CLEANSIFY PODCAST

Let your voice be heared
Joogaõpetaja ja vaimleja Tiit Trofimoviga jätkuvestlus emotsioonidest, kehateadlikkusest, vaatlemisest Vol.2

Tiit on mitmekesi härrasmees, kes on oma elus saanud kätt proovida valdkondades nagu kinnisvara-, rõiva-, ja restoraniäris ning mõnda aega isegi Adila Puhkekeskuse arendaja ja kujundajana. Tiit tegutseb peaasjalikult kundalini-tantra joogaõpetajana Rotermanni kvartalis asuvas Tao Keskuses. Lisaks pakub ta personaalset MER ehk lihas-sidekoemassaaži, mis tähendab lihas-sidekoe energeetilist vabastamist.

MER on aeglane, mediteeriv massaaž, mis vabastab meie kehadesse kinnistunud hoidmismustreid ja lukustunud emotsioone. See on sügavalt lõdvestav ja terapeutiline, aidates taastada keha ja meele tasakaalu; parandada kehahoidu ja lahustada psühholoogilisi kinnihoidmismustreid. Samuti teeb ta viimasel ajal rohkem ka meestele nõustamist. Mida ta meestele räägib, sellest räägime kindlasti tänases saates.

Oma elu jooksul on ta õppinud ja praktiseerinud erinevaid Osho meditatsioone ja samuti käinud kogemas meditatsioone Osho Rahvusvahelises Meditatsiooni Keskuses Punes. Tiit on kokku puutunud ka erinevat tüüpi ürituste korraldamisega, nt on tema suurimaks ja sagedamini korraldatud ürituseks ohtralt populaarsust kogunud ekstaatilised tantsupeod. Selle kõrvale ka vahelduva eduga Bali väereisid.

Oma aktiivse panuse on ta andnud ka “Vaba mehe tee” suurseminaride korraldamisesse ning on püsti pannud vestlusõhtud ”Must ja valge”. Ühtlasi on ta kirjutanud ka raamatu “Lõpp on algus”.

Podcastis räägime:

– joogast;
– teadlikkusest;
– enesevaatlusest;
– massaažist ja selle olulisusest;
– kehast ning emotsioonidest;
– ja ka sellest kas me inimestena oleme tegelikult õnnelikud

Saadet saad kuulata siin:
Jaga head sisu: