ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Terapeut Liis Kuurme kogemuslugu: “Organismipuhastusega selgemad ja süsteemsemad mõtted”

Kuidas leidsid tee puhastuseni?

Olin ZenCleanzi reklaame näinud erinevates sotsiaalmeediakanalites juba pikemat aega. Samuti jagasid mõned inimesed mu tutvusringkonnast oma kogemusi organismipuhastuse osas. Kuna endalgi oli pikemat aega organismipuhastuse tegemine mõtteis mõlkunud, tundus see igati asja- ja lõpuks ka ajakohane.

Milline on sinu terviseteekond olnud?

Üldiselt olen alati olnud pigem tervist hoidva ja ennetava käitumisviisiga inimene. Pean väga lugu loomulikkusest ja looduslikkusest ning väldin haigussümptomite esinemisel keemia poole pöördumist, kui see just väljapääsmatu olukord pole. Kuna tean, et ca 90% meie tervise ebakõladest, tasakaalutusest ja haigussümptomitest on sügavama taustaga ehk psühhosomaatilise põhjusega, siis hoian enda tervise osas alati n-ö silma peal oma terviklikul toimimisel. Tean hästi, et mu keha tervis sõltub absoluutselt mu meele ja vaimu tervisest. Kuna viimastel aastatel on olnud aga pigem keerulisi ja ärevaid hetki ning ka pikemaid perioode, on keha tervis saanud sellega oma koormuse. Seetõttu pööran hetkel suurt tähelepanu sellele, et aidata oma kehal taastuda, toibuda, terveneda ja leida uus tasakaal.

Mis ajendas sind puhastust ette võtma?

Puhastust ajendas mind ette võtma juba pikemat aega kehas olnud mingi teistsugune raskustunne, mis ei tahtnud kuidagi ära minna. Sellega kaasnes ka väsimus, koguni kurnatus, mida võimendas omakorda suur vaimne koormus. Seetõttu tekkis tunne, et kehale on vaja mingis mõttes nagu taaskäivitust. Minu jaoks on ka nt lihtsalt elustiili või uue mõtteviisi juurutamiseks vaja mingit tugevamat ajendit. Leidsin, et anda kehale võimalus vahetada vana ja „ära elanud“ energia puhtama ja uuema asemele on selleks igati hea algus.

Milline nägi välja puhastuse päev ning kuidas see kulges?

Puhastuse päeva planeerisin tegelikult üsna pikalt ette. Püüdsin leida päeva, mis oleks töökohustustest ja ka muudest tegevustest täiesti vaba. Olen organismipuhastust varasemaltki teinud (õigupoolest olid need nurjunud katsed) ja tean hästi, kui tundlik võib mu keha olla kõigele, mis siis toimuma hakkab. Päev algas väga kenasti ja järgisin kellaajaliselt juhendit. Ainus, mis veidi tõrksaks muutis, oli see, et oleksin soovinud rohkem magada. Umbes kella 16st hakkas aga juba veidi iiveldama ja oli üsna niru enesetunne. Pean mainima, et õhtul kõige viimast jooki ma ei suutnudki võtta, sest siis oli juba väga hull olemine. Teadsin aga, et see kõik möödub ja leidsin leevendust kohalolust, terve päev meditatiivses seisundis olemisest, hingamisest ja endale sisendamisest, et see on taaskäivituseks vajalik „nõelasilmast“ läbitulek.

Milline oli puhastuse tulemus? Mida märkasid?

Nagu juba mainitud, siis päev kulges enamasti vaikuses ja meditatiivses seisundis olles. Valdavalt tundsin endas rahu. Samas võin öelda, et kogu päeva tervikuna tagantjärele analüüsides oli see puhastus mitte niivõrd füüsiline, kuivõrd elasin läbi ka väga olulised vaimsed protsessid, mida võis kogeda rahulikus tempos ning ilma kiirustamata. Päeva lõpupoole, kui tundsin end füüsiliselt juba üsna kehvasti, kippusin ka iseenda suhtes emotsionaalseks muutuma. Nagu ikka, kui on aeg mingeid vanu mõttemustreid ja uskumusi maha jätta, tekib kurbus ja nukrus. Ent see kõik leevenes ja möödus juba järgmiseks päevaks.

Millised emotsioonid ja enesetunne valdas Sind peale puhastust?

Puhastusest väljatulemine oli minu jaoks omaette elamus. See toormahla päevade aegne olek oli kuidagi hoopis teistsugune, kui alguses arvasin. Keha väljutas veel paari päeva jooksul organismi kogunenud jääke. Iga kord tundsin ennast aga seda kergemalt ka vaimses mõttes. Seetõttu võin julgelt öelda, et puhastus oli meeldiv rännak nii kehale kui ka meelele.

Kellele ja miks soovitad ZenCleanz puhastust?

Peale puhastust tundsingi, et ajastus oli olnud õige – olin kogenud midagi kosutavat ning saanud teha head oma kehale. Suurt energiapuhangut ma ei tundnud, kuid mõtted olid küll selgemad ja süsteemsemad. Seega saan öelda, et minu organismipuhastus oli ikkagi terviklik nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt, vaimselt jne. Nüüdseks juba pea kuu aega, mis on puhastusest möödunud, on mind saatnud hea enesetunne. Mulle tundub, et sellist organismipuhastust peaks isegi 1-2 korda aastas tegema igaüks, kellel on eelkõige vaimset pingutust nõudev töö ja elukorraldus. Kui inimese stressitase on pika perioodi jooksul olnud kõrge või väga kõrge, siis sellest olukorrast lahkumine ja enda lõdvestamine on üldjuhul üsna keeruline. Keha – ja iseäranis soolestik – hoiab ikkagi kõigest kinni. Nii ei imendu enam toit- ja muud vajalikud ained ning organismi nõrgenenud vastupidavus viib lõpuks haigussümptomite tekkeni. Seda enam tundub mulle, et vähemalt kord aastas võiks investeerida organismipuhastusse, et hoolitseda oma hingekodu eest.

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €