ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Aus arvamus organismispuhastusest

MIS AJENDAS LIISIT ORGANISMIPUHASTUST TEGEMA?

Tundsin paar viimast kuud, et energiat pole, vaatamata sellele, et öösiti sain magada küll.  Samuti kuulus minu päevarutiini ka päeval magamine. Kuid igal vabal hetkel kukkusin ma diivanile ja lihtsalt tiksusin seal. Pidevast väsimustundest tingituna tegin ka toidu poolepealt ebatervislikke valikuid ja kuna minu toitumine oli pigem ebatervislik, siis andis see ka väsimuse näol endast märku. Tegemist oli justkui nõiaringiga, millest välja ei saa. Nii kõrini oli. Kahjuks minus endas polnud piisavalt jõudu arusaamaks, et mul tuleb toitumist muuta – 3X päevas töödeldud söök ja vähe värsket toitu ei kuulu tervisliku eluviisi juurde mitte mingisuguse valemi läbi. See tunne, kui kõht on pidevalt punnis ja üleüldse on raske olla ning ei viitsi mitte midagi teha, ei ole hea tunne.

Öeldakse ju, et inimesel peab hakkama väga ebamugav, enne, kui muutus tekib. Minul tuli esimest korda elu ette absoluutselt viimane piir. Te ju kõik teate, mitu korda ma olen tervislikku eluviisi viljelema hakanud. Sada on õige vastus! Ja mis on alati juhtunud? Eks olin ikka ja jälle tagasi kukkunud oma viineripirukate ja šokolaaditahvlite otsa. Piinlik, aga nii see oli!

Mulle oli silma hakanud ühe ettevõtte organismipuhastustoode. Ma püüdsin endale mitmeid põhjuseid leida, miks ei peaks seda proovima ja miks ma pean ikka ise oma mustast august välja ronima, kuid ma tellisin komplekti ära ja hakkasin asjaga tegema. Parim investeering, mille kunagi teinud olen, siiralt!

zencleanz_kogemuslugu_Irene

KUIDAS NÄGI VÄLJA ÜHEPÄEVANE ORGANISMIPUHASTUS?

Tegemist oli ühepäevase sooltepuhastuskuuriga ONE. Olin vaimselt nii valmis ja teadsin, et ma teen selle 100% ära ehk et ei luba endal libastuda, ega jäta kuuri pooleli ning lubasin iseendale, et ei söö vahepeal praekartuleid ega ka jäätist. Ja ma tegingi selle puhtalt ära!

 Tarbisin puhastuse päeval kellaajaliselt ensüüme ja vett. Vahel korra tundsin näljatunnet, kuid pigem soigus seda keegi kahe kõrva vahel, mitte kõhus. Järgmise päeva hommikul võtsin viimase klõmaka ensüüme ja jäin ootama, millal minu seest midagi väljuma hakkab. Kaua oodata ei tulnud. Kuna olen piisavalt uudishimulik inimene, püüdsin oma väljaheite kinni ja asusin inspekteerima. Minust väljus suur hulk soolte seintele kinni jäänud vana rasva. See vana rasv takistab toitainete imendumist läbi soolte seinte. Seetõttu võime vahel tunda, et toidulisandid ei mõju nii kuis vaja või et me ei saa toidust midagi kätte. Keha on tegelikult ’’vaene’’, sest kõik, mis seda rikastaks, jääb selle vana rasva sisse kinni ja ladestub.

MILLINE OLI ORGANISMIPUHASTUSE TULEMUS?

Mul on nüüdseks organismipuhastusest möödas 5 päeva ja need on nagu uue elu esimesed päevad! Mu energia on tagasi ja ma ei maga enam oma tütrega koos lõunaund, sest ma ei tunne selleks vajadust. Minuu toiduportsjonid on väiksemad ja mul puudub igasugune magusaisu. Enam ei tunne ma vajadust võtta koogitükki, isegi siis, kui see minu käeulatuse kaugusel. Esiteks pole selle järele isu ja teiseks ei taha ma kuidagi oma puhastatud soolikaid jälle mingi gluteeni jamaga kokku mäkerdada.

Minuu ainevahetus on 3-4 korda kiirem kui varem. Mis tähendab, et ma tunnen end ’’õhemana’’ ja mul on nii hea ja kerge olla! Eile käisin poes ja ladusin käru puuvilju täis. Tavaliselt ma lähen otse Karl Fazeri magusaleti juurde ja raiun endale, et see üks väike tahvel ei tee mulle midagi. Vaadake ise piltidelt, mida see mulle tegelikult koos kõige muu jamaga teinud oli!

zencleanz_kogemuslugu_Irenezencleanz_kogemuslugu_Irene

Ühepäevane organismipuhastus 

KUIDAS EDASI PÄRAST ORGANISMIPUHASTUST?

Mind on ees ootamas ka maksapuhastus, mida juba väga ootan, sest soovin tõesti näha, millist jama see mu kehast jälle välja aitab visata. Kui ZenCleanz Eesti organismipuhastus aitab väljutada soolte seintele ladestunud rasva, siis maksapuhastus aitab väljutada koos sapiga sapiliiva ja seedimata rasva. Soovitan vaadata siit pilte.

Olen tänaseks aru saanud, et investeerimine oma tervisesse on vaieldamatult parim investeering, mida iseenda jaoks teha saab! Seda seepärast, et see annab ruttu ja silmnähtavalt tagasi. Mõtle selle peale.

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €