CLEANSIFY PODCAST

Let your voice be heared
Seente Vägi brändi looja Henri Liiv seentest ja seente olulisusest meie tervise, heaolu, emotsionaalse tasakaalu juures

Sellel korral istub meiega ZenCleanz Eesti podcasti stuudios järgmise episoodi salvestamiseks noor ja ambitsioonikas Henri Liiv, kes on ühtlasi loonud brändid Seente Vägi ja Brain Brain. Tema suureks motoks on rohkem tegutseda ja vähem rääkida ning õpetada.

Henri on korraldanud viimased 5 aastat sündmuseid nimega Intergalactic Journey, mille puhul on tegemist pehmelt öelduna underground sündmusega. Ürituse eesmärk on luua kõigile võimalikult kodune ja vaba atmosfäär, kus igaüks saab tõesti lasta endal olla täpselt see, kes ta parasjagu olla tahab.Ka Chrisil avanes võimalus selle aasta augustikuus sellel festivalil esineda ning rääkida eneseteadlikkusest ja oma intuitsiooni usaldamisest. Kui soovid seda, kuulata siis, saade ootab sind podcasti “Ausad mehed” repertuaaris saatega, mille nimeks on #229 Intergalactic Summer Festival “Play Through Lyfe” esinemine intuitsiooni usaldamisest.

Tänases saates räägime siis loomulikult tervisest, tervislikust toitumisest, erinevatest võimalikest dieetidest, millest paljud Henri ka ise omal nahal läbi käinud on, seente olulisusest ja paljust muust, mis esile tahab tulla.

Podcastis räägime:

– milles seisneb kreedo rohkem tegutseda, vähem rääkida ja õpetada;
– kuidas alustada muutust, kui elu on jooksnud rappa;
– mis bränd on Seente Vägi;
– millist mõju avaldavad meile seened lõvilakk
– korallnarmik, korditseps, chaga ehk must pässik ja red reishi, punane läikvaabik;- mille poolest on Seente Vägi seened maailma kõige võimsamad;- jne;

Saadet saad kuulata siin:
Jaga head sisu: