Cleansify ARTIKLID

Organismipuhastusest täpselt ja detailselt

Mis on täpsemalt ZenCleanz One organismipuhastus ja millest see koosneb?

ZenCleanz One organismipuhastus aitab tõhusalt puhastada 1 päevaga kogu Sinu seedekulgla (sh söögitoru, magu, peen- ja käärsool) sinna kogunenud jääkidest. Puhastuskuur loob suurepärase aluse, millele rajada tervislik eluviis ning teha paremad toitumisvalikud.

Puhastuse tulemusel paraneb seedeprotsess, ainevahetus, keha tundlikkus ning toitained ja vitamiinid saavad efektiivsemalt imenduda. Mida vähem on keha koormatud üleliigsega, seda paremini ta end tervendab.

ZenCleanz One koosneb 100% orgaanilistest ensüümidest ja kiudainetest, mis sisaldavad väga palju erinevaid köögi- ja puuvilju, seeni, maitsetaimi, vetikaid ning piimhappebaktereid. Toodet on 3 aastat fermenteeritud.

Ensüümid aitavad aktiveerida ainevahetust, lagundavad soolte külge jäänud mustust. Kiudained omakorda “harjavad” sooleseina ning aitavad viia mustuse- ja jääkained soolestikust välja ehk toimub organismi mehaaniline puhastus. Samal ajal toidavad ensüümid seedekulglat kasulike bakteritega. Puhastus toimub loomuliku seedimise protsessina. Selline looduslik koostöö tagab efektiivse tulemuse.

Mida on meie kliendid peale ZenCleanz One organismipuhastust täheldanud?

– Energiataseme tõusu
– Kergem teha tervislikumaid toitumisvalikuid
– Uneprobleemide kadumist
– Kergustunnet
– Mõttetöö selgust
– Näonaha paranemist ja säravamaks muutumist
– Kaalulangust
– Rõõmsamat olekut
– Head enesetunnet
– Maitse- ja haistmismeelte tundlikumaks muutumist jm

Organismipuhastuse juhend ja selle sisu

Et ZenCleanz One puhastuskuur oleks efektiivne, on väga oluline kinni pidada kasutusjuhendist.

Kui pead kasutusjuhendist kinni vaid osaliselt, ei toimi puhastumine ootuspäraselt. Juhendis toodud soovitused on kõik võrdselt olulised. Puhastuse ajal ja selle järgselt kogetu on iga inimese puhul individuaalne.

Kui oled puhastuseks valmis, siis tea, et seda on väga lihtne õigesti teha, kuna kõik sammud on kellaajaliselt nii juhendis kui toodete pakenditel kirjas. Ka on väga detailselt välja toodud, kuidas puhastuskuuriks valmistuda, kuidas jooke segada, mida puhastuspäeval vältida ja endale lubada ning kuidas manustamisele järgnevatel päevadel kulgeda. Esialgu võib tunduda, et infot on hulgim ja nii paljuga tuleb arvestada, kuid tegelikult saavad kõik hakkama.

Ettevalmistus

Selleks, et puhastuskuur oleks mugav ja efektiivne, on oluline süüa paaril eelneval päeval kergelt. Eelista mahlu, suppe, salateid ja väikese valgusisaldusega toite, mida on kehal kerge seedida. Välista nisu- ja lihatoidud. On oluline, et manustamise päevaks oleks soolestik võimalikult tühi, sest kui soolestikus on seedimata toitu, hakkavad ensüümid toimima just selle peal ja vanad soolestiku seinte küljes olevad jäägid saavad vähe tähelepanu ja sügavalt puhastumine jääb saavutamata.

Vesi

Et ensüümid aktiveeruks maksimaalselt, kasuta sooja vett temperatuuriga umbes 40 kraadi. On oluline, et temperatuur ei oleks sellest kõrgem, sest ensüümid hakkavad kuumema veega lagunema. Mida kvaliteetsemat vett ensüümide aktiveerimiseks kasutad, seda tõhusam puhastus.

Jookide segamine

Ensüümi ja vee lahuseid tuleb enne joomist tugevalt loksutada. Selleks on parim kaanega anum, sheiker või veepudel, millel on suur avaus. Et vältida tükke joogi sees, vala esimesena anumasse soe vesi ja seejärel alles ensüümipulber või vedelik.

Jookide joomine

Pärast vee ja ensüümide loksutamist ava anum, kus joogi valmistasid ning joo ensüümilahus kiiresti ära, enne kui see paksenema hakkab. Pool tundi pärast iga ensüümijoogi tarbimist joo lisaks 250 ml sooja vett või ingveriteed. See hõlbustab ensüümide liikumist läbi seedesüsteemi ja seetõttu võib seda aeglaselt juua. Puhastuskuuri päeval ära joo ega söö midagi peale vee, ingveritee ja ensüümisegude.

Lõõgastumine

Puhastuse päeval on väga oluline keskenduda vaid iseendale.

Seetõttu vali see päev lõõgastumiseks, võta aeg maha, et magada ja jäta töö ja koduga seotud kohustused, mis võivad stressi tekitada. Kuula oma keha ja püüa tajuda, mis temaga ja temas toimub. Loe raamatuid, vaata häid filme, kuula rahustavad SPA või reiki muusikat. Välista kõik igapäevarutiini tegevused ja pea oluliseks, et see päev on ainult Sinule – Su vaimule ja kehale.

Organismipuhastusest täpselt ja detailselt

Liikumine

Puhastuse päeval on kasulik vähene liikumine. Jaluta, tee joogat või taiji-harjutusi – kõike, mis avab keha ja ergutab seedesüsteemi. Väldi siiski füüsiliselt koormavaid harjutusi, sest nii kulutad energiat, millega saaks puhastust pigem paremini toetada.

Kõhumassaaž

Puhastuse päeval tee vähemalt kaks korda sügavat kõhumassaaži, korraga vähemalt veerand tundi. See aitab soolestiku sisul paremini edasi liikuda ja väljuda. Samuti on hea teha kerge saun, kuni 60 kraadi, kus kuni 20 minutit soojas mõnuleda.

Ka soojakott on hea alternatiiv.

Peavalu, väsimus, iiveldus jne

Kui tunned, et pea hakkab valutama, proovi valuvaigisteid mitte võtta. Keha on intensiivses puhastumise protsessis, kuid rohu võtmine viib kehasse uusi keemilisi ühendeid, millest ta peab vabanema. Proovi alternatiivseid võtteid – nuusuta piparmündiõli, jaluta värskes õhus või mine magama. Selle puhastuse käigus kogeb peavalu keskmiselt kolm inimest kümnest.

Kui tunned, et oled väsinud, siis puhka ja maga. 

Kui hakkab iiveldama ja midagi hakkav vastu – kuula keha, jäta vajadusel pooleli ja jätka järgmisel hommikul sama kava edasi. Pole vaja pressida ja olukorda “hullemaks” teha.

Kui tekib väsimus, süda läheb pahaks, ajab iiveldama jm – see on okei, kuna see on märk sellest, et keha puhastub, mürk- ja jääkained liiguvad kehas ringi ning kehas on energia seiskunud.

Psühhosomaatiline puhastus

Puhastus algatab ka psühhoemotsionaalseid protsesse, mistõttu võib puhastuspäeva jooksul tekkida ootamatuid emotsioone. Neisse suhtu kui kingitustesse. Püüa tunda ja tunnetada ning siis mõtiskle rahulikult selle üle, mis Sinu elus praegu täpsemalt toimub. Kas esineb pingeid või takistusi, millest sooviksid vabaneda? Kui tunned, et see on Sinu puhul oluline, täida päeva jooksul päevikut või mediteeri.

Manustamise päev

Manustamise päeval ärge sööge ega jooge mitte midagi peale sooja vee, ingveritee või ettenähtud ensüümide. Ka kohv, teised teed ja smuuti on keelatud. Hiina meditsiini kohaselt aitab ingver suurendada seedekulgla energiat ehk “seedimise tuld”, mis ohtralt vett ja kiudaineid tarbides võib nõrgaks jääda.

Puhastuspäevale järgnevad päevad

Puhastuspäevale järgneval kahel päeval soovitame tarbida sooja vett ja värskelt pressitud juurvilja- ja köögiviljamahla. Vajaduse korral sobib ka soe köögiviljapuljong. Ärge sööge tahket toitu ega jooge ainult vett sel päeval. Vee joomine aeglustab seedeprotsessi ning pikendab väljutamisaega.

Miks just mahla peal olla? Kuna see on periood, mille käigus hakkavad terved rakud lagundama ja seedima vanu, haigeid ning nõrkasid rakuosakesi. Need osakesed omakorda moondatakse uueks energiaks, mis soodustab tervenemist ja aeglustab vananemist.

Mahla soovitus, mis toetab puhastust on: peet, nuikapsas, porgand, õun ja ingver.

Soovitame tarbida just hapukamaid ja segumahlasid ning vältida magusaid mahlasid (õunamahl, apelsinimahl jm).

Loobuge ka kohvist ja kofeiini sisaldavatest jookidest (roheline tee jm), kui energiatase tegelikult kõrge on. Lihtsalt öeldes jooge mahla või sööge puljongit. Mõte on selles, et mida kauem suudate hoida seedekulgla tühjana seda efektiivsem on puhastuskuuri mõju. Seega julgustame tarbima vedelal kujul toitu isegi pikemalt, kui kaks päeva pärast ensüümide manustamist ja kindlasti siia juurde soovitus, et kõike mõistuse- enesetunde- ja vajaduse piires. Kuulake oma keha!

Väljutamine

Väljutamine on kõigil individuaalne! Tavaliselt tekib soolesisu tühjendamise vajadus järgmisel päeval või isegi mitu päeva hiljem pärast puhastuskuuri.

Et saada aimu, milline on sinu soolestiku tervis, soovitame väljaheite kinni püüda, laiali venitada ja soovi korral üles pildistada. Hiljem saad meie kodulehelt vaadata, mida väljaheide sinu tervise kohta ütleb või uurida selle kohta läbi meie meeskonnaliikmete!

Kui näed oma silmaga, mis Su sisse on kogunenud, on see psühholoogiliselt hea meeldetuletus sellest, mida ebatervislik toit sooltes tekitab ja kui palju jama sinna aastatega ladestub. See on hea hüppelaud korrigeerimaks oma tavapärast menüüd tervislikumaks.

Väljutamine võib toimuda järgnevate päevade jooksul mitu korda, aga ei pruugi, kõigi kehad on erinevad.

Kevadine suurpuhastus soolestikus

Just kevad on suurepärane aeg organismipuhastuseks. Meie ZenCleanz One puhastuskuur ei kesta nädalaid, vaid puhastuda on võimalik kõigest ühe päevaga ja see on tegelikult imelihtne. Kuna suvi on lähedal ja tekib võimalus tarbida järgmiste kuude jooksul palju kodumaist ja värsket toitu, on soolestiku puhastamine vanast rasvast ja sinna ladestunud jääkidest just õige tegu, et suvised toidud vitamiinide poolest kindlasti meie organismi jõuaksid. Kui sooled on puhtad, saab keha palju rohkem olulisi aineid kätte ja nii püsime elujõulised ja terved.

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €