INTELLIGENTNE KEHAPUHASTUS
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!
Detox-S (seedimisele)
TOKSIINIDEST VABANEMISEKS JA KAALU LANGETAMISEKS

Segu on valmistatud köögi- ja puuviljadest, seentest ja ürtidest ning on mõeldud seedimise ja ainevahetuse parandamiseks ja käärsoole puhastamiseks jääkainetest. Detox-S sisaldab piimhappebaktereid, mis aitavad tasakaalustada soolestiku mikrobioomi, toetada immuunsüsteemi ja säilitada normaalset kolesteroolitaset.

129.00 

(172 €/liiter)

maksa 3 osas al. 43 € kuus

Tasuta saatmine OMNIVA- ja Itella Smartpost pakiautomaatidesse üle Eesti!

KELLELE SOOVITAME?
Inimesele, kes soovivad langetada kaalu, kellel on probleeme seedimisega, esineb tihti kõhukinnisust, kes söövad palju töödeldud toitu ja ei liigu regulaarselt.

OMADUSED JA KASULIKKUS

  • Võib vähendada kolesteroolisisaldust.
  • Võib tasakaalustada soolestiku mikrobioomi ja toetada lipiidide lagundamist seedekulglas.
  • Võib soodustada kaalulangust.

Soovituslik kasutamine

Lisa 25 ml toodet 150 ml soojale veele (mitte soojemale kui 40 °C). Toodet on soovitatav võtta kord või kaks päevas enne sööki. Maohaavandite või enteriidiga inimestele soovitame tarbida toodet pärast sööki.

Säilitamine

Hoida pimedas ja jahedas kohas. Vältige toote pikali ladustamist või järsku raputamist ja sattumist päikesevalguse kätte. Pärast avamist hoida külmkapis ning tarbida kahe kuu jooksul.

Koostisosad

ananass, õun, papaia, greip, tomat, tähtvili, sidrun, banaan, draakonivili, guajaav, arbuus, mooruspuu mari, kiivi, passionivili, apelsin, ploom, viirpuu vili, hiina kapsas, must dattel, kantaluup, kõrvits, spinat, porgand, karalla-kibekurk, salat, sorbitool, isomalto-oligosahhariid, laktitool, must suhkur, arabinoos, Lactobacillus paracaseiLactobacillus plantarumLactobacillus bifidus.

MIDA MEIE KLIENDID ÜTLEVAD?
KUIDAS ELADA TERVISLIKUMALT

Hakka elama tervislikumalt ning koge, mis tunne on teha paremaid valikuid!
Kui sa tunned, et ei ole veel päris veendunud ZenCleanzi puhastuskuuride heas mõjus ja tõhususes, loe siit meie klientide tagasisidet.

Read more about people who got help by using ZENCLEANZ detox systems:
ZENCLEANZ 1-päevased detoksi komplektid
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!

Tee oma kehale täielik restart!

ORGANISMI PUHASTUS
ZENCLEANZ ONE

ONE on üldine organismipuhastus, mis taaskäivitab seedimise. Kui soolestik on puhas, siis imenduvad ka toitained ja vitamiinid paremini ning keha võib olla palju tundlikum. ONE on seega just kui baaspuhastus, millele võiks nädala kuni kuu aja pärast järgneda maksapuhastus.

239 €

KOMPLEKT SISEMINE MUUTUS

ONE + FORGIVE

Keha puhtusel ja detoksil on väga oluline roll inimese füüsilise tervise hoidmisel. Et sinu keha põhjalikult puhtaks saaks, soovitame alustada esmalt organismipuhastusest ning mõni aeg hiljem teha läbi ka maksapuhastus.

430 €