ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Maigriti kogemuslugu pärast organismipuhastuse läbimist

Maigriti kogemus: “Peale organismipuhastust pole mul nahal enam ekseemi kordagi esinenud!”

Kuidas leidsid tee meie puhastuseni?

Leidsin tee teieni läbi Cleansify podcast’i. Olen aus – olin tegelikult alguses toote suhtes väga skeptiline, kuid kui kuulasin ära enamiku Cleansify podcast’i osasid, jälgisin teid sotsiaalmeedias ja uurisin tagasisidet, siis otsustasin selle puhastuse siiski ka ise ette võtta. Podcast’id andsid selle esimese ja viimase tõuke!

Milline on Sinu terviseteekond olnud? Räägi sellest pikemalt.

Minu terviseteekond on kulgenud päris üles ja alla. Kunagi, kui käisin alles põhikoolis, olin kenas ülekaalus. Põhikooli lõpuks olin aga kaotanud ligi 30 kg ning sõudsin aina tervislikuma ja parema mina suunas, kuni asjad võtsid kahjuks veidi teise suuna ning lõpetasin toitumishäire küüsis.

Toitumishäire tõttu veetsin ühed tegelikult olulisemad aastad enda lapsepõlvest haiglas. Olen tänulik, et lähedased ja pereliikmed mind sellel teel palju toetasid, kuid peale toitumishäirest justkui tervenemist algasid mul uued probleemid – seedeprobleemid. Oli päevi, kus ma ei söönud midagi, sest kõhuvalu lihtsalt ei lasknud muud moodi. Koolis käisin tihti läbi tugevate valude, kuid miski ei jäänud tegemata ning mul oli konkreetne eesmärk saada enda soolestik tagasi võimalikult heasse konditsiooni. Kindlasti oli minu soolestik haiglas pakutud toidust kurnatud, sest peamisteks söökideks olid seal saiakesed, rammusad-magusad jogurtid ja väga minimaalselt värsket töötlemata toitu – see kõik kurnas soolt. Muidugi tegid oma töö ka valgubatoonid, magusainetega karastusjoogid jne. Olin peale toitumishäiret n-ö fitness-maailmast väga lummatud, kuid ei läinud väga kaua, kuni sain aru, et erinevad magusained, proteiinipulbrid ja batoonid ei käi käsikäes korras soolestikuga.
Tegin toidulaual korrektuure, lisasin rohkem taimset toitu, mingi perioodi olin ainult taimsel toidul ja märkasin, kuidas olukord soolestikus paremaks muutus. Lisasin toidulauale kvaliteetsed toidulisandid, mis toetasid samuti sooletööd, kuid tundsin, et midagi on siiski veel puudu. Tundsin, et saaksin veel midagi enda soolestiku jaoks ära teha, et näha suurt muutust!

Mis ajendas Sind puhastust ette võtma?

Eelkõige ajendas mind puhastust ette võtma see, et tahtsin olla veel energilisem ja tunda end veel paremini. Soolestik on meie teine aju. See on minu elu tõde, mille järgi ma elan! Kui soolestik pole korras, siis lonkavad ka kõik muud aspektid tervise juures – immuunsüsteem, vaimne tervis, ajutöö jne.

Lisaks maadlesin ekseemiga, mis oli mul esimesest klassist alates. Alguses ei osanud ma üldse seoseid luua, millest see tuleneda võis, ning ega arstid ka midagi tarka ei öelnud, kirjutasid vaid kreeme… Ilmselgelt need kreemid head tulemust ei toonud, aga kui olin toitumishäire küüsis, siis kadus mul ekseem sootuks. Kohe alguses ei taibanudki, millest see tuleneda võis, kuid olles haiglas ja süües toitu, mida seal pakuti tuli ka ekseem tagasi. Nii ma leidsingi selle seose üles!

Toitumisel ja ekseemil on väga tugev seos ning tegelikult võib selle taga olla pärmseen, mis kehas vohab. Pärmseen toitubki just suhkrust, gluteenist, piimatoodetest – kõigest, mida haiglas lahkelt pakuti. See oli kindlasti minu üks suuremaid murekohti, millest soovisin vabaneda! Peale organismipuhastust pole mul nahal enam ekseemi kordagi esinenud!

Milline nägi välja puhastuse päev ning kuidas see kulges?

Organismipuhastuse päeva võtsin ette just enne enda sünnipäeva – see oligi kink minult endalt mulle endale! 😉 Võtsin 3 päeva täiesti vabaks, et endale keskenduda. See on nüüdseks juba peaaegu 5 kuud tagasi ja ma kõike täpselt ei mäleta, aga hästi on meeles see, et algus oli raske, ma ei salga. Ma olen väga kehv vedelike jooja ning korraga suurem kogus midagi ära juua on keeruline. See tegi alguses asja natuke raskeks.

Maitse üle ei vaielda, aga ma ütleks, et kui mängu tulid vedelensüümid, siis ma oleksin tahtnud isegi rohkem neid ensüümipakke ära juua! See oli huvitav kogemus ja ma juba olen mõelnud, et tahaksin tegelikult uuesti selle läbi teha. Seega oli kogemus kindlasti äge, huvitav, vahepeal veidi ebameeldiv, aga täiesti tehtav!

Milline oli Su enesetunne ja olemine puhastuse päeval?

Puhastuse päeval oli enesetunne okei, kuigi peale ensüümipakikeste ära joomist viskas südame korra ikka pahaks, aga see möödus paari minutiga. Kõht läks mul vahepeal veidi tühjaks küll, kuid see oli minu enda väike apsakas, sest jätsin puhastuse just sellisesse kuufaasi, kus ma tean, et mul on isud veidi suuremad. Meil naistena on ülioluline oma kuufaasi jälgida – seda jälgides saame enda kohta niivõrd palju teada!

[optin-monster-inline slug=”aclmgyreivrgzu7xpd2s”]

Milline oli puhastuse tulemus? Mida märkasid?

Ma tegelikult natuke ruttasin, et seda tulemust näha – ootasin pikisilmi väljutust. Minul aga tuli väljutus alles siis, kui olin tahkema toidu peale tagasi läinud. Seega, minu suurim soovitus teistele on see, et mitte rutata ja eeldada! Tulemus tuleb, aga kõigil erinevalt: kel juba järgmisel päeval, kel paar päeva hiljem.

Kohe ma märkimisväärset tulemust ei näinud, küll aga tänaseks, kui on möödas umbes 5 kuud – nüüd saan ma öelda, et muutused on märkimisväärsed. Mul ei ole enam selliseid isusid, nagu oli varem. Muidugi tahan ma vahepeal süüa nii pitsat, saiakesi kui ka magusat, aga need isud avalduvad hoopis teistmoodi ja oluliselt harvem! Täna isutab mul pigem täisväärtuslik puhas vähetöödeldud toit. Lisaks pole mul nende 5 kuu jooksul kordagi esinenud ekseemi nahal, mis varem oli igakuine nähtus.

Millised emotsioonid ja enesetunne valdasid Sind peale puhastust?

Kohe peale puhastust oli enesetunne pigem hea, aga mäletan, et energiat oli veidi vähe. Minu puhul on see igati normaalne. Näen toitu kui kütust ja kuna puhastuse jooksul olid menüüs pigem vedelikud, siis see kerge väsimus oli igati okei. Samas oli selline kerge tunne, mida ma armastan! See tunne, et keha on kerge, kõik toimub läbi kerguse jne.

Täna olen endale ülimalt tänulik, et selle puhastuse ette võtsin, ja tegelikult juba mõtlen, millal järgmist teha! Meie kehad vajavad sellist puhastust ja ma täiesti usun, et ühest korrast ei pruugigi piisata, kuna aastatega koguneb organismi kõiksugu jääke, toksiine jms, millest on igati mõistlik lahti lasta, et elada veel täisväärtuslikumat elu.

Kellele ja miks soovitad ZenCleanzi puhastust?

Organismipuhastust soovitaksin kõigile, kellel on olnud mõte enda organismi puhastada ja toetada! Kui sul on olnud mõte, et soovid organismi puhastada ning seeläbi tunda end veel paremini ja viia oma tervis uuele tasemele, siis kahe käega soovitan. Aga kindlasti varu aega ja ära kiirusta seda protsessi. Väljutus tulemata ei jää ja see on seda väärt!

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €

ZENCLEANZ TOOTED
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!