INTELLIGENTNE KEHAPUHASTUS
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!
Chi (elujõud)
TUGEVA QI JA ELUJÕU HEAKS

Kõikide tuntud ravimtaimede hulgas on ženšenn ilmselt legendaarseim ja seda mõjuval põhjusel – selle kasu tervisele on erakordne. Hiina keisrid on ammustel aegadel seda taime väärtustanud isegi rohkem kui kulda. Hiina traditsioonilise meditsiini iidses süsteemis on ženšenni peetud tervendavaks imerohuks, sest selle juurtel on keha noorendav, taastav ja tugevdav toime. Ta on tuntud vananemisvastase ja pikka iga tagava toime poolest. Soovitatud toidulisandina, mis võib toetada immuunsüsteemi. Koostises olev ganoderma ja korditseps võivad suurendada organismi vastupidavust ning taastada energiat ja elujõudu. Ženšenn võib toetada seksuaalset aktiivsust. Piimhappebakterid võivad parandada seedetrakti tervist.

139.00 

(185 €/liiter)

maksa 3 osas al. 47 € kuus

KELLELE SOOVITAME?

Naistele , kellel on ebaregulaarne menstruatsioon pearingluse ja väsimusega, vere- ja qi-puudus. Naistele sünnitusjärgselt ning nõrga immuunsuse korral.

Meestele , kes on ületöötanud, väsinud, unehäirete ja mäluprobleemidega.

OMADUSED JA KASULIKKUS

Võib:

 • Suurendada elujõudu.
 • Kiirendada vigastustest paranemist.
 • Toetada immuunsüsteemi.
 • Keha noorendada.
 • Toetada nii keha kui ka meelt.
 • Parandada reaktsioonikiirust.
 • Aidata leevendada stressi.
 • Vähendada kolesterooli.
 • Tõsta seksuaalset iha.
 • Parandada neerude-, maksa- ja kopsutööd.
 • Rahustada närvisüsteemi.
 • Tõsta lihaste toonust ja suurendada füüsilist jõudu.
 • Leevendada väsimust ja stressi.

Soovituslik kasutamine

Lisa 25 ml toodet 150 ml soojale veele (mitte soojemale kui 40 °C). Toodet on soovitatav võtta kord või kaks päevas enne sööki. Maohaavandite või enteriidiga inimestel soovitame tarbida toodet pärast sööki. 

Säilitamine

Hoida pimedas ja jahedas kohas. Vältige toote pikali ladustamist või järsku raputamist ja sattumist päikesevalguse kätte. Pärast avamist hoida külmkapis ning tarbida kahe kuu jooksul.

Koostisosad

ženšenn, korditseps, reishi, hapu hibisk, gojimarjad, veiste-südamerohu ürt, ananass, papaia, sidrun, lillkapsas, õun kiivi, villpöörise vili, virsik, mooruspuu mari, greip, draakonivili, jaam, takjas, okra, tuumkõrvits, spinat, Malabari spinat, ingver, spargel, karalla-kibekurk, šitaake seen, seened, porfüüra, klorella, Lactobacillus acidofilusLactobacillus caseiLactobacillus bifidus, Lactobacillus rhamnosus

MIDA MEIE KLIENDID ÜTLEVAD?
KUIDAS ELADA TERVISLIKUMALT

Hakka elama tervislikumalt ning koge, mis tunne on teha paremaid valikuid!
Kui sa tunned, et ei ole veel päris veendunud ZenCleanzi puhastuskuuride heas mõjus ja tõhususes, loe siit meie klientide tagasisidet.

Read more about people who got help by using ZENCLEANZ detox systems:
ZENCLEANZ 1-päevased detoksi komplektid
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!

Tee oma kehale täielik restart!

ORGANISMI PUHASTUS
ZENCLEANZ ONE

ONE on üldine organismipuhastus, mis taaskäivitab seedimise. Kui soolestik on puhas, siis imenduvad ka toitained ja vitamiinid paremini ning keha võib olla palju tundlikum. ONE on seega just kui baaspuhastus, millele võiks nädala kuni kuu aja pärast järgneda maksapuhastus.

239 €

KOMPLEKT SISEMINE MUUTUS

ONE + FORGIVE

Keha puhtusel ja detoksil on väga oluline roll inimese füüsilise tervise hoidmisel. Et sinu keha põhjalikult puhtaks saaks, soovitame alustada esmalt organismipuhastusest ning mõni aeg hiljem teha läbi ka maksapuhastus.

430 €