CLEANSIFY PODCAST

Let your voice be heared
Keha- ja organismipuhastus LIVE vestlusõhtu loodusravi terapeut Angelika Somelariga
FACEBOOK LIVE VESTLUSÕHTU, mille eesmärgiks on jagada kasulikku informatsiooni keha- ja organismipuhastuse teemade kohta.
Külaliseks on Angelika Somelar. Angelika on loodusravi terapeut, kelle armastus ravimtaimede vastu sai alguse juba varajases lapsepõlves mõlema vana­ema hoolika silma ja käe all. Ta on tegelenud inimeste nõustamisega erinevate hädade ja vaevuste korral pea 30 aastat ja koolitamisega üle 20 aasta.
Akadeemilise magistrikraadi omandas Angelika aga majandusvaldkonnas Tartu Ülikoolis, peale mida suundus Tallinna Intuitiivteaduskonda, kus jätkas enesetäiendamist looduse ja taimede valdkonnas nii läbi šamaani- kui ka bioenergeetilise maailma.
Oma teadmistepagasit on ta täiendanud veel Kiievi praktilise psühholoogia instituudis, Open Yale e-ülikoolis, University of California, San Diego (Taimede energeetika). Ta on samuti läbinud erinevates riikides mitmeid „lääne meditsiini“ alaseid koolitusi, kuid avastanud enda jaoks ka Hiina meditsiini. Alates 2016. aastast on ta sidunud oma täienduste pagasi täitumise traditsioonilise Hiina meditsiiniga.
Igapäevaselt tegeleb Angelika lisaks koolitamisele peamiselt tervise diagnostika, tervisnõustamise, akupunktuuri ja taimeravi ning erinevate loodustoodete retseptide väljatöötamisega. Taimed on ta valdavalt ise kasvatatud või korjanud, kuid ta oskab soovitada ka õigeid taimekapsleid.
Podcastis räägime:
  • miks võiks iga inimene kord aastas enda keha puhastada
  • millised on erinevad puhastuse tüübid, võimalused ning mis on nende peamised erienvused
  • kuidas ja kui palju mõjutab tegelikult meie soolestik meie aju ning igapäevast tegutsemist
  • kes ja miks peaks kehapuhastusega tegelema ja kes mitte
  • milliste tervisemurede ja krooniliste probleemide puhul on kehapuhastusest abi saadud
  • mis hakkab toimuma, kui teed kehapuhastust
Saadet saad kuulata siin:
Jaga head sisu: