ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Romet: “Pärast puhastust on seedimise kiirus ja toitainete imendumine märgatavalt paranenud.”

Kuidas leidsid tee puhastuseni?

ZenCleanz leidis tee minuni ajal, mil elasin Balil. Ühel päeval, kui olin alustanud veepaastuga, tuli mu sõber koju, kaasas ZenCleanzi karp ja ütles, et proovi järele. Sellest hetkest alates on mu elulaad, -kvaliteet ja üldiselt kogu tervisega seotud mõtteviis kardinaalselt muutunud.

Milline on sinu terviseteekond olnud?

Minu terviseteekond on olnud pimedusest Valgusesse. Kuni täiskasvanueani elasin Eestis ja sellest ühiskonnast tulenevad toitumisharjumused olid minu reaalsus. Mängisin aktiivselt jalgpalli ning minu teadmised toitumisest lõppesid süsivesikute, valkude ja rasvade tundmisega.

Ühel hetkel tundsin, et mu vaimne ja füüsiline tervis ei ole kohas, mis toetaks minu heaolu. Vahetasin enda keskkonda ning Universum suunas mind Austraaliasse. Seal jõudis minuni inimene, kes tutvustas teadlikku toitumist, taimetoitlust, puhta vee olemust ja vee filtreerimist, hambapasta, pesuvahendite jms valimist.

Sealt edasi leidsid mind jooga ja meditatsioon. Ühel hetkel jõudsin oma rännakutega Balile, kus kohtusin õpetajaga, kes aitas mul saavutada kontakti oma südamehääle ja kehaga. Hetkel toitun intuitiivselt vastavalt aastaajale ja järgin põhimõtteid, mis on tugevalt mõjutatud nii India meditsiinist ajurveedast kui ka traditsioonilisest Hiina meditsiinist.

Mis ajendas sind puhastust ette võtma?

ZenCleanzi puhastust ajendas mind ette võtta teadmine, et kehas on väga palju põletikulist valu ja raskust, mis kuidagi ei taha kaduda ei paastumise ega ühegi dieediga. Nii jõudiski minuni ZenCleanz, mille kutset kuulsin kogu oma südamega.

Milline nägi välja puhastuse päev ja kuidas see kulges?

Puhastuse päev oli väga nauditav! Hommikul ärgates valdab mind pea alati kerge sisemine põnevus ja elevus. Ka puhastuspäeva hommikul tundsin, kuidas süda on väga avar ja keha rõõmustab juba ette puhastuse läbimise pärast. Varajastest hommikutundidest kuni õhtuni ensüümisegude joomine oli intrigeeriv ja läks ludinal. Vahepealsel ajal joogatasin, lugesin raamatut, vaatasid harivaid videoid ja nautisin sooja sauna.

Milline oli Su enesetunne ja olemine puhastuse päeval?

Olen läbinud mitu puhastust ning enesetunne ja olemine on kõigil puhastuse päevadel olnud alati hea. Tunda on küll kerget tervisekriisi, olgu selleks puhitus või ebamugavus kõhus, kuid ei midagi väga häirivat või ebameeldivat. Enesetunne on olnud üllatavalt mõnus ja ensüümidest tulenevalt isegi meelas ning ergas!

Milline oli puahstuse tulemus? Mida märkasid?

Puhastuse tulemused on olnud imestamapanevalt märkimisväärsed. Väljutatud on kilode viisi vana seedimata väljaheidet, soolte seintele kinnitunud meetriseid tegelasi ja sadu eri suuruses sapikive, mõni neist pea sama suur kui golfipall.

Millised emotsioonid ja enesetunne valdas Sind peale puhastust?

Ka emotsioonid on peale puhastust olnud ekstaatilised. Tundsin, et tahaksin kohe ette võtta uue puhastuse, sest tunne oli niivõrd mõnus! Olemine oli kerge, vabastav ja nauditav. Tunnen, et nii seedimise kiirus, ainevahetus kui ka toitainete imendumine on mitu korda paranenud.

Kellele ja miks soovitaksid ZenCleanz puhastust?

Soovitan ZenCleanzi absoluutselt kõigile, kes harrastavad söömist. Paratamatult koguneb välisest keskkonnast organismi aineid, mis ladestuvad soolte seintele. ZenCleanz kulub ära igale inimesele kas või selleks, et kontrollida oma päikesepõimikus toimuvat. Ensüümid rikastavad keha väga väekalt ega jookse kellelgi mööda külge maha.

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €