Veel edukam puhastus!
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!

NB!!! Ostes toote või tootekomplekti, mis sisaldab organismi- või maksapuhastust, on Sul võimalik TASUTA osaleda juhendatud puhastuses!

KOMPLEKT: Täiuslik Mikrotoitainete Taastamine

ZENCLEANZ ONE koos AMBROSIA vitamiinide ja mineraalidega, et puhastus oleks veel edukam!

Tunned soovi alustada soolepuhastusest? Tubli! Oled astunud väga suure ja tähtsa sammu parema tervise ja õnnelikuma elu suunas. Et saavutada ja hoida puhastuse maksimaalset tulemust, on soovituslik pöörata tähelepanu toidulauale veel ka puhastusjärgsetel päevadel.

Komplektina ostes säästad lausa 78 €!
(Tavahind tootekombol 497 €)

419.00 

maksa 3 osas al. 140 € kuus

Tasuta saatmine OMNIVA- ja Itella Smartpost pakiautomaatidesse üle Eesti!

Mis on juhendatud puhastus?

Ja kuidas see toimub?

Juhendatud puhastus on mõeldud neile, kes tunnevad, et soovivad seda puhastust läbida esmakordselt või korduvpuhastujana koos teistega ja meie meeskonnaga. Sellisel viisil võib inimene kogeda suuremat usaldust, turvatunnet ja rahu endas eesoleva puhastuse eel. Ettevalmistus ja puhastusest väljatulemine saab olema igaühel tootega kaasa tuleva kataloogi juhiste alusel, kuid puhastuse päev saab olema kohtumiste rohke.

Sellist võimalust pakume vaid 15-le esimesele kiiremale inimesele, kes selle paketi endale ostavad. Peale ostu, võetakse teiega eraldi meie meeskonna poolt ühendust ning jagatakse informatsiooni, kuidas eesoleva juhendatud puhastusega ühineda.

Juhendatud puhastust viib läbi Marius Vahter ning toimub see veebis kuupäevadel 06.05, 20.05 ja 03.06!

VEIDI EESOLEVAST PÄEVAKAVAST:

 • päeva alustame tervituskõnega, kus käime üle kõik olulised punktid ning valmistame koos ka esimesed joogid;
 • päeva jooksul teeme mitmeid 15-30 minutilisi kõnesid ZOOM vahendusel, et kõik saaksid küsida jooksvalt tekkinud küsimusi ja jagada enda mõtteid, tundeid avatud aga hoitud ruumis;
 • Cleansify tiimi eestvedajad teevad päeva teises pooles, kus on pikem paus jookide joomisega, osalejatele ka mikrobioomi puudutava loengu;
 • päeva jooksul on võimalik kõigil osalejatel teineteisega suhelda ühises facebooki privaatses grupis;

Miks?

Veel edukam puhastus!

Peale puhastust on oluline pöörata tähelepanu tervislikule toitumisele ja toitainerikkale toidule, sest peale puhastust leiab aset parem toitainete imendumine nii toidu kui toidulisandite kaudu.

ZenCleanz ONE organismi- ehk soolepuhastus toimub kogu seedetrakti ulatuses alates neelust kuni pärasooleni välja. Kõige rohkem on mõjutatud peensool ning jämesool. Teadaolevalt toimub peensooles enamiku mikrotoitainete imendumine ning seega on loogiline, et peensoole hea tervis on üldiselt inimese hea tervise aluseks. Peensoole sein on kaetud mikroskoopiliste nagadega, mida nimetatakse hattudeks. Imendumine toimubki nende hattude vahel ja ümber. Kui hattude vahele on kogunenud jääkained, mis sealt edasi ei liigu, siis on ka toitainete imedumine pärsitud.

ZenCleanz ONE organismipuhastuse käigus hattude vahed puhastuvad ning imendumine paraneb – seda kinnitavad puhastuse läbinud inimeste kogemused. Märgatakse, et toitude kogused vähenevad, alkohol hakkab väga kergelt pähe, kofeiini mõju suureneb. Kui manustatakse ravimeid, D-vitamiini või muid toidulisandeid, siis ka nende imendumine tõenäoliselt paraneb ning nende mõju on rohkem tunda.

 • 12-liiki eriti elujõulisi piimhappebaktereid;
 • Kasulike bakterite arvukuse suurendamist toetavat kiudainesegu; 
 • 5 aastase kääritamise tulemusel piimhappebakterite poolt produtseeritud postbiootilisi ühendeid (vitamiinid, lühikese ahelaga rasvhapped ja aminohapped, ensüümid, bakteriotsiinid, vitamiinid, antioksüdandid ja meeleolu reguleerivad virgatsained). 
PÕHJUSED, MIKS ON OLULINE ENDA KEHA PEALE PUHASTUST TOETADA
Veel edukam puhastus!

1. Toetab detoksifitseerimise organeid: vitamiinid ja mineraalid mängivad olulist rolli meie keha detoksifikeerimise toetamisel, sellepärast on oluline toitainevarude taastamine.
2. Energia säilitamine: Mitmekülgne toitumine, mis sisaldab endas hulgaliselt erinevaid vitamiine ja mineraale võimaldab kehale energiat igapäevasteks tegemisteks ning toetab üleüldist tervist ja immuunsust.
3. Soodustab tervenemist: vitamiinid ja mineraalid mängivad olulist rolli ka paranemise juures, seega on oluline pöörata sellele tähelepanu peale puhastust.
4. Võimendab immuunsüsteemi: Mitmekülgne toitumine, mis sisaldab vitamiine ja mineraale aitab toetada meie keha immuunsüsteemi, mis on tähtsal kohal üleüldise tervisliku seisundi tagamiseks ja erinevate haigustega võitlemiseks.
5. Toetab ainevahetust: Vitamiinid ja mineraalid on olulised komponendid ka meie seedimise ja ainevahetuse juures.


Üks viis, kuidas teha oma elu lihtsamaks ja samal ajal garanteerida see, et organism saaks kätte kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalained, on tarvitada kvaliteetseid toidulisandeid. Sellel samal põhjusel oleme enda klientidele loonud ka käesoleva kombotoote, mis aitab hoida organismi mineraalainete varasalved täis. Vedelensüüm “Ambrosia” on nagu multivitamiin, mis sisaldab suisa 58 taime mineraale ja vitamiine. Tänu taimede pikaajalisele fermenteerimisele on tegu suurepärase toidulisandiga, mida soovitame tarbida just pärast puhastust, et saavutada veel parem ja pikaajalisem efekt.

Tootekombosse oleme llisaks soolepuhastusele lisanud ka kaks pudelit Ambrosiat, millega järgmiste kuude jooksul enda keha vitamiine ja mineraalvarusid täita.

ZENCLEANZ ONE JA AMBROSIA

ZenCleanz ONE (organismipuhastus)

ZenCleanz ONE koosneb suures osas ensüümidest, mis puhastavad ühe päevaga kogu meie seedekulgla (sealhulgas söögitoru, magu, peensool, käärsool) sinna kogunenud jääkidest. Puhastuse tagajärjel paraneb seedeprotsess, sest kui peensool on puhas, siis tekib kõikide mikro- ja makrotoitainete, kaasa arvatud ka toidulisandite imendumise paranemine. Ensüümid lagundavad soolte külge jäänud jääke ning kiudained omakorda aitavad viia mustuse- ja jääkained soolestikust välja. Ensüümid toetavad seedimisprotsessi. 

Komplekti kuuluvad ensüümid puhastavad ühe päevaga kogu seedekulgla (sh söögitoru, mao, peensoole, käärsoole, maksa) sinna kogunenud ebasobivatest jääkidest. Selle tulemusel paraneb seedeprotsess. 

Lisaks seedekulglale toimivad ensüümid ka teistes elundites ja näärmetes, mille tulemusena aktiveerub ainevahetus. Ensüümid toidavad seedekulglat kasulike mikroorganismidega, tänu millele ei ole pärast puhastamist vaja mikrofloorat taastavat kuuri. Paastumise ajal käivitub kohe järgmisel päeval autolüüsi- ja ketoosirežiim, mille tulemusel tekib ühe päevaga justkui kolme- kuni neljapäevase puhastumise ja paastumise toime.

 • Ensüümid aitavad aktiveerida ainevahetust.
 • Seedeensüümid lagundavad soolestikus olevat toitu ja jääkaineid.
 • Toitained ja vitamiinid imenduvad peale puhastust paremini.
 • Peale puhastust võid tunda energiataseme tõusu, kergustunnet ja mõttetöö selgust.
 • Näonahk võib paraneda ja muutuda säravamaks. 
 • Kaal võib langeda.
 • Võid tunda ennast rõõmsamana.
 • Maitse- ja haistmismeeled võivad minna tundlikumaks. 
 • Tavaliselt puhastuse ajal näljatunne puudub.
 • Võib tekkida väsimus, süda võib pahaks minna ja ajada iiveldama (mis on okei, kuna see on märk sellest, et keha puhastub, mürk- ja jääkained liiguvad kehas ringi) 
 • Kõhukinnisuse korral soovitame paar päeva enne puhastust süüa kergesti seeditavaid toite (eelistatult taimselt), et puhastus oleks võimalikult efektiivne.
 • Soolepuhastust ei tohi teha soolestikuvähi- põletike korral.
 • Raseduse- ja imetamise ajal pole soovituslik organismipuhastust läbida, kuna see paneb kehas toksiinid ja jääkained kehas liikuma ning vere kaudu võib see kanduda lapsele. Soovitame konsulteerida siinkohal arstiga.


Põhjalikuma tooteinfo leiate tootelehelt: ZenCleanz ONE organismipuhastus ja saate tutvuda ka organismipuhastuse juhendiga

Ambrosia (vitamiinid ja mineraalid)

VITAMIINIDE JA MINERAALAINETE VARU TÄIENDAMISEKS
Tervislikke ensüüme ja antioksüdante sisaldav segu on valmistatud köögiviljadest, puuviljadest, ürtidest, seentest ja vetikatest, mida  on fermenteeritud kauem kui kolm aastat. Selline protsess on muutnud ensüümid eriti hästi imenduvaks ning väga aktiivseks. Toidulisand sobib vitamiinide ja mineraalainete  varu säilitamiseks või toiteainete vaeguse leevendamiseks.

OMADUSED JA KASULIKKUS

 • Valmistatud ligikaudu 60 koostisosast (puuviljad, köögiviljad, seened ja ürdid)

Võib:

 • Tasakaalustada soolestiku baktereid.
 • Ergutada ainevahetust ja toetada kõiki keha funktsioone.
 • Parandada seedimist ja taastada vitamiinide, mineraalainete ja muude asendamatute toitainete tasakaalu ja varu.
 • Tasakaalustada siseorganite tööd.
 • Toetada immuunsust ja vähendada põletikku.
TÄIUSLIK MIKROTOITAINETE TAASTAMINE

419.00 

maksa 3 osas al. 140 € kuus

MIDA MEIE KLIENDID ÜTLEVAD?
KUIDAS ELADA TERVISLIKUMALT

Hakka elama tervislikumalt ning koge, mis tunne on teha paremaid valikuid!
Kui sa tunned, et ei ole veel päris veendunud ZenCleanzi puhastuskuuride heas mõjus ja tõhususes, loe siit meie klientide tagasisidet.

Read more about people who got help by using ZENCLEANZ detox systems: