ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Kaja ja Veljo kogemus: magusaisu kadus täiesti ära ja tekkis vajadus kergemate värskete salatite ja toitude järgi. Peale kahe kuu möödumist on endiselt energiat palju, toitumisharjumused tervislikumaks muutunud ja kehakaal säilinud.“

KUIDAS AVASTASITE ZENCLEANZ ORGANISMIPUHASTUSE?

Olime juba pikemat aega mõelnud , et soovime teha mingit organismipuhastust, mida ja kuidas täpsemalt polnud me veel otsustanud. Oleme paarina usinad erinevatel enesearengu koolitustel ja seminaridel käijad ja nii info meieni jõudiski. ZenCleanzi tooted olid seminaride vaheaegadel väga hästi esindatud ja huvi tekkis meil kohe, kuna see protseduur tundus nii lihtne ja kõigest ühepäevane!

Algselt oli plaanis minna paastulaagrisse, aga see jäi nüüd tänu ZenCleanz organismipuhastusele ära.
 
 

KAS TEIL OLI KOHE PLAANIS TEHA SEDA KOOS VÕI ÜKS TEIST INSPIREERIS/PIDI VEENMA KAASLAST?

Otsustasime kohe seda koos teha, kuna huvi oli mõlemal olemas. Leidsime, et see on aeg meie jaoks. Veetsime nädalalõpu segamatult Spas, et saaksime täielikult pühenduda protsessile üksteist toetades. 

KUIDAS MÖÖDUS PUHASTUSPÄEV? KAS KOGU PROTSESS OLI PIISAVALT SELGELT JUHENDATUD  VÕI OLI KA SEGASEID KOHTI? KAS PÄEVA VÕI ÖÖ JOOKSUL TULI ETTE RASKEMAID HETKI?

Üle ootuste kergelt möödus puhastuspäev. Sai tehtud õige valik, et kodust eemale minna. Protseduuri läbiviimiseks olid väga head ja selged juhised kaasa antud. Midagi keerulist polnud, oli vaja ainult päevaplaan selgeks teha ja kellaaegadest ning toodete manustamise juhendist kinni pidada. Pikemate pauside ajal oli kosutav saunas ja basseinis lõõgastuda ning lõdvestuda. Huvitav oli, et kordagi ei tekkinud näljatunnet. Terve päeva jooksul manustatud joogid olid meeldiva maitsega ja tundus, et ka üsna toitvad.
Meie jaoks oli see päev ühiselt veedetud kvaliteetaeg, mida soovitame ka teistele paaridele kogeda.
 

 MILLISEID MUUTUSEID ENDA JUURES  MÄRKASITE VÕI TUNDSITE?

Lisaks mõnest lisakilost vabanemisele sai ka päris palju energiat juurde. Magusaisu kadus täiesti ära ja tekkis vajadus kergemate värskete salatite ja toitude järgi. Peale kahe kuu möödumist on endiselt energiat palju, toitumisharjumused tervislikumaks muutunud ja kehakaal säilinud.

KAS TEEKSITE SEDA PUHASTUST VEEL JA SOOVITAKSITE KA SÕPRADELE?

Oleme mõttes planeerinud kevadel veel ühe puhastuse teha , siis juba koos maksapuhastusega.

Oleme juba praegu paljudele tuttavatele oma kogemust jaganud ja ZenCleanz tooteid soovitanud. Meie jaoks oli see suurepärane võimalus anda oma kehale ja organismile uus hingamine.

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €