CLEANSIFY PODCAST

Let your voice be heared
Taimetoitlasest jõutõstja Gert Koovit toitumisest, kaalukaotusest, taastumisest ja lihasmassi kasvatamisest. Vol2

Gert Koovit on sündinud perre, kus absoluutselt kõik on sportlased, kaasa arvatud ema, isa ja tema vennad. Lõpetanud on Gert Tartu ülikooli sporditeaduse bakalaureusekraad raskejõustiku erialal ning omandanud ka FAF (Fitness Academy of Finland) personaaltreeneri rahvusvahelise litsentsi. Lisaks on Gert viimase 3-4 aastat taimsel toidul.

Noorena on ta tegelenud kergejõustiku, pallimängude ja suusatamisega. Hiljem Eesti tasemel kulturismiga ja nüüd rahvusvahelisel tasemel jõutõstmisega. Töötanud on Gert personaaltreenerina circa 25 aastat, sellest viimased 15 aastat Londonis. Ta on kirjutanud raamatu “Tervise ABC”, artiklieid “Tervis Pluss” ajakirja ja viimasena artikkel “UK Mens Health” ajakirjas.

Personaaltreenerina nõustab ta algajaid, kaalulangetuse ja kaalu tõstmise teemadel, jõutreeningu, fitnessi ja kulturismi vallas, toitumise, vigastuste järgsete teemadega ja lisaks ka rühi ja liikuvuse treeningu osas. Tänase ZenCleanz Eesti podcasti teemadeks on toitumine, treening, kaalulangetus, lihasmassi ehitamine, seedimine, treeningust taastumine.

Podcastis räägime:

– milliseid soovitusi oskab Gert anda taastumiseks;
– parimad taimsed valguallikad;
– kuidas tulla toime ületreenitavusega;
– kuidas käivad kokku trenn ja rasedus;
– millal on õige aeg trennis käima hakata laste kõrvalt;
– kas personaaltreenerit on päriselt vaja ja kui kaua tuleks koos treeneriga treenida;

Saadet saad kuulata siin:
Jaga head sisu: