CLEANSIFY PODCAST

Let your voice be heared
Terapeut ja koolitaja Kristiina Garancis “Me ei ole võimelised kontrollima seda, kuidas meie keha reageerib”

ZenCleanz Eesti podcasti külaliseks on koolitaja ja terapeut Kristiina Garancis. Lõpetanud on ta Tartu ülikooli filosoofiateaduskonna Eesti ja Soome-Ugri filoloogia ja teatriteaduse alal ning samuti Holistika Instituudi holistilise regressiooniterapeudina. Kultuurikorralduse magistriõpe Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias andis talle lisatarkust juhtimispsühholoogias ning samuti on ta kätt harjutanud teatri- ja tantsulavastuste managerina.

Õppinud on ta ka suhtlemis- ja kommunikatsioonipsühholoogiat ning juhtimispsühholoogiat, omandanud Theta Healingu, protsessitöö, konstellatsiooni, hingamistöö praktiseerimisoskused. Läbis aastal 2012 süsteemse pereteraapia koolituse ning aastatel 2013-14 Imago paariterapeudi õppe. Tal on bränd nimega Iseruum, kus ta korraldab koolitusi gruppidele, firmadele ja pakub terapeuditeenust.

Tema elus on kaks armastust – teater ja psühholoogia. Ta on teatri ajakirjanik ja ekspert ning kuulub ka Eesti Teatri aastapreemiate žüriisse ehk Kristiina on niinimetatud elukutseline teatrivaataja, kes peab näiteks sellel aastal ära vaatama kõik esietendused Eestis.

Saates mainitud allikad:

Dr. Childre Hearth Math Institute –  www.heartmath.org/about-us/team/founder-and-executives/
Kristiina Garancis – https://iseruum.voog.com

Podcastis räägime:

– mis on alateadvus ja teadvus;
– kus asub alateadvus ja kuidas see meis välja areneb;
– kuidas saavutada eneseteadlikkus
– mis on hipokampus, amügdala, reptiilaju, imetajaaju ja ajukoor;
– kuidas alateadvus meid kontrollib;
– millal vallandub meis võitle, põgene ja tardu reaktsioond;
– kuidas roomaja -ja imetajaaju meid mõjutavad ning meie eest otsuseid automaatselt langetavad;
– praktilisi harjutusi sellest, kuidas tulla toime olukorrale reageerimisega ja kuidas taibata, millised on meis olevad automatiseeritud reaktsioonid (nagu nt sõltuvused, vihahood, ohvrimeelsus jne)

Saadet saad kuulata siin:
Jaga head sisu: