21. SAJAND ALGATAB TÕELISE REVOLUTSIOONI!

Idamaade tarkus kohtub lääne meditsiiniga

Meie meelest on tõeline privileeg selliseid tooteid ja ideid rahvusvahelisele turule tuua, eriti seepärast, et me sügavalt usume, et need võivad lahendada paljusid 21. sajandil levivaid terviseprobleeme.

PUHASTUSKUURIDE JA TOITUMISE VEEBIPLATVORM, MIS TEGELEB KAASAEGSETE TERVISEKÜSIMUSTEGA!

Erinevalt eelmisest sajandist, mil inimkonda ähvardasid nakkavate ja kiiresti levivate haiguste põhjustatud tragöödiad, mis viisid antibiootikumide ja mitmete vaktsiinide avastamiseni, seisab meie kaasaeg silmitsi terviseprobleemidega, mis on rohkem seotud elustiiliga. Tööstusliku põllumajanduse tõttu on mullastik vaesunud, kemikaale pritsitakse meie köögiviljadele, meie toitu rafineeritakse ja sellelt eemaldatakse algne toiteväärtus, elurütm on kaasa toonud kõrge stressitaseme, me ulbime elektromagnetiliste raadiolainete ookeanis ja meie põhitegevused vajavad palju vähem füüsilist tegevust tänu kommunikatsiooni-, transpordi- ja automatiseerimisvahenditele. Kõik need muutused mõjutavad meie tervist, me vajame rohkem elutoetavaid ja tasakaalustavaid elemente kui mürgiseid kemikaale.

LOODUSTOOTED ja ELUSTIILIMUUTUSED, et
PUHASTADATOITAELAVDADA

OMA ELU!

Tahame võimalikult paljudele inimestele võimaldada
kõige uuemaid ja kõige kvaliteetsemaid puhastumist ja toitumist soodustavaid tooteid, mida pakume koos professionaalse tervishoiunõustamise
ja olulise koolitamisega nendel teemadel. 

Meil on enam kui 30 aastat uuringuid ja kogemust loodusliku tervenemise teemal, hoiame tugevalt kinni traditsioonilise Hiina meditsiini (TCM) holistlikest põhimõtetest ning teistest holistlikest ja alternatiivsetest lähenemistest tervishoiule ning leiame, et tervise edendamise ja toetamise suurimateks teemadeks on kolm põhilist sekkumisvaldkonda.

Teame, et elavdatud ja elujõulise tervise saavutamiseks peab järgima kolme põhimõtet:
(1) Esiteks PUHASTUMINE, et keha olek jõuaks võimalikult lähedale selle algseisundile,
(2) seejärel TOITUMINE, et toetada kudede ja seedefunktsioonide taastumist
(3) ja lõpuks ELAVDAMINE, eluprotsesside pidev toetamine, samal ajal inimese elujõu säilitamine ja arendamine kõige puhtama kvaliteedi ja kõrgeimate vibratsioonidega toiteelementidega, millele praegu on juurdepääs.

TOIDUENSÜÜME SAAB KOMBINEERIDA KÕIKIDE TEISTE PUHASTAVATE VÕI ELU TUGEVDAVATE MEETODITEGA!