Cleansify ARTIKLID

Seksikoolitaja Epp Kärsin “Meie paarisuhe on täpselt nii hea, kui hea on suhe meil iseendaga!”

Oi kui põnev vestlus oli imekauni naise Epp Kärsiniga!

Sind ees ootav ZenCleanz Eesti Podcasti saade keskendub mitte ainult seksile, vaid ka sellele, kuidas seks mõjutab kogu meie elu, olemust ja eksistentsi ning kuidas on seks seotud meie vaimse, emotsionaalse ja füüsilise tervisega. Huvitav eks!

Sellel korral on meil stuudios külas väga paljudele eestlastele tuntud seksi õpetaja ja koolitaja Epp Kärsin. Epp armastab elu ja inimesi. Tema teekond on viinud teda hulgaliselt erinevatesse koolidesse ja ka nende lõpetamisteni, kuid enda jaoks tähtsaimaks peab ta just Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna lõpetamist. Sealt sai algus ja ettevalmistus seksuaalsus alustele, anatoomiale ning füsioloogiale. Epp on õppinud ka Hiina meditsiini ning läbinud erinevaid tantrateraapia koolitusi ja töötube. Enda poolt läbiviidavad koolitused on Epp kokku pannud enda isiklikust kogemusest lähtudes. Eppu missiooniks on päästa maailma läbi armastuse. Ta on iseseisvalt läbi töötanud suurel hulgal seksuaalteemalisi teadusartikleid, raamatuid, trükiseid ja kulutanud lugematul hulgal tunde, et end harida. Lisaks ilmus Eppul aastal 2021 Mai kuus Kanal2 eetris ka tema poolt juhitud saade “Mida vanemad sulle ei rääkinud”, millel ilmus kokku 2 hooaega oma 9 episoodiga. Selles saates sai ka ZenCleanz Eesti tegevjuht Chris kaasa lüüa ja külalisena rääkida. Epp rõhutab, et tema ei ole terapeut. Ainus mees, kelle peal ta harjutab, on tema enda kallis mees.

Saad saatest teada:

– miks on oluline seksist rääkida;
– kuidas mõjutab seks meie vaimset ja füüsilist tervist;
– kuidas on võimalik oma elu luua kasutades selleks seksuaalenergiat;
– miks teeb Epp seda, mida ta teeb;
– kui pikk peaks üks seks olema;
– kuidas õigesti seksida;
– paarisuhete dünaamikatest;
– ja muud põnevat!

Saade on kohe kuulatav: 

Epp_Kärsin_ZenCleanz_Eesti_Podcast
ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €