ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Lona-Jasmiin Hunt: “Ainevahetus on tunduvalt kiirem, igasuguseid isusid palju vähem, pole pidevat näljatunnet ning kõht püsib kauem täis.”

Kuidas leidsid tee ZenCleanz puhastuseni?

Ausalt öeldes kuulsin ZenCleanzi puhastusest esimest korda siis, kui Cleansify tiim minuga ühendust võttis.

Milline on Sinu terviseteekond olnud?

Püüan tervislikult toituda ning kokkan võimalikult palju ise, aga eks libastumisi tuleb ka ette, mistõttu tunduski hea mõte teha tervele kehale n-ö restart ja alustada puhtalt lehelt.

Mis ajendas Sind puhastust ette võtma?

Uurisin organismipuhastuse kohta põhjalikumalt ning lugesin ka varasemaid kogemuslugusid. Need kinnitasid mulle, et tegemist on igati proovimist väärt kuuriga, mis saab tervise vaatepunktist ainult kasuks tulla. Ma ei olnud vaimustuses faktist, et ma päev otsa midagi süüa ei saa, kuid soov enda tervise heaks midagi ära teha osutus tugevamaks ning nii ma selle teekonna ette võtta otsustasingi.

Milline nägi välja puhastuse päev ning kuidas see kulges?

Puhastuse päev möödus üllatavalt kiiresti. Tegelesin mõnusate koduste tegevustega ja järsku oligi päev läbi. Kõik sujus palju lihtsamini, kui olin endale ette kujutanud. Kõht ei läinud üldse tühjaks ega tekkinud ka isu midagi süüa.

Milline oli Su enesetunne ja olemine puhastuse päeval?

Enesetunne ja tuju oli kogu päeva vältel hea.

Milline oli puhastuse tulemus? Mida märkasid?

Senimaani olen märganud muutusi peamiselt ainevahetuse ja söögiisu suhtes. Ainevahetus on tunduvalt kiirem, kuid samas on ka igasuguseid isusid palju vähem, pole pidevat näljatunnet ning kõht püsib kauem täis.

Millised emotsioonid ja enesetunne valdas Sind peale puhastust?

Emotsionaalselt olin väga positiivselt meelestatud ning mind valdas heaolutunne, et olen oma keha jaoks midagi ära teinud.

Kellele ja miks soovitad ZenCleanz puhastust?

Arvan, et igaüks võiks puhastuskuuri peale mõelda, aga oma tulemuste põhjal soovitaks seda kindlasti neile, kes soovivad oma toitumisharjumusi muuta või kaalust alla võtta.

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €

ZENCLEANZ TOOTED
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!