ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Maria kogemus: „rõõmustavaim tulemus on tundmatu nahalööbe kadumine näolt.“ 

Kuidas leidsid tee ZenCleanz puhastuseni? 

Olin juba ammu tundnud huvi erinevate organismipuhastuste vastu, kuid lõin alati põnnama, kuna need kestsid nii pikalt – 5, 7, 10 jne päeva. Juhuseid ei ole ja seega juhtusin „juhuslikult“ kuulma ZenCleanz puhastustest ja teadsin kohe, et see on see, mida otsin ja vajan.

Milline on Sinu terviseteekond olnud? 

Viimased 3 aastat olen tegelenud päris aktiivselt enda vaimse tervisega, mis on pannud mind rohkem mõtlema ka kehalisele tervisele. Kuna meie keha on tervik, on oluline nii vaimne, kui ka kehaline ja nende vaheline tasakaal. Varasemalt ma ei mõelnud otseselt, kas see toit, mida söön mu kehale ka midagi päriselt annab ja kas joodud vees on piisavalt mineraalne, mida mu keha vajab.

Mis ajendas Sind puhastust ette võtma? 

Nii nagu paljud, alustasin ka mina uut aastat, uute lubadustega. Üheks lubaduseks sai, et hakkan rohkem pöörama tähelepanu enda organismile just seespidiselt. Olen maadelnud tundmatu allergia/lööbega näonahal üle aasta, millele ei oska arstid diagnoosi panna, ega seletust leida. Mul ei ole iial näonaha probleeme olnud, seega mu keha väljendas sisemist appihüüet läbi mu näonaha.

Milline nägi välja puhastuse päev ning kuidas see kulges? Milline oli Su enesetunne ja olemine puhastuse päeval?

Esimesena võtsin ette ZenCleanz maksapuhastuse, kuna mul oli probleem kõhukinnisusega.  Puhastuspäeva ja sellele ka järgneva päeva soovitan võtta vabaks, et nautida protsessi ja puhastust, nii füüsilisel, kui ka vaimsel kujul. Minul tekkis maksapuhastust tehes juba poolest päevast päris tugev kõhulahtisus, seega olin õnnelik, et sain tõesti rahus olla kodus. Kuna maks salvestab meie negatiivseid emotsioone, siis ootasin põnevil kõiki viha jne tundeid ja olin päeval justkui pettunud, et raevukat viha minust välja ei voolanud, nagu kõike muud WC-s. Õhtul enne uinumist, päevale tagasi vaadates, tõdesin, et mingitel hetkedel oli minus tõeline negatiivne ärevus, mille lasin endast läbi ja õhtuks asendus see tõelise rahu ja õndsustundega. Seega said ka emotsionaalsed negatiivsed emotsioonid liikuma löödud ja oma teed saadetud. Järgmise päeva hommikul toimus sapijääkide – liiva ja terakeste väljutamine maksast. Mis saab veel rõõmsamaks teha, kui oled oma kehale teinud midagi nii tänuväärset. Meeletu energia oli kehas!

Organismipuhastuse võtsin ette 2 kuud pärast maksapuhastust. Organismipuhastus oli minu jaoks lihtsam. Mitte, et maksapuhastus oleks olnud midagi meeletult rasket, kuid kuna organismipuhastus ei tekitanud kõhulahtisust, siis tagantjärgi tundub see lihtsam. Puhastuse päeval tarbisin kellaajaliselt ensüüme ja vett ning nautisin rahulikult kodus päeva endale. Näljatunnet ei tundnud ma kummagi puhastuse ajal. Organismipuhastuse käigus tarbitud ensüümide toimel tekkiv väljutus hakkas pihta kohe järgmise päeva hommikul. Kinni ma väljutust ei püüdnud, kuid oli näha, et puhastus toimis. Päris ehmatav, kuid samas üli rõõmustav oli näha, et soolte seintelt on lahti tulnud meeletu hulk vana rasva jne, mis kõik takistab toitainete, vitamiinide jne imendumist.

Milline oli puhastuse tulemus? Mida märkasid? Millised emotsioonid ja tunded valdasid Sind peale puhastust?

Tänaseks on minu puhastustest möödas kaks kuud ja suurim ning rõõmustavaim tulemus on tundmatu nahalööbe kadumine näolt. Tõestus sellest, kui oluline on meie organismi sisemine puhtus ja kuidas see väljendub ka väliselt. Ei ole kasu erinevate toidulisandite, probiootikumide, vitamiinide jne tarbimisest, kui sinu soolestik on kaetud katuga ja need ei imenud ja saa teha oma tööd ning loodetud tulemused jäävad tulemata. Lisaks eelnevale olen suutnud esimest korda elus ka jälgida toitumiskava ja tõesti mõtlen, mida endale suhu pistan. Mõtlen, mitte niivõrd kaalulangetuse eesmärgil, mis on ka boonusena tulnud, vaid lihtsalt nii hea on olla pärast puhastust, et ei taha sellest tundest loobuda.  

zencleanz_kogemuslugu_maria_kalmu

Näonaha seisukord enne maksa- ja organismipuhastuse läbimist

zencleanz_kogemuslugu_maria_kalmu

Näonaha seisukord peale maksa- ja organismipuhastuse läbimist

Kellele ja miks soovitad ZenCleanz puhastust? 

Soovitan kõigile ZenCleanz puhastust! Tänu puhastusele jõudsin ka imeliste tulemusteni. Lisaks on see tänase kiire elutempo juures on tõesti hea, kiire, lihtne ja üliefektiivne viis aidata enda keha. Pärast pikka ja väsitavat talve on kevad parim aeg selleks. Enda autot või kodust kohvimasinat hooldame me kõik regulaarselt. Organismi toetamine läbi puhastuste peaks olema sama elementaarne ja loomulik. Igaüks võiks leida vähemalt korra aastas aja puhastuseks. Usun, et teie keha tänab teid! 

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €

ZENCLEANZ TOOTED
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!