CLEANSIFY PODCAST

Let your voice be heared
Seksikoolitaja Epp Kärsin “Meie paarisuhe on täpselt nii hea, kui hea on suhe meil iseendaga!”

Seekordse episoodiga toome sinuni midagi täiesti teistmoodi. Oleme Mariusega otsustanud viia sind rännakule seksimaailma. Ja just nimelt, sa kuulsid täiesti õigesti, sest täna räägime väga palju ning põhjalikult seksist. Sellel korral on meil stuudios külas väga paljudele eestlastele tuntud seksi õpetaja ja koolitaja Epp Kärsin.

Epp armastab elu ja inimesi. Tema teekond on viinud teda hulgaliselt erinevatesse koolidesse ja ka nende lõpetamisteni, kuid enda jaoks tähtsaimaks peab ta just Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna lõpetamist. Sealt sai algus ja ettevalmistus seksuaalsus alustele, anatoomiale ning füsioloogiale. Epp on õppinud ka Hiina meditsiini ning läbinud erinevaid tantrateraapia koolitusi ja töötube. Enda poolt läbiviidavad koolitused on Epp kokku pannud enda isiklikust kogemusest lähtudes.

Eppu missiooniks on päästa maailma läbi armastuse. Ta on iseseisvalt läbi töötanud suurel hulgal seksuaalteemalisi teadusartikleid, raamatuid, trükiseid ja kulutanud lugematul hulgal tunde, et end harida. Lisaks ilmus Eppul aastal 2021 Mai kuus Kanal2 eetris ka tema poolt juhitud saade “Mida vanemad sulle ei rääkinud”, millel ilmus kokku 2 hooaega oma 9 episoodiga. Selles saates sai ka Cleansify Eesti tegevjuht Chris kaasa lüüa ja külalisena rääkida. Epp rõhutab, et tema ei ole terapeut. Ainus mees, kelle peal ta harjutab, on tema enda kallis mees.

Tänases episoodis keskendume mitte ainult seksile, vaid ka sellele, kuidas seks mõjutab kogu meie elu, olemust ja eksistentsi ning kuidas on seks seotud meie vaimse, emotsionaalse ja füüsilise tervisega. Ühtlasi kui tänasest episoodist väheks jääb, siis külasta ka endist podcasti “Ausad mehed”, mille alt leiad saate salvestuse pealkirjaga “#76 Epp Kärsin: Jumalad unustasid õpetada, kuidas seksida nagu jumalad”, mida on tänaseks kuulatud pea 20 000 korda.

Podcastis räägime:

– miks on oluline seksist rääkida;
– kuidas mõjutab seks meie vaimset ja füüsilist tervist;
– kuidas on võimalik oma elu luua kasutades selleks seksuaalenergiat;
– miks teeb Epp seda, mida ta teeb;
– kui pikk peaks üks seks olema;
– kuidas õigesti seksida;
– paarisuhete dünaamikatest;
– jpm

Saadet saad kuulata siin:
Jaga head sisu: