ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Liisi Parkeri kogemus: “Pärast puhastust kadus magusaisu ja vähenesid toidukogused.”

Tean oma kogemusest, et organismipuhastus annab kehale võimaluse kogeda rohkem kergust ja seeläbi ka parema oskuse kuulata oma keha. Kui keha saab vahepeal puhata millestki nii energiat võtvast, kui seda on erineva toidu seedimine, saab ta puhastuda ja meie kehastujatena kogeda, mis tunne on olla selles olekus, kus keha on puhtam ja meel klaarim.

Selline seisund saab olla abiks ka siis, kui oled soovinud oma toitumisharjumusi muuta või mõne toidu/joogi tarbimisest pikema pausi võtta, aga niisama „lambist“ ei tundu see nii lihtne.

Olen õnnelik, et kuna olen otsustanud elada suhkrute, loomapiima-, teravilja-, kofeiini-, alkoholi- ja nikotiinivaba elu, saan kogeda, et mu keha on tegelikult nii puhas, et sooltest ei olegi välja tulemas mingit suurt sodi.

MINU TEEKOND

Mina tegin läbi ZenCleanz One organismipuhastuse kuuri ja kibelen juba väga oma kogemust ka teistega jagama.

ZenCleanz oli mu vaateväljas vilkunud vahelduva eduga juba mõnda aega. Kui seda mõni aasta tagasi esimest korda märkasin, oli minu jaoks selle läbimisel ees kaks blokki: esiteks hind ja teiseks kahtlus, kas seda on ikka turvaline oma kehasse panna.

Aga mida aeg edasi, seda enam puutusin siin-seal ZenCleanzi puhastusega kokku, kuni lõpuks tegin otsuse: nüüd on õige aeg. Mäletan hästi, et see oli reedene päev – ja pühapäeval ostsin komplekti ära.

PUHASTUS

ESIMENE PÄEV oli minu jaoks puhastuse päev. ZenCleanzi kontekstis tähendab see seda, et sel päeval kella 9-21.30-ni ei söönud ega joonud ma midagi muud kui ainult erinevaid sooja veega miksitud segusid, mida sisaldas puhastuskomplekt. Lisaks taimsetele segudele tarbisin ka ohtralt ingveriteed, mis mulle õnneks väga maitseb.

KOGEMUS

Ma olin väga positiivselt üllatunud, et ei kogenud kogu selle puhastusperioodi jooksul ühtegi korda tunnet, et kõht on tühi, või üldse mõtet sellest, et ma pole söönud tahket toitu.

Et ma üldiselt olen kehv paastuja, siis alguses natuke pelgasin ilma toiduta olemist. Olin varasemalt paaril korral proovinud mõnepäevast veepaastu, mis tõi kaasa tugeva näljatunde ja palju isusid, millele lisandus üldine närviline ja kannatav olek.

ZenCleanziga ei tulnud mul sel päeval toit aga mõttessegi! Kõht oli pidevalt mõnusasti täis (sest segud paisuvad kõhus), aga mitte ebameeldivalt liiga täis ega punnis. Lisaks möödus see päev kiiresti ja tegusalt. Kuna segude ja tee tarbimine käib kellaajalise täpsusega, siis minu jaoks oli kogu päev põnevust täis.

Kasutusjuhend soovitab esimese päeva endale täielikult puhkepäevaks võtta, et keha saaks kogu olemasolevat ressurssi kasutada ainult puhastumiseks. Mina seekord päris nii ei valinud ja vahepeal toimetasin ikka arvutis ka (aga tegin ainult neid tegevusi, mis mulle tõesti meeldivad).

TEINE PÄEV on päev, kus juhendi järgi on oodata kõige selle väljumist, mis meie sooltesse on kinni jäänud ja tekitab seal raskust. Ja mitte ainult: on soovitav seda väljatulnud massi ka lähemalt uurida! Lisaks on teine päev soovituslik püsida ainult toormahla paastul, mitte veel midagi lisaks süüa, et keha saaks rahulikult edasi puhastuda ja terveneda.

KOGEMUS

Sain aru, et väljaheite uurimise koht oli minu jaoks väga ebamugav. Juba esimesel päeval hakkasin ette kujutama, kuidas ma ikka seda katsun ja uurin ja… See kõik tundus suhteliselt õõvastav, alustades juba sellest, et kuhu siis üldse väljutada, et seda pärast uurida saaks ja nii edasi. No täiega „väka“ tundus kogu see plaan, aga samas oli mul suur uudishimu ja kindel teadmine, et uurida ma seda massi kahtlemata tahan.

Teise päeva hommikul tuli ka lahendus ja suur oli minu üllatus, kui see vorst siis lõpuks uurimislaual oli! 😀 Detaile ma siin kirjeldama ei hakkagi, aga igal juhul oli see väga vahva elamus. Kõige suurem heameel oli mul selle üle, et jumpstükk oli igati heas vormis ja tänu valitud elustiilile ei olnudki minu sooltesse ladestunud mingit suurt ning koledat sodi.

Ülivinge kogemus oli ka teise päeva mahlapaast: möllasin ise erinevatest köögiviljadest mahlu pressida. Need olid nii maitsvad, lisaks oli mul kõht kogu aeg mõnusasti täis, hoolimata sellest, et jõin seda mahla päeva peale kokku võib-olla ainult paar liitrit.

KOLMANDAL PÄEVAL on soovituslik endiselt püsida ainult toormahla paastul, mitte veel midagi lisaks süüa, et keha saaks rahulikult edasi puhastuda ja terveneda.

KOGEMUS

Ka sel päeval püsis kõht mõnusasti täis ja õhtul sõin juba mõned marjad ja paar datlit.

KOGU TEEKONNA KOGEMUS

Mul oli kogu aeg superhea olla! Esimese päeva õhtul tekkis küll peavalu, mis õnneks öösel üle läks. Selle eest ka hoiatatakse juhendis, sest puhastus paneb kehas toksiinid liikuma ja see omakorda tekitab peavalu.

Juba teisel päeval kogesin vinget energiatulva ja ülimõnusat selgust, mis kestab siiani! Seda on kohati keeruline sõnadessegi panna. Selgus oli kõiges: mõtetes, tulevikuvisioonides, kogu olekus.

Minu jaoks oli selle teekonna läbimine väga kerge, põnev ja panustas saja miljoniga mu heaolusse!

Nende ridade kirjutamise hetkeks on organismipuhastuse algusest möödas viis päeva ja ma märkan ikka veel nii palju positiivset!

  • Kui vähe toitu mu keha tegelikult küsib ja vajab.
  • Kõik isud on kadunud (muidu tahtsin ikka teinekord magusa pärast magusat ja soolase pärast soolast jne).
  • Kergus ja selgus on niiii mõnusalt endiselt mu sees ja boonusena tuli kaasa superhea tuju!
  • Mu mõtted ei keerle enam nii palju selle üle, mida ja millal järgmiseks süüa.
  • Ma ei taha enam liha! Ehk siis ma kuulen nii selgelt, kuidas ja mida mu keha räägib. Kui ma liha vaatan või sellele mõtlen, siis on mu sees kindel vastus: praegu ei soovi.

Näis, kuidas kõik siit edasi kulgeb, aga see kogemus oli igaljuhul vapustavalt vägev!

HIRMUDEST

Tulles veel korraks tagasi eespool mainitud takistuste juurde, mis istusid minu ja ZenCleanzi sõbrunemise vahel, siis mis puudutab raha, siis sellel teemal olen teinud viimaste aastatega suure mõttemustrite ümberkirjutamise. Kui varem vaatlesin kõike puudusteadvuse vaatenurgast, siis nüüd saan rõõmuga öelda, et esiteks olen muutnud ära uskumuse selle kohta, justkui oleks raha maailmas piiratud hulk, ning teiseks olen õppinud väärtustama häid asju ja suudan näha ka hindade taha. Lisaks olen kogenud, et mida rohkem ma rahaliselt panustan, seda pühendunum ma olen. Seda seost näen tihti ka enda ümber… Inimlik?

Teine takistus oli hirm oma keha kahjustada. Selle üle juurdlesin veel hiljaaegugi. Kogu oma teadliku elu jooksul olen ma väga hoolega valinud, mida oma kehasse panen. Et aga ZenCleanzi kasutajaid ja nende positiivseid kogemuslugusid tuli üha juurde, siis usaldus ka tasapisi kasvas (minu kõige suurem hirm oli, et see mass jääb mu kehasse kinni ja ma lõpetan kusagil operatsioonisaalis). Viimase kahtlusekriimu viis see, kui märkasin, et ZenCleanzile on oma heakskiidu andnud ka Rene Bürkland, kelle suhtes mul on väga suur respekt ja usaldus (turundajana ei saa siin jätta mainimata suurepärast nippi kõigile kolleegidele: tuntud ja oma ala asjatundjast mõjuisik on maailma parim usalduse kasvatamise „tööriist“ :)).

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €

ZENCLEANZ TOOTED
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!