ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Liza Lind kogemuslugu ZenCleanz organismipuhastusest – küsimused ja vastused

Kuidas leidsid tee ZenCleanz puhastuseni?

ZenCleanz toodetest kuulsin esimest korda läbi tuttavate, kes olid puhastuskuurid läbinud ja kiitnud. Uudishimu mind rahule ei jätnud, seega suundusin juba ise kodulehele uudistama.

Milline on Sinu terviseteekond olnud?

Minu terviseteekond algas selles mõistes varakult, et olen väga noorest saadik teinud sporti ja kodus korralikult toitunud. Kiirtoit ja muu raskesti seeditav “kodune” toit polnud lapsepõlves kunagi osa minu menüüst.

Teismelisena (14-16.a) oli ilmselt minu kõige madalam punkt tervise mõttes. Ma ei olnud nii aktiivne kui oleks võinud olla ja lisaks oli see aeg, kus tarbisin väga palju magusat, karastusjooke, rämpstoitu, alkoholi
jne.

Viimased 8-9 aastat ütleksin, et olen päris hästi järjele saanud tervisliku toitumine ja aktiivse elustiiliga, aga nagu kõigil siis eks ka minul ole oma “downfall”-id. 

Mis ajendas Sind puhastust ette võtma?

Soovin alati maksimaalselt palju häid asju enda tervise jaoks teha. Ma olen nii tänulik enda kehale kõikide asjade eest, mis ta teeb minu heaks. Tunnen, et mida rohkem ma saan pakkuda enda kehale asju, mis teevad funktsioneerimise kergemaks, seda parem!

Milline nägi välja puhastuse päev ning kuidas see kulges?

Organismipuhastuse päev kulges väga rahulikult ja igas mõistes valutult. Ma ei tundunud nälga, ebamugavust ega väsimust kordagi! Võtsin aja endale ja ei seadnud ootuseid. 

Milline oli Su enesetunne ja olemine puhastuse päeval?

Olin põhjalikult valmistunud selleks päevaks, seega teadsin mis mind ees ootab. Usun, et see tagas ka hea enesetunde puhastuse päeval, nii vaimselt kui ka füüsiliselt. 

Milline oli puhastuse tulemus? Mida märkasid?

Esimene asi, mida märkasin kohe peale puhastust oli see, et keel oli läinud roosakas-valgest täiesti erk roosaks!

Mõned asjad mida hiljem märkasin:

  • parem ja sügavam uni
  • kergem on mitte üle süüa, kuna keha annab kergelt märku, et kõht on täis 
  • vähem magusaisu
  • klaarim nahk
  • kaalulangus

Millised emotsioonid ja enesetunne valdas Sind peale puhastust?

Olles täiesti aus, siis ma ei saa öelda, et emotsionaalselt kohe palju muutus, kindlasti oli teatud kerguse tunne, kuid minu jaoks see oli vähem emotsioonaalne kogemus ja rohkem nö füüsiline protsess.

Kellele ja miks soovitad ZenCleanz puhastust?

Ma soovitan seda tõesti kõikidele. Minu lähedaste seas ei leidu vist kedagi, kellele ma seda juba soovitanud poleks! See toode tõesti toimib ja seda on oma silmaga ka näha.


 

Live vestlusõhtu külaliseks Dr. Rene Bürkland – SOOLESTIK KUI TEINE AJU, MAKS KUI KEHA SÜDA

Loe rohkem Facebook Event alt

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €

ZENCLEANZ TOOTED
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!