ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Kärolini kogemus: „Meeled on väga erksad, ka lõhnataju ning maitsemeel on võimendunud.“

Kuidas leidsid tee ZenCleanz puhastuseni? 

ZenCleanz puhastusest kuulsin podcastis “Täitsa Pekkis Saade”, kus Marius oma kogemust jagas ning see kõnetas mind kohe. Tutvusin kodulehe kaudu toodetega ning kuulasin “ZenCleanzi Eesti podcast” enda saadet. Huvi kasvas veelgi ning otsustasin ka organismipuhastuse ette võtta. Olles ka toitumisnõustaja, söön teadlikult tervislikult, kuid siiski oli tugev tunne, et soovin teha kehale ja seedimisele restardi. Anda kehale võimaluse puhastuda efektiivselt.

Milline on Sinu terviseteekond olnud? 

Võin öelda, et minu huvi toidumaailma vastu tekkis juba väiksena, kus tundsin huvi selle vastu, et mis vitamiine ma toidust saan. Suurem muutus ja terviseteekonna algus toimus umbes 2016. aastal, kus hakkasin teadlikult oma toidulauale tähelepanu pöörama, selle kohta lugema ning uurima. Sellel ajal käis veel kõik väga suurte tõusude ja mõõnadega, kuid märkasin, et tunnen end tervislikult toitudes palju paremini. 2020. aastal tundus, et toitumise teemasid on niivõrd palju ja erinevaid, et õpin hoopis ise selle asja täiesti selgeks. Asusin õppima Annely Sootsi tervisekooli, kus lõpetasin toitumisnõustaja kutse. Nüüdseks tegutsen toitumistreenerina igapäevaselt ning tean, et see on minu kutsumus siin elus.

Mis ajendas Sind puhastust ette võtma? 

Kuna tervis on minu number 1 väärtus, siis ei leidnud ma mitte ühtegi põhjust, et miks mitte puhastust ette võtta. Ühtlasi tundsin tugevat sisetunnet, et pean seda tegema. Ja muidugi soovin enne enda peal midagi katsetada, et siis seda võimaluse korral ka oma treenitavatele soovitada. Puhastus loob suurepärase aluse, millele rajada tervislik eluviis ning teha paremad toitumisvalikud.

Samuti tean, et minu toidulaud ei ole 100% perfektne, sest see on minu otsus. 80% ajast on minu toitumine puhas ja mitmekülgne, kuid siiski võivad kehasse koguneda jääkained, mis ise sealt ei vabane. Ja viimaseks, ma polnud kunagi varem paastu teinud ja ZenCleanz 1-päevane organismipuhastus tundus mulle ainuõige valik.

zencleanz_kogemuslugu_kärolin_vallimäe
zencleanz_kogemuslugu_kärolin_vallimäe

Milline nägi välja ühepäevane organismipuhastuse päev ning kuidas see kulges?

Puhastuse päeva veetsin kodus, puhates ja mediteerides. Jälgisin eeskujulikult kaasas olevat ajakava. Tundsin end hästi ja käisin jalutamas.

Hommikul oli harjumusest tunne, et peaksin süüa tegema aga nälga ma päeva jooksul tegelikult ei tundnud. Ensüümipulbrid sisaldavad külluslikult looduslikke kiudained, mis hoiavad kõhtu täis. Minu jaoks olid ensüümid hea maitsega, täiesti talutavad ning manustamisega probleeme ei olnud. Õhtul tundsin, et manustamise tempo oli juba intensiivsem, kuid siiski tegin kõik lõpuni ära.

Kuna loobusin juba eelneval päeval kohvist, siis valutas mul manustamise päeval pea, kuid õhtuks oli see kadunud. Õhtul hakkas veidike kõht puhitama ning oli punnis, aga võtsin seda kui osa protsessist. Öösel oli magus ja pikk uni, ca 10 tundi.

Milline oli Su enesetunne ja olemine puhastuse päeval?

Puhastuse päeval oli enesetunne väga hea. Olemine rahulik ja kerge, võtsin aja täielikult maha ja lihtsalt puhkasin, mis sellel päeval tuli üllatavalt hästi välja. Päeval oli piisavalt energiat ka kergeks jalutuskäiguks. 

Milline oli puhastuse tulemus? Mida märkasid?

Esimene puhastus toimus minul juba tegelikult manustamise päeva õhtul, mida kuidagi ka ette aimasin, et nii läheb. Puhastus jätkus järgmisel päeval ja ka ülejärgmisel. Midagi šokeerivat välja ei tulnud, mulle tundus, et väljus soolteseinale talletanud rasva. Aga värvuse poolest midagi eriskummalist ei olnud. Oli näha, et toode toimis.

zencleanz_kogemuslugu_kärolin_vallimäe

Millised emotsioonid ja tunded valdasid Sind peale puhastust?

Peale puhastust olin 2 päeva toormahla peal. Järgmisel päev tundsin end kergelt ja energiliselt ning käisin rabas matkamas. Kui muidu kuulub minu igapäeva ellu jõu- ja intervalltreening, siis peale puhastust tegin joogat, käisin jalutamas ja sörkimas. Tundsin end super hästi. Energiat oli palju, näiteks ei suutnud ma pikalt arvuti taga tööd teha, vaid tundsin, et pean end värskes õhus liigutama. Varasemalt kuulus minu hommiku juurde ka tass kohvi, kuid nüüd ei tunne ma selleks vajadust, vaid naudin hoopis toormahla. Ka ärgata on oluliselt lihtsam, kevadväsimusest ei ole küll ühtegi märku. Olen olnud nüüd taimsel toidul, liha ei ole veel isutanud. Olin juba varasemalt väga teadlik oma toidulauast ning intuitiivne toituja, kuid nüüd tunnen veel rohkem, et mida ja kui palju ma soovin. Meeled on väga erksad, ka lõhnataju ning maitsemeel on võimendunud. 

zencleanz_kogemuslugu_kärolin_vallimäe

Kellele ja miks soovitad ZenCleanz puhastust? 

Arvan, et ZenCleanzi puhastuse võiks iga inimene läbi teha, sest ega see mööda külgi maha ei jookse. Mina tundsin küll, et tegin oma kehale teene.

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €

ZENCLEANZ TOOTED
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!