipuhastuseks on aga see, et me elame stressirohkel ajal ja organismil on stressiolekus pea et võimatu end täielikult puhastuda. Kuna stress tekitab võitle-ja-põgene režiimi, kus seedimine peatub. 
 
Pidev stress tekitab olukorra, kus uitnärv, mis aktiveerununa toob kõik vere sisenäärmetesse, -organitesse ja seedesüsteemi, kus verevarustus peakski hea olema, hoopis jäsemetesse ja ajju, jättes kõik teised organid energianälga. Nii nende organite pärssimine tekibki ja sellepärast on vaja aegajalt toetada enda organeid väliste puhastustega, et nad hakkaksid jälle paremini tööle.
Tegemist on üdini loodusliku organismipuhastusega. ZenCleanz ONE pakikesed sisaldavad kümneid erinevaid puu- ja aedviljadest eraldatud kiudaineid ja ensüüme.
ZenCleanzi tooted sisaldavad hulgaliselt pikaajalise fermentatsiooni käigus eraldunud ja tekkinud ensüüme, mis lõhustavad ja pehmendavad soolestiku seinale kogunenud jääkaineid ning mõjuvad positiivselt soolestiku mikrofloorale. Traditsioonilise fermenteerimise käigus eraldunud ensüümide kontsentratsioon on väga kõrge ja ensüümid on kehale hästi omandatavad.
On elementaarne, et me ei paku inimestele toodet, mis poleks puhas ja ohutu. Oleme oma tooteid testinud erinevate pestitsiidide ja raskemetallide suhtes ning veendunud, et ZenCleanz ONE on täiesti puhas!
Näljatunde tekkimine on puhastuskuuri juures oluline psühholoogiline nüanss: mida suurem ja pikem on nälg, seda ebameeldivam puhastuskuur tundub. Tänu tarbitavatele ensüümidele ZenCleanz ONE organismipuhastuse ajal näpistavat näljatunnet ei teki. Võid rahulikult vaadata lemmikfilme, lugeda raamatuid, käia jalutamas ja magada, samal ajal kui su kõht nurrub rohke vedeliku ja ensüümide mõjul ning tunne on mõnusalt rahulik.
Peale seedekulgla toimivad ensüümid ka teistes elundites ja näärmetes, mille tulemusena aktiveerub ainevahetus. Kohe järgmisel päeval pärast paastu käivitub autolüüsi- ja ketoosirežiim, mille tulemusena tekib ühe päevaga justkui kolme- kuni neljapäevase paastumise toime.
AINULAADNE DETOKSI SÜSTEEM
HIINA MEDITSIINI JA LÄÄNE MEDITSIINI SÜMBIOOS
0 + aastat
kogemust
0 -aastane
fermenteerimisprotsess
ainus 0 päevane
puhastuskuur maailmas
0 + rahulolevat
klienti
4

Kiudainetabletid Fiber Crystal

3

Vedelensüüm, mida on 3 aastat fermenteeritud

2

Vedelensüüm, mida on 3 aastat fermenteeritud

1

Vedelensüüm, mida on 3 aastat fermenteeritud

5

Pulbri kujul ensüümid ja kiudained, mida on 3 aastat fermenteeritud

MIS ON KARBIS KAASAS?
Kui sulle pakub huvi ZenCleanz ONE organismipuhastuse karbi sisu, leiad siit interaktiivselt pildilt kirjelduse iga toote ja selle olulisuse kohta. ZenCleanz ONE organismipuhastus koosneb nii pulbri, vedeliku kui ka tableti kujul ensüümidest.
COMMON HEALTH PROBLEMS
THAT MIGHT BE CAUSED BY THE TOXINES IN YOUR