ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Kristjani kogemus: „Peale maksapuhastust valdas mind rahulikum meeleolu, kohalolu ning üleüldiselt kergem tunne.“ 

Kuidas leidsid tee ZenCleanz puhastuseni? 

Olen pikalt plaaninud mingisugust “detox” varianti proovida ning leidsin mõni aeg tagasi tee ZenCleanz brändini. Enim huvi tekitas minus, et see võtab aega ainult 1-2 päeva, mis oli suureks eeliseks teiste tootjate ees. Lisaks hea sõber samuti soovitas ette võtta selle teekonna.

Milline on Sinu terviseteekond olnud? 

On olnud üsna huvitav. Olen tegelenud biohack teemadega varasemalt, aga viimased 5. a. kahjuks enam mitte. Olen katsetanud erinevaid paastusid ja tervist edendavaid protsesse/mehhanisme.

Mis ajendas Sind puhastust ette võtma? 

Oluline on tegeleda iseendaga ning tervisega. Tundsin, et soovin ette võtta ZenCleanz Forgive maksapuhastuse kuuri, et anda elujõudu ja stabiilsust maksale tulevasteks perioodideks.

Milline nägi välja puhastuse päev ning kuidas see kulges? 

Päev oli tavapärasest rahulikum. Võtsin aega iseendale ja tava toimetused jäid rohkem tahaplaanile. Tahtsin saavutada head tulemust ning seega jälgisin soovitusi, et oleksin päeva jooksul tasakaalukas ning jalutasin rohkem värskes õhus ja keskendusin kogu eelseisvale protsessile.

Milline oli Su enesetunne ja olemine puhastuse päeval?

Enesetunne oli üsnagi hea, kõht ei olnud ka üldsegi tühi neid ensüümipulbreid ja vedelensüüme tarbides. Päev läks ka väga kiirelt ning märkasin, et peaksin rohkem vedelikku tarbima päeva peale, kuna tarbin vett vähe ja see on oluline. Õhtul magama minnes keskendusin maksale ning otseselt rasket tunnet magama jääda tavapärasest polnud. Teise päeva hommikul tundsin natuke peavalu, aga ei lasknud sellest häirida, sest see oli selge märk mulle, et midagi on liikumas kehast välja ning kogu protsess hakkab toimima. Päeva jooksul käisin väljutamas mitmeid kordi ning oli näha, et keha oli talletanud toksiine ning suuresti ka allasurutud emotsioone. 

Milline oli puhastuse tulemus? Mida märkasid?

Tulemus näitas, et maksapuhastus oli vajalik. Väljutuses esines sapiliiva ja sapikivide algeid ning tundsin kergendust, et tegin oma kehale midagi nii tänuväärset! Märkasin ka lisaks vaimseid- kui ka füüsilisi muudatusi puhastuse järgselt, mis on kõik olnud positiivse noodiga minu elus.

zencleanz_kogemuslugu_Kristjan_Karu

Millised emotsioonid ja tunded valdasid Sind peale puhastust?

Peale maksapuhastust valdas mind rahulikum meeleolu, kohalolu ning üleüldiselt kergem tunne. Mõni aeg peale puhastuse tegemist olen märganud, et mind isutab värske toit ning valdab täielik fookus. Unekvaliteet on paranenud ning tunnen end väga motiveeritult tegelema uuesti spordi/biohack teemadega. 

Kellele ja miks soovitad ZenCleanz puhastust? 

Soovitan neile, kellel on huvi ette võtta teekond endaga paremini läbisaamisel igapäevaselt ning teha samuti positiivsemaid muudatusi füüsilisel/mentaalsel tasandil.

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €

ZENCLEANZ TOOTED
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!