ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Zencleanz kogemuslood: Terves vaimus terve keha ehk keha puhastus mõjus vaimu virgutavalt

Jumestuskunstnik Loore Härmat teab, et ilu algab seestpoolt. Loore kuulis ZenCleanz organismi puhastusest oma õe kaudu – kes oli selle puhastuse juba läbi teinud ja kellele toode väga hästi mõjus – ning otsustas ka ise maksapuhastust proovida. „See tundus mulle tõhus ja lihtne, sest kestab ainult üks päev. Täpselt ettenähtud kava järgi tuleb manustada erinevaid mahlasegusid ja ensüüme, mistõttu ei teki kordagi tühja kõhu tunnet. Vähemalt minul ei tekkinud,” kiidab Loore.

Millist toodet ja kuidas kasutasid?

Kasutasin „ZenCleanz forgive” maksapuhastust. Valisin selle, sest tundsin, et keha vajab saabuval kevadel puhastust mürkidest. Tore, kui sellega kaasneb ka väike kaalulangus, aga see polnud minul põhieesmärgiks. Eesmärk oli, et saan samaaegselt tegeleda oma keha ja vaimu puhastmisega ning üks toetab teist. Kuna astronoomiline kevad oli saabunud, siis tundus just õige aeg seda teha. Mul on olnud eelnevalt kogemusi, et kui alustan organismi puhastuse või tõhusa trenniprogrammiga talvel, siis pigem on see kahju teinud ja organismi nõrgestanud. Arvan, et kõige parem on teha selliseid asju kooskõlas looduse rütmidega. Eks kevadel looduses kõik tärkab, energiat on siis rohkem ja seetõttu ka kõik, mida teed, tuleb kergemalt. Usun ka vanarahva tarkust, mille järgi tehti paastumist ja puhastust just kahaneva kuu faasis, mistõttu ka mina vaatasin kalendrist, et kuuseis klapiks. Samuti on väga ürgne teadmine naiste kuutsükli järgi oma tegevuste planeerimine, seal on terve kuu aastaaegadeks jaotatud ja kevade periood on hea algusteks. Naiste kuutsükli kohta saad rohkem infot gracefit.ee lehelt. Valisin puhastuse päevaks sellise päeva, kus ei ole vaja tööd teha ja saab niisama molutada.

Milline on su kogemus? 

Minu kogemus ZenCleanz maksapuhastusega oli väga hea. Ma olen kunagi, umbes 20 aastat tagasi, sõbranna soovitusel teinud veepäeva, kus pidi mingit soolast jooki tarbima. Väga raske oli see igatahes tookord, sest tühja kõhu tunne oli nii meeletu. Oma teadmatusest olin valinud puhastuseks tööpäeva ja seega oli kehal topelt raske ja kurnav. ZenCleanziga seda tühja kõhu tunnet ei olnud ja see tegi asja palju lihtsamaks. Tundsin, et see ei kurnanud mind ega tekitanud mingeid muid probleeme. Terve päev oli küll energiat vähem kui muidu ja töötamine oleks liiast olnud. Õhtu poole tekkis kerge peavalu, ilmselt sellest, et ei saanud kohvi juua ja magusat süüa. Eks need sõltuvused andsid tunda. Üllataval kombel läks peavalu üle, kui läksin jalutama metsa. Oli veidi ka hirm, et ma ei ole täna suurt midagi teinud, et kuidas mul õhtul uni tuleb, aga ka see osutus asjatuks hirmuks, sest jäin väga hästi magama juba kell 21.30.

zencleanz_kogemuslood-loore

Miks soovitad just ZenCleanzi tooteid?

Mulle meeldib ZenCleanzi toodete puhul nende teaduspõhisus ja idamaise tervise tarkuse ühendamine – kõik ikka selle nimel, et sellest protseduurist kasu saada, mitte kahju, sest mõnikord võivad oskamatud dieeditamised ja puhastamised tervist ka kahjustada. Mulle läheb väga korda, et ZenCleanz toodete tootmine ei ole seotud suurkorporatsioonidega, kellest osad tahavad kasu lõigata isegi inimese tervise pealt.
Soovitan ZenCleanz tooteid, sest need on teaduspõhised, looduslikud ja neid on väga mugav kasutada, sest konkreetne kava ees on lihtne see päev mööda saata.
Maksapuhastuse päev andis mulle tunde ja uskumuse, et olen enda jaoks palju teinud. Psühholoogiliselt mõjus see nii, et ei soovinud enam ebatervislikku oma kehale ja vaimule anda, vaid tunnetasin paremini, mida mul tegelikult vaja on. Minule aitas ja ma loodan, et ka paljudele teistelt inimestele aitab puhastusprotsessile kaasa ka looduses viibimine. See aitab rohkem kohal olla ning seega nautida keha vaimset ja füüsilist puhastumist. Väga hea on kõigi oma meeltega käia metsas jalutamas, vaatadata looduse ilu, kuulata looduse hääli, nuusutada looduse lõhnu, maitsta looduse maitseid, katsuda loodust. See on minu arust selline lihtne ürgne viis, kuidas peast rohkem südamesse tulla ja tunnetada elu. 

Loore tegi läbi maksapuhastuse FORGIVE. Ühepäevane maksapuhastus kuur toetab maksa tööd ja soodustab toksiinide väljutamist. Ensüümid soodustavad soolestiku puhastumist jääkainetest. Ensüümid aitavad lõhustada kolesterooli ja vähendada selle sisaldust vereseerumis. Kuuri tulemusena taastub keha energia. 

Ühepäevase ja ensümaatilise maksapuhastuse eelised:

– puhastus ei kurna organismi energiavarusid, kuna on 1-päevane,
– manustamisel ei teki tühja kõhu tunnet,
– raskemetallide ja toksiinide vaba (testid tehtud),
– ensüümijoogid maitsevad väga hästi,
– 100 % looduslik.

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €