INTELLIGENTNE KEHAPUHASTUS
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!
Inca (seksuaal- ja eluenergia)
ELU- JA SEKSUAALENERGIA TOETAMISEKS

Mugulkress, mida tuntakse ka Peruu ženšenina, on ristõieline köögivili (nagu brokoli, peakapsas ja lehtkapsas). Mugulkressis on palju kaltsiumit ja kaaliumit ja mikroelemente, nt rauda, joodi, vaske, mangaani ja tsinki. Taimes on mitmeid rasvhappeid, sealhulgas linoolhapet, palmithapet, olehapet, ning 19 aminohapet. Soovitatud toidulisandina, mille koostises olev koeensüüm Q-10 toodab energiat ja aitab väsimuse korral. L-arginiin võib tõsta seksuaalset võimekust ja aitab kaasa veresoonte lõõgastumisele ja seeläbi vererõhu reguleerimisele.

139.00 

(185 €/liiter)

maksa 3 osas al. 47 € kuus

KELLELE SOOVITAME?
Inimesele, kellel on külmad käed ja jalad, vähe elujõudu, madal libiido ja erektsioonihäired.

OMADUSED JA KASULIKKUS

 • Mugulkress toidab ja tugevdab keha.
 • Taime peetakse supertoiduks, sest sisaldab suures kontsentratsioonis mitmeid kasulikke toitaineid.

Võib:

 • Tõsta vastupanuvõimet.
 • Vähendada väsimust ja anda energiat.
 • Parandada mälu ja õppimisvõimet.
 • Tõsta libiidotaset.
 • Toetada immuunsüsteemi.
 • Mõjuda positiivselt ajutegevusele ja närvisüsteemile.
 • Tõsta meeleolu ja leevendada stressi.
 • Normaliseerida menstruaaltsüklit.
 • Anda elujõudu.

Soovituslik kasutamine

Lisa 25 ml toodet 150 ml soojale veele (mitte soojemale kui 40 °C). Toodet on soovitatav võtta kord või kaks päevas enne sööki. Maohaavandite või enteriidiga inimestel soovitame tarbida toodet pärast sööki.

Säilitamine

Hoida pimedas ja jahedas kohas. Vältige toote pikali ladustamist või järsku raputamist ja sattumist päikesevalguse kätte. Pärast avamist hoida külmkapis ning tarbida kahe kuu jooksul.

Koostisosad

ananass, papaia, must suhkur, isomalto-oligosahhariid, õun, tomat, draakonivili, mooruspuu mari, kiivi, passioni vili, kõrvits, roheline pipar, spinat, porgand, merevetikad, seened, sibul, karalla-kibekurk, kapsas, maca, greibiseemneekstrakt, kõrbesoomukaekstrakt, kõrveköömneekstrakt, aasia kuldjuureekstrakt, riisikliid, L-arginiin, koensüüm Q10

MIDA MEIE KLIENDID ÜTLEVAD?
KUIDAS ELADA TERVISLIKUMALT

Hakka elama tervislikumalt ning koge, mis tunne on teha paremaid valikuid!
Kui sa tunned, et ei ole veel päris veendunud ZenCleanzi puhastuskuuride heas mõjus ja tõhususes, loe siit meie klientide tagasisidet.

Read more about people who got help by using ZENCLEANZ detox systems:
ZENCLEANZ 1-päevased detoksi komplektid
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!

Tee oma kehale täielik restart!

ORGANISMI PUHASTUS
ZENCLEANZ ONE

ONE on üldine organismipuhastus, mis taaskäivitab seedimise. Kui soolestik on puhas, siis imenduvad ka toitained ja vitamiinid paremini ning keha võib olla palju tundlikum. ONE on seega just kui baaspuhastus, millele võiks nädala kuni kuu aja pärast järgneda maksapuhastus.

239 €

KOMPLEKT SISEMINE MUUTUS

ONE + FORGIVE

Keha puhtusel ja detoksil on väga oluline roll inimese füüsilise tervise hoidmisel. Et sinu keha põhjalikult puhtaks saaks, soovitame alustada esmalt organismipuhastusest ning mõni aeg hiljem teha läbi ka maksapuhastus.

430 €