ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Marika kogemus: „Näonahk muutus klaarimaks ja silmad lõid särama!“

KUIDAS AVASTASID ZENCLEANZ ORGANISMIPUHASTUSE JA KAS OTSISID MÕNELE TERVISEMURELE LAHENDUST?

Nüüd, kus minu esimesest ZenCleanz ensüümaatilisest organismipuhastusest on möödas umbes 1,5 kuud, olen valmis sellest kirjutama. Kuidas ma selleni jõudsin?

Teadmine Zencleanz puhastuse olemasolust jõudis minuni ühe imelise teadliku naise kaudu, kes jagas oma kogemust naiste online-kursusel. Tema olemus ja jagamine inspireeris ka mind. Eriti kõnetas just see, kui kiiresti on võimalik ensüümide abil korralik soolepuhastus saavutada. Kuna tundsin juba pikemalt kehas raskustunnet ja energia puudust, siis otsuse tegemine ei olnud keeruline.

Otsest terviseprobleemi mul ei olnud, aga eks me kõik soovime, et meil oleks rohkem energiat, näeksime tervemad ja säravamad välja ning oleksime paremas kontaktis iseendaga.
 

KUIDAS SUL PUHASTUSPÄEV SUJUS NING KAS SELLE LÄBI TEGEMINE OLI LIHTNE?

Organismipuhastust on väga lihtne teha – kõik on selgelt lahti kirjutatud. Ensüümijooke on mugav valmistada ja tarbida. Lisaks on need veel hea maitsega. Kogu päeva oli kõht täis, kuigi söönud polnud ma ju midagi.

Minul oli kerge paastuda. Korra ajas iiveldama, aga ingveritee leevendas kohe. Muid ebamugavusi ei olnud. See päev oli täiesti minu oma ehk siis keskendusin iseendale ja unustasin kogu päevaks oma kohustused.

KUIDAS TOIMUS VÄLJUTUSPROTSESS?

Väljutasin lima ja rasva kolm korda (2 korda teisel ja ühe korra kolmandal päeval). Peale väljutust tundsin kehas suurt kergust. Lisaks läksid mu silmad hetkega särama. Need säravad tänaseni 🙂 Minu kogemus põhjal saan öelda, et puhastus toimib kiirelt ja tõhusalt ning samas on väga kehasõbralik ja looduslik. 

PUHASTUSEST ON MÖÖDAS 1,5 KUUD, MILLISEID MUUTUSEID SA OLED TÄHELE PANNUD?

–  Minu näonahk muutus klaarimaks ja säravamaks. Mulle meeldib see väga!
– Minu energiatase suurenes. Kui varem oli unevajadus 9-10 tundi, siis täna on see umbes 7 tundi.
– 1,5 kuuga alanes minu kehakaal päris mitu kilo.
– Kuna kehast tuli välja palju niiskust ja lima, siis mul ei ole enam keelekattu ja tupevoolust.
– Hommikune väljaheide on muutunud – varasem kõhulahtisus on kadunud.
– Emotsionaalsel ja mentaalsel tasandil on samuti enam selgust, tasakaalu ja sügavat rahulolu.
– Toitumisharjumused on muutunud tervislikumaks. Söön väiksemaid portsjoneid.
– Magusaisu on kadunud.  


Tegemist on väga vägeva puhastusega! Mu keha uueneb siiani iga päev!

MILLISED ON SU SOOVITUSED NEILE, KES VEEL EI OLE ORGANISMIPUHASTUST TEINUD?

Mina olen ülitänulik Mariusele, kes mulle seda puhastust soovitas! Lisaks olen tänulik iseendale, et otsustasin kuuri läbi teha! Ühepäevane organismipuhastus on väga hea võimalus, kui soovid muuta oma elustiili tervislikumaks. Antud puhastus aitab ja toetab seda kergusega, sest keha muutub selle käigus oluliselt tundlikumaks. Seetõttu on lihtne edaspidi märgata, mis kehale sobib – mida ta tahab ja mida mitte.

Soovitan soojalt kõigile!  See on seda väärt!

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €

ZENCLEANZ TOOTED
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!