Cleansify ARTIKLID

Miks on just kevad hea aeg soolestiku puhastuseks?

ZenCleanz_One_organismipuhastus

100% LOODUSLIK DETOX KUUR, MIDA EESTI ARSTID JA TOITUMISSPETSIALISTID TOETAVAD

Telli endale ka ZenCleanz One organismipuhastus

Pime aeg muudab keha ,,kohevamaks’’

Selja taha on jäänud pikk ja pime sügis, jõulupühad, aastavahetuse pidustused ja vastlakukliaeg. Talveperioodil on meie toidulaud raskemini seeditavate roogade poolest rikkalik. Kuna päike käib madalamalt, tunneme, et tummisem toit annab justkui rohkem energiat. Tegelikult saab koormatud nii seedesüsteem ja soolestik ning järele mõeldes ei saa me ka energiat kuigi palju rohkem – see kulub kehal raske toidu töötlemiseks. Lisaks toekamale toidule on teadlaste poolt kindlaks tehtud, et vähese päikesevalguse ja suurenenud rasva ladestumise vahel on otsene seos.

Kevad kui värske algus

Kuna inimene on osa loodusest, on aasta teine kvartal ka meie jaoks ärkamise aeg. Lumi sulab, puudel puhkevad pungad, mullast tärkavad taimed, saabuvad rändlinnud, talveunes olnud loomad ja putukad tõusevad üles. Miks ei võiks uut aastat hoopis siis tähistada? Just nüüd algab kõik justkui otsast, värskelt. Kuna päevad on pikemad, hommikul läheb varem valgeks ja õhtul läheb hiljem pimedaks, on jaksu rohkem ja tunneme, kuidas tahaks talvega kogunenud raskuse maha raputada.

Kevadpuhastus kodus ja soolte puhastamine organismis

Talvega ei kogune raskus ainult soolestikku, vaid ka meie kodu tahaks end kergemalt tunda. Nii iseenesest mõistetav on soojade ilmade saabumisega lüüa läikima aknad, korrastada kapid ja sorteerida raamaturiiulid. Täpselt samamoodi ootab ka keha kergust. Küll aga tuleb soolestiku puhastust (organismipuhastust) planeerides leida endale sobiv viis selle läbiviimiseks. Hiina meditsiini kohaselt on kõige loomulikum viis keha puhastada sobiva toiduga. Kuid mida võtta ette, kui elutempo on kiire ja tervisliku toidu tarbimine on vähenenud?

Hiina meditsiin rõhutab seedeensüümide olulisust

Kui kehas on talle loomulikud protsessid tasakaalus ehk tugev vundament on olemas nii süsivesikute, aminohapete kui lipiidide näol, toodab keha toidu lagundamiseks vajalikke ensüüme ise. Kui aga toitumine on kesine ja ühekülgne, jääb organismil ensüümidest puudu ja seetõttu aeglustub ainevahetus ja toitainete lõhustamine. Suur osa tänapäeval tarbitavast toidust, mis meie laual koha sisse on võtnud, on kuumtöödeldud. See tähendab, et ensüümid on hävinenud ja abilisi, kes aitaksid toidul kiiremini seeduda, pole.

Kuidas anda kehale rohkem seedeensüüme?

Nagu eelpool mainitud, hävitab ensüüme kuumtöötlemine. Me saame oma keha aidata, kui jätame suurema osa oma toidust kuumutamata. See tähendab, et peaksime kordades rohkem tarbima marju, puuvilju, juurvilju, köögivilju, sööma rohkem värskeid salateid, toormahlu, külmsuppe. Sellisel juhul ei oleks meil nii suuri probleeme aeglase ainevahetuse, kaalutõusu ja rasvumise, erinevate seedeprobleemide ja nendega kaasnevate muude haigustega. Meie laual olev toit teeb meid kas terveks või haigeks – valik on ainult meie endi teha. Loomulikult tuleb jälgida toore või vähekuumutatud toidu juures seda, et selle söömine ka hea enesetunde tekitaks. See on peamine indikaator, et toit, mida just sõid, on sulle sobilik. Samuti toodavad enüüme meie jämesooles elavad bakterid. Bakterite toiduks on kiudained, mille rohke tarbimine läbi bakterite “töö” erinevaid ensüüme kehas juurde toodab.

Pikaajaline paast või ühepäevane detoks?

Tänapäeval on valida väga paljude erinevate paastude vahel. Kuna argielu on kiireks läinud, on üha keerulisem võtta mõneks ajaks hoog maha, et organismi puhastada. Pikaajaline paast võib olla kehale kurnav ja vajada spetsiaalset ettevalmistust ning tavaelust eemalolekut. Seevastu ZenCleanzi kehapuhastused on omaette geniaalsed, kuna võtavad sinult ainult ühe päeva. Või hoopis annavad sulle ühe päeva, mil saad tähelepanu ainult endale tuua. Seega on seda väga kerge enda ellu integreerida, kuna puhastuda saad vabalt näiteks nädalavahetusel.

Kui sooled on umbes

Kuna me tarbime rohkem rasvast ja töödeldud toitu ning vähem värsket, hakkavad toidu jäägid meie keha koormama ja soolte seintele ladestuma. Ensüümide puudus jätab toidu lõpuni lõhustamata ja selle tagajärjel kattub meie soolestik jääkainetega. See omakorda tekitab probleemi, kus söögist saadavad vitamiinid, mineraalid ja muud keha toimimise seisukohalt tähtsad ained ei imendu efektiivselt läbi soolte seinte organismi. Võib juhtuda, et võtame puhtaid ja kvaliteetseid toidulisaneid, kuid need ei jõuagi oma tööd tegema hakata, kuna soolte seintel olev katt ei lase neil efektiivselt imenduda.

ZenCleanz ühepäevane soolestiku puhastus organismipuhastus

Tundub esialgu mitteusutav, et meil on võimalus kõigest ühe päevaga saada lahti soolestikku koormavast massist ja seda ilma kõhulahtisuseta Ühe päevaga puhastub terve seedekulgla, sealhulgas söögitoru, magu, peensool ja käärsool. Orgaanilistest ensüümidest ja kiudainetest koosnev detoks, mida on fermenteeritud kolm aastat, lagundab ja ,,harjab’’ soolte seintelt sinna ladestunud vana rasva lahti, mille tulemusena paraneb seedimine ja efektiivistub vitamiinide imendumine. Sellise puhastuse järel on kerge teha menüüs tervislikumaid, kergemaid valikuid ja saada lahti mõnest vinduma jäänud terviseprobleemist.

ZenCleanz_One_organismipuhastus

Mida on inimesed peale puhastust kogenud?

Mida on meie kliendid ja retriitide osalejad peale soolestiku puhastust (organismipuhastust) täheldanud:
– Energiataseme tõusu
– Kergem teha paremaid toitumisvalikuid
– Uneprobleemide kadumist
– Kergustunnet
 – Mõttetöö selgust
– Näonaha paranemist ja säravamaks muutumist
– Kaalulangust
– Rõõmsamat olekut
– Head enesetunnet
– Maitse- ja haistmismeelte tundlikumaks muutumist

Tee oma seedimisele täielik restart!

Telli endale ZenCleanz One organismipuhastus või hoopis Forgive maksapuhastus 

Kui sooviks puhastuda, aga kambaga tundub kergem

Kuna eelmine detokspäev jäi aasta algusesse ja kevad on juba põhimõtteliselt käes, oleme korraldamas lähiajal retriite, et teha tervisele midagi väga tänuväärset. Seda lihtsam on tajuda teiste inimeste energiat, hirme, muresid, kogemusi ja olla neile toeks. Nähes, et huvi grupiga koos puhastuspäeva läbi teha on suur, tuleb uus võimalus selleks juba veidi vähem kui kahe kuu pärast – mais. See oleks viimane lihv minna suvele vastu palju energilisemana.

Kevad ise toetab puhastujat

Kui nüüd aus olla, siis inimesena on kergem midagi ette võtta, kui õues on valge ja soe ning pruunid puulehed maas asenduvad värske muruga. Kevad süstib meisse juba iseenesest rohkem pealehakkamist ja seetõttu on, võttes arvesse looduse rütmi, kevad mugavaim aeg puhastumiseks. Lisaks on sel ajal igaühele vabalt õuest kättesaadavad vägevad keha toetavad taimed – rabarber ja karulauk ning superjook kasemahl. Kõik, mis on värske, on kehale parim ja kõik, mis leidub meil siin Eestis, seda enam.

ZenCleanz_One_organismipuhastus

Suvele kergemana vastu

Suvine toidulaud on igatahes kirjum, värvilisem, värskem ja mahlasem kui talvine. Suvel keha väga ei karjugi keedukartuli ja sealiha järele, sest loodusel on nii palju anda ja oleks patt seda võimalust kasutamata jätta. Veel lihtsam on suve nautida pärast ZenCleanzi organismipuhastust, sest isud muutuvad tervislikumaks ja ahvatlusi on selle võrra vähem, et tervislik ongi siinsamas olemas, vabalt kättesaadav. Loodus annab meile meeletult palju. Kas toitu, vitamiine erinevatest saadustest, värsket õhku või puhkepaika. Me oleme osa loodusest ja vajame seda samamoodi nagu kõik teised elusorganismid. Märkame rohkem, mida sel on meile pakkuda ja võtame avasüli vastu, et olla tervemad, energilisemad, kergemad ja puhtamad.

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €