INTELLIGENTNE KEHAPUHASTUS
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!

NB!!! Ostes toote või tootekomplekti, mis sisaldab organismi- või maksapuhastust, on Sul võimalik TASUTA osaleda juhendatud puhastuses!

KOMPLEKT: Topelt Puhastus
Puhastusprotsessi ette võtta koos kaaslasega on suuepärane võimalus tunda ennast veelgi rohkem turvalisemana ja hoitumana!

ZenCleanz ONE sisaldab 31 erinevat sorti köögivilju, puuvilju, seeni, maitsetaimi, vetikaid ja patenteeritud piimhappebaktereid, mis on olenevalt taimesegust läbinud 1 kuni 3-aastase fermenteerimisprotsessi.

Tegemist on 1-päevase organismipuhastusega, mis mõjub kogu seedetraktile. ZenCleanz ONE koosneb paljudest erinevatest ensüümidest, mis aastate jooksul sinu soolestikku jäänud kattu lagundama hakkavad, ning tootes sisalduvad kiudained aitavad selle kehast välja viia.

ZenCleanzi organismipuhastus on just kui abikäsi, mis ei tee tööd erinevate organite eest ära, aga tänu puhastusele saavad just need organid oma tööd efektiivsemalt jätkata. 

Komplektis 2x ZENCLEANZ ONE!

Komplektina ostes säästad lausa 48 €!
(Tavahind eraldi ostes 478 €)

430.00 

maksa 3 osas al. 144 € kuus

Tasuta saatmine OMNIVA- ja Itella Smartpost pakiautomaatidesse üle Eesti!

Mis on juhendatud puhastus?

Ja kuidas see toimub?

Juhendatud puhastus on mõeldud neile, kes tunnevad, et soovivad seda puhastust läbida esmakordselt või korduvpuhastujana koos teistega ja meie meeskonnaga. Sellisel viisil võib inimene kogeda suuremat usaldust, turvatunnet ja rahu endas eesoleva puhastuse eel. Ettevalmistus ja puhastusest väljatulemine saab olema igaühel tootega kaasa tuleva kataloogi juhiste alusel, kuid puhastuse päev saab olema kohtumiste rohke.

Sellist võimalust pakume vaid 15-le esimesele kiiremale inimesele, kes selle paketi endale ostavad. Peale ostu, võetakse teiega eraldi meie meeskonna poolt ühendust ning jagatakse informatsiooni, kuidas eesoleva juhendatud puhastusega ühineda.

Juhendatud puhastust viib läbi Marius Vahter ning toimub see veebis kuupäevadel 06.05, 20.05 ja 03.06!

VEIDI EESOLEVAST PÄEVAKAVAST:

  • päeva alustame tervituskõnega, kus käime üle kõik olulised punktid ning valmistame koos ka esimesed joogid;
  • päeva jooksul teeme mitmeid 15-30 minutilisi kõnesid ZOOM vahendusel, et kõik saaksid küsida jooksvalt tekkinud küsimusi ja jagada enda mõtteid, tundeid avatud aga hoitud ruumis;
  • Cleansify tiimi eestvedajad teevad päeva teises pooles, kus on pikem paus jookide joomisega, osalejatele ka mikrobioomi puudutava loengu;
  • päeva jooksul on võimalik kõigil osalejatel teineteisega suhelda ühises facebooki privaatses grupis;

Miks topelt?

Veel edukam puhastus!

Puhastusprotsessi ette võtta koos kaaslasega on suurepärane võimalus tunda ennast veelgi rohkem turvalisemana ja hoitumana. Koos puhastusi ette võttes avaneb võimalus teineteise toetamiseks ja annab võimaluse oma partneri või puhastuskaaslase protsessi jälgimisele, mis teinekord võib olla vägagi silmiavav. Inimesed on erinevad ja tihtipeale võivad kogeda kaks erinevat inimest täiesti erinevat kogemust ühest ja samast puhastusest, ka tulemused võivad olla mõneti erinevad. Erinevad võivad olla tulemused nii füüsilisel tasandil kui ka emotsionaalse tasandil. Kui kõrval on toetav kaaslane, annab see kindlasti lisaboonuse teatavatest võimalikest esilekerkivate ebamugavustega paremini hakkama saada.

ZENCLEANZI KLIENTIDEL on

PUHASTUSKUURI LÄBINUTELT KOGUTUD TAGASISIDE PÕHJAL

siledam ja ilusam nahk

rohkem energiat

korras seedimine

Vähenenud magusaisu

Parem emotsionaalne tasakaal

tervislikumad toitumisharju-mused

rohkem fookust ja  selgem mõtlemine

PAREM TOITAINETE JA TOIDULISANDITE IMENDUMINE

Langenud
kaal

Tugevam immuunsus

Parem uni

Kergustunne

DETOKS vs DETOKS
Millised on erinevad organismipuhastuse meetodid?
Alljärgnev tabel näitab sulle täpselt, miks ZenCleanzi tooted on efektiivsemad, paremad ja ka kallimad.

ZENCLEANZ

COLO-VADA

VEEPAAST

MAHLAPAAST

Puhastuskuuri kestvus tavaliselt

1 päev

14 päeva

3 päeva

7 päeva

Puhastub ka sooleseinte külge ladestunud jääkainete kiht

Mugav läbi teha ja näljatunne puudub

On võimeline soolestikust parasiite välja tooma

Maitseb hästi

Puhastuskuuri tõhusust saab kohe visuaalselt hinnata

MIKS VALIDA ZENCLEANZ ONE?
11 PÕHJUST MIKS VALIDA ZENCLEANZ ONE ORGANISMIPUHASTUS

Organismipuhastusi on erinevaid, igasuguse maitse ja kuuri pikkusega. Kindlasti tekib paljudel küsimus, et miks valida organismi puhastuskuuriks just ZenCleanz ONE.

Vastuseks Sulle on siin 11 põhjust.

Paljud organismipuhastuse programmid kestavad 5, 9 või lausa 14 päeva. Selle aja jooksul peab võtma vitamiine, tarbima erinevaid tablette, jooma taimeteesid jne. Teisisõnu on puhastusega seotud tegevused päris pika aja jooksul tarvis integreerida argirutiini. Elu on aga selline, et sageli unustame preparaate võtta, need ununevad koju või pole meil võimalust näiteks lõunasel ajal taimeteed juua. Nii tabavad meid läbikukkumistunne, ebaõnnestumine ja pinge poolelijätmise või mittetäiusliku programmi täitmise pärast. ZenCleanz ONE aga on ühepäevane puhastuskuur. See on kiire ja tõhus! On oluliselt kergem leida seda ühte päeva, mil puhastus ära teha, kui püüda meeles pidada pikemat tablettide, vitamiinide ja teede tarvitamist.

ZenCleanzi organismipuhastuse tulemust on näha. Päriselt oma silmaga näha! Umbes kahel organismipuhastusele järgneval päeval näed ise, mis sinu kehast väljub, mitte ei pea aimama ega eeldama. Sa näed, mismoodi ensüümid toovad välja soolestikku kogun