ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Irena kogemuslugu – pea on selge, koolis ja trennis läheb palju paremini ning võtan vaikselt ka kaalust alla

KUIDAS AVASTASID ZENCLEANZ ORGANISMIPUHASTUSE JA KAS OTSISID MÕNELE TERVISEMURELE LAHENDUST?

Irena on 16aastane iluvõimleja, kes jagab enda kogemust nii ZenCleanzi organismi- kui ka maksapuhastusega.  Nooruk on läbinud tohutu teekonna ja teinud enda tervise nimel väga palju tööd, et terviseprobleemid seljatada ja ennast lõpuks ometi enda kehas paremini tunda. “Mul oli kogu aeg hästi raske enesetunne ja palju negatiivseid emotsioone, mis läksid puberteedi tulekuga veel hullemaks,” räägib Irena.

Tema ema Liina on suureks toeks olnud, investeerinud palju aega ja raha, et tütre terviseprobleemidele lahendust leida ja aidata tal enda eesmärkidele lähemale jõuda. Läbi juhuse avastasid nad ZenCleanzi kehapuhastused ning said lõpuks abi, mida nii väga vajasid. 
 

MILLINE ON SINU TERVISETEEKOND OLNUD? 

Kõik sai alguse 2016. aastal, kui läksin iluvõimlemistrenni ja mu esimene treener ütles, et mu kehakaal ei sobi iluvõimlejale. Ta soovitas mul teha mõned tervisetestid, et ülekaalu põhjus leida. Nii läksingi perearsti juurde testima ja sain teada, et mul on laktoosi- ja gluteenitalumatus, mille tõttu mul ongi kogu aeg hästi halb enesetunne olnud.

Nad andsid mulle mingit lahust, et laktoositalumatust diagnoosida ning mu keha reageeris sellele väga intensiivselt. Mu kõht läks paiste, tekkisid puhitused, hing läks kinni ja ma ei jaksanud pärast trenni ega ka midagi muud teha. Lõpuks läksin lausa haiglasse, kus nad andsid mulle ravimit, mis kõik sümptomid õnneks tagasi tõmbas.

Sellest ajast peale olemegi emaga proovinud nendele probleemidele lahendust leida, proovinud igasugu dieete, millest ükski ei ole kahjuks sobinud, ja lõpuks leidis ema internetist kuidagi ZenCleanzi organismipuhastustooted..

MILLIST TOODET JA KUIDAS KASUTASID?

Tegin esimesena ZenCleanz ONE organismipuhastuse, millest sain koheselt abi ja see tegi mind väga rõõmsaks, sest seni ei olnud ükski dieet mu muredele leevendust pakkunud. Tahtsin kohe järele ka maksapuhastuse teha, et keha veel puhtamaks saada. Nii et nädal aega hiljem tegingi ZenCleanz FORGIVE maksapuhastuse, pärast mida muutus mu enesetunne veel paremaks. 

zencleanz_kogemuslugu_Irene

 

MILLINE ON SINU KOGEMUS?

Enne seda protseduuri oli mul mure ülesöömisega, ma võisin hästi palju süüa, aga isu ei saanud kunagi täis. Ma sõin ka väga palju magusat. Isegi kui kõht oli nii täis, et võiksin kohe oksendada, siis ma tundsin ikka, et kõht on tühi ja tahan veel süüa. Võtsingi siis ennast kokku ja tegin selle puhastuskuuri läbi.

Ma kartsin alguses, et äkki see on hästi raske, sest ma ei saa terve päev ju midagi süüa peale nende jookide. Kuna mul oli eesmärk seatud, siis ma ikkagi pingutasin ja tegin selle ära! Pool päeva oli natukene raske, aga muidu ei olnud üldse hullu.

Komplektis olevad ensüümijoogid ja -lisandid hoidsid kõhu ilusti täis ja kuur möödus lihtsalt. Sama lugu oli ka maksapuhastusega.Tulemused olid super head! Mul hakkas trennis kohe palju lihtsam, sooritus paranes, hakkasin paremini hüppama ja elemente tegema. Koolis hakkas ka kergem, sest pea on selgem.

Lisaks võtan ka nüüd vaikselt kaalust alla ning loodetavasti saan varsti Eesti rühmakoondisse ja siis kunagi ka olümpiale! See kõik on motiveerinud mind tervisele edasi pühenduma. Nii et võtangi tervise taastamiseks, hoidmiseks ja soolestiku toetamiseks veel edasi häid baktereid vedelikuna, kaltsiumit, vitamiine ja ka libejalaka puukoort. 

KAS SOOVITAKSID ZENCLEANZI SÕPRADELE?

Jah, kindlasti! Tahan ka ise veel tulevikus ZenCleanzi organismipuhastusi teha.

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €

ZENCLEANZ TOOTED
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!