ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Karmeli kogemus: „Peale ühepäevast kehapuhastus võid väga selgelt aru saada, mis toidud sind päriselt isutavad.“

Kuidas leidsid tee ZenCleanz kehapuhastuseni?

Koheselt meenub mulle aeg, mil juba teismeeas olin 20 kilogrammi ülekaalus. Tegin palju trenni, kuid õigest toitumisest ma ei teadnud paraku midagi. Sõin emotsionaalselt kõike, mida käsi haaras ning vaikselt hakkas kaalunumber kasvama. Kehakaal on mind alati mõjutanud ning antud perioodil kõigutas see kõige enim mu enesekindlust. Tundsin end väga ebamugavalt enda kehas.

Tervis hakkas väga tugevalt mulle märku andma, et stopp, nii enam edasi minna ei saa. Otsustasin kannapöörde teha ja proovisin jätta välja oma menüüst erinevaid toiduaineid, mis mulle just kui ei sobinud või tekitasid raskustunde. Jõudsin selleni, et mu keha on kergem, ilusam ja säravam kui menüüst gluteen ning laktoos on väljas. Hakkasin märkama muutuseid ja nägin, et toitumisharjumused ka paranevad. Tuleb keha kuulata!

See kõik viis selleni, et mind hakkas tohutult huvitama kõik mis puudutab tervislikku toitumist ning eluviisi. Mu süda ihkas seda head tunnet, siis aga kippusid asjad vaikselt hoopis vastupidi minema. Pingutasin trennitegemisega üle, toidukogused vähenesid liialt. Tekkis olukord, kus ma ei kuulanud oma keha enam, vaid mingi hääl peas ütles, et nii saan ma veelgi kaalust alla. Tänaseks mõistan, et see oli füüsiliselt- kui ka vaimselt ebatervislik.

Siis aga tutvustas sõbranna mulle paastumist ja erinevaid kehapuhastuskuure. Need lihtsalt ei sobinud mulle, kuna tegemist oli minu jaoks liiga pika kuuriga. Juba kolm päeva tundus mulle palju, sest ma olin arvestanud, et see võib olla aeg, kus mul pole energiat. Lisaks sellise kiire elustiili juures, ei tundunud see kuidagi minu jaoks võimalik. Lasin antud mõttel minna ning täiesti juhuslikult sattusin kuulama ZenCleanz Eesti podcasti, kus räägiti 1-päevasest kehapuhastustest. Ma teadsin kohe, et vot selle puhastuse ma pean läbi tegema, et siit saab ainult paremuse poole liikuda. Mõeldud, tehtud ning ostsin endale esimeseks puhastuskuuriks just ZenCleanz One organismipuhastuse.

zencleanz_kogemuslugu_irene

Milline nägi välja ühepäevane maksapuhastus ning kuidas see kulges?

Soovin jagada oma isiklikku kogemust just FORGIVE maksapuhastusest. Võtsin antud puhastuse ette huvist ning uudishimust. Puhastuspäev oli minu jaoks pigem väsitav ning tundsin, et vajan sellel päeval und rohkem kui kunagi varem.

Ensüümijookide maitse oli üllatavalt hea ja isegi et maitsev! Puhastuspäeval ma nälga ei tundnud ning kõht oli pigem täis. Kui aus olla, siis maks pole mulle kunagi märku andnud, et midagi valesti või jamasti oleks. Paraku aga oli suureks üllatuseks see, et sapipõiest eraldus rohkelt sapikive ning liiva. Olenemata sellest, et olin juba päris mõnda aega oma toitumist jälginud ning teinud paremaid valikuid. Maks kogub endasse stressi ja rohkelt allasurutuid emotsioone- ning tundeid.

Milline oli maksapuhastuse tulemus?

Alustame sellest, et mu tumedad silmaalused ei olnud peale puhastust enam nii tumedad. Ma kogesin meeletult head energiat ning õnnetunnet. Mu hormoonid läksid tagasi normaalseks ning tänu sellele sain kogeda tunnet, kus päevade ajal ei tundnud ma üldse valu! Vot sellist kergust pole oma elus varem tundnud. Mu nahk läks klaariks ja jumekaks, et isegi piltidelt (tegin enne ja pärast pildi) tundus nagu oleksin end just äsja meikinud. Mu silmad läksid säravaks, et inimesed küsisid kas ma kannan läätsesid. Siiralt ja ausalt öeldes, tundsin end tol hetkel tõeliselt ilusana ning püüdsin seda hingehinnaga ka endas edasi hoida.

zencleanz_kogemuslugu_irene

zencleanz_kogemuslugu_Irene

Pilt enne ja pärast ZenCleanz FORGIVE maksapuhastust

Tänaseks on möödas maksapuhastusest 3 kuud, mida märganud oled?

Peale puhastust hakkasin lisaks tarbima ka kollageeni ning puhta südamega võin kinnitada, et ilu tõepoolest algab seest poolt. Tänu puhtamale kehale imenduvad vitamiinid ja antud hetkel kollageen kordades paremini ning see on aidanud tohutult hästi kaasa mu juuste kasvule ning klaarile nahale. Ma olen nii õnnelik, et puhastuse ette võtsin.

Kellele soovitaksid ZenCleanz puhastusi?

KÕIGILE! Kõigile neile, kes tunnevad, et vajavad enda ellu seda restarti. Restarti kehale, vaimule ning heale enesetundele. Peale ühepäevast kehapuhastus võid väga selgelt aru saada, mis toidud sind päriselt isutavad.

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €