ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Laura Sammasto

Laura kogemuslugu – uus aasta, uus algus

Kuidas leidsid tee ZenCleanz puhastuseni?

Mul tekkis huvi selle toote vastu umbes poolteist aastat tagasi, Kuu Elina Instagrami kontot jälgides. Millegipärast lükkasin puhastust aga ikka edasi – kuni selle talveni.

Mis ajendas Sind puhastust ette võtma?

Miks otsustasin seda lõpuks siis teha? Suuremaid tervisehädasid mul ei ole olnud, välja arvatud mõned peavalud ja puhitustunne. Pigem otsin ma erinevaid vahendeid, et iseendaga paremat kontakti luua. Kuna ma ei ole kunagi varem ühtegi dieeti, paastu ega organismipuhastust teinud, siis oli ka lihtsalt n-ö sportlik huvi, et kuidas sellega hakkama saan.

Milline nägi välja puhastuse päev ning kuidas see kulges?

Organismipuhastusele eelnevad päevad läksid edukalt, kuna ma nagunii ei ole suur lihasööja. Ainuke raske asi oli kohvist loobumine – joon tavaliselt 3-4 tassi päevas. Kuna olin puhkuse ajal pere juures, siis loomulikult jõid nemad kohvi ja kohvilõhn tungis mu ninna. Mina püsisin tugevana ja jõin vaid teed.

Puhastuspäeva hommikul (4. jaanuar) oli uni läinud juba kell 6:00… Aga tooteid võis tarbima hakata alles kell 9:00. See oli küll aeg, kus kõht korises ja kahtlesin, kas saan selle päevaga hakkama. Tegin ingveriteed, et midagigi kõhus oleks. Pulbrite maitse on tagasihoidlik, aga pigem meeldiv. Pärast teist kotikest, kella 10 paiku, kadus mul näljatunne ära. Muidugi otsustas ema just siis hakata praadima endale soolaliha sibulaga. Vot see oli minu järgmine katsumus! Isud ja ihad jäid alles, aga tegelikult kõht tühi ei olnud. Pärastlõunal hakkas pulbri maitse juba kergelt vastu, aga õnneks tegi siirup selle meeldivamaks. Kartsin, et mul võib sel päeval peavalu tekkida, aga tegelikkuses see nii ei läinud. Õhtul kella 20ks oli kõht nagu punnis ja öösel oli veidi ebamugav magada.

Milline oli puhastuse tulemus? Mida märkasid?

Väljutamine toimus mul lihtsalt ja juba järgmisel hommikul (5. jaanuaril) umbes kella 8 paiku.Väljutamisest kaks päeva hiljem hakkasin ma tahkemaid asju sööma ja jõin ka kohvi. Päeva peale jõin kokku kolm tassi kohvi. Ühel hetkel hakkas mul süda nii puperdama, et pidin maha istuma, rahulikult hingama ja vett jooma. Kuni tänaseni olen hommikuti joonud vaid ühe tassi kohvi ja siis teed. Ehk ongi sedasi organismile parem. Eile üritasin kartulikrõpse süüa (minu nõrk koht), aga kõht hakkas valutama. Mulle meeldib mõelda, et keha annab märku, mis on tema jaoks rämps. Hetkelgi joon teed ja söön porgandit.

Pärast väljutamist tunnen, et pea on selgem. Tunnen, et olen igas tegevuses rohkem kohal, näiteks ka nõude või hammaste pesemisel. Võib-olla on ka energiat rohkem, aga kuna mul enne otsest väsimust ei olnud, siis ei oska seda nii täpselt hinnata.

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €