Cleansify ARTIKLID

Intelligentne ühepäevane kehapuhastus – restart kehale ja meelele

Meil on Sulle lugemiseks põnev artikkel, kus tuleb juttu maaletooja elust ja tema esmasest kogemusest organismipuhastusega. Selgitatakse, et detoksil ja detoksil on vahe. Lisaks saad teada rohkem ZenCleanz brändist ja saabumisloost Eestisse ning palju muud ja põnevat!

Marius Vahter ütleb, et tunnet, mis teda pärast esimest puhastust valdas, võib võrrelda olukorraga, kus oled pidanud olema pikka aega vee all ja tunned, kuidas õhk hakkab otsa saama. Lõpuks otsustad ujuda vee peale, tõmbad suure sõõmu õhku kopsudesse ning tunned, kuidas sind valdab kergus ja vabadus.

Taimseid detoksikuure pakkuv ZenCleanz kogub iga päevaga üha rohkem edulugusid – inimesed kogevad pärast soole- ja/või maksapuhastust ammuigatsetud kergustunnet kehas, silmad lähevad särama, nahk muutub klaariks, kaal langeb, kaovad kõikvõimalikud ebatervislikud isud. Lisaks tuuakse välja, et pärast puhastust on rohkem mõtteselgust, energiat, tasakaalu ja rahulolu.

Olgugi et puhastuskuuri mõju igale inimesele on individuaalne ja eespool loetletud muutused pole garanteeritud kõigi puhul, tõmbab uudne lähenemine tähelepanu. Millega täpsemalt on tegu ning milline on selle tõhusa organismipuhastuse Eestisse saabumise lugu?

ZenCleanzi taga seisab meeskond eri valdkonna ning kogemustepagasiga inimestest, kes kõik on omal nahal kogenud sedasama vau-efekti, mida kirjeldavad väga paljud ZenCleanzi kehapuhastuse läbinud kliendid.

Märkimisväärne on ka see, et ZenCleanzi puhastuskuurid on loodud Hiina ja lääne meditsiini koostöös. Meeskonnas oli nõu ja jõuga abiks Hiina meditsiini arst Rene Bürkland ja ZenCleanzi tootele on hinnangu andnud ka Eesti Ravimiamet.

Paljutõotavast IT-karjäärist soojuspumpade ja tervise edendamiseni

ZenCleanzi maaletooja, ettevõtja Marius Vahter ei taha panna end raamidesse, sest üldjuhul on neis väga raske olla.

“Kord olen ma isa, siis ettevõtja, siis elukaaslane. Mul on vabadus olla see, kes ma parasjagu olla tahan,” ütleb Marius, kelle sõnul on sellesse punkti jõudmine olnud teekond, mis on nõudnud meelekindlust, järjepidevust, oskust kuulata oma intuitsiooni ning sellele ka järgneda.

“Ma olin IT-vallas tunnustatud spetsialist ja tõenäoliselt oleks mind ilus karjäär ees oodanud, aga ma tundsin, et see pole minu jaoks. Ma ei tahtnud esmaspäeva hommikuti kella kaheksaks tööle minna – lihtsalt ei tahtnud! Samas ma ei soovinud ka pidevalt vabandusi otsida, miks ma üht või teist asja teha ei saa,” kirjeldab Marius, kuidas ta jõudis lõpuks ettevõtluseni ja sai olla ise oma aja peremees.

Esimene ettevõte viis Mariuse soojuspumpade valdkonda. “Ma ei teadnud sellest mitte midagi! Null kogemust ja ka füüsika oli mul koolis kolm, aga ma ei kartnud läbikukkumist ja olin valmis kõike õppima,” ütleb Marius.

Elumuutev reis

Julge pealehakkamine, õige mõtteviis, töökus ning hea meeskonna kokkupanemine viisid Mariuse ühel hetkel võimaluseni astuda kõrvale oma ettevõtte aktiivsest tegevusest. Õpingud Holistika Instituudis, erinevates teraapiates käimine, reisimine ning oma seniste elukogemuste ja suhete aus mõtestamine avasid talle järjest uusi tahke tema enda kohta.

Üheks pöördepunktiks sai reis Taisse, kus Marius puutus esimest korda kokku soolepuhastusega.

“Seda tunnet, mis mind pärast esimest puhastust valdas, võib võrrelda olukorraga, kus oled pidanud olema pikka aega vee all ja tunned, kuidas õhk hakkab otsa saama. Lõpuks otsustad ujuda vee peale, tõmbad suure sõõmu õhku kopsudesse ning tunned, kuidas sind valdab kergus ja vabadus,” kirjeldab Marius kogetut.

Detoksil ja detoksil on vahe

ZenCleanzi soole- ja maksapuhastus on sajaprotsendiliselt taimsed detoksikuurid. Marius selgitab, et detoksiks on pidama harjutud ka tavalist mahlapaastu, mis teeb soolestiku tühjaks. Ka see on aeg-ajalt vajalik. Aga see pole detoks.

“ZenCleanzi preparaatides sisalduvad köögiviljad, puuviljad, seened, maitsetaimed, vetikad ja piimhappebakterid, mida on kolm aastat fermenteeritud, puhastavad soole põhjalikult, eemaldades ka soole seintele ladestunud rasva, jääkained, katu,” selgitab Marius.

Samamoodi mõjub maksapuhastus, mis puhastab sügavuti maksa ning mis muide, on Hiina meditsiini järgi tugevalt seotud viha ja andestamatuse emotsiooniga.

Loe soolepuhastuse kohta rohkem SIIT ja maksapuhastuse kohta SIIT.

Vaata SIIT ka videot, kus dr Rene Bürkland jagab oma patsientide kogemusi pärast ZenCleanzi puhastuskuuri läbimist.

Praegu naudib Marius enim oma pere ja sõpradega koosolemist ning vabadust tegelda sellega, mis on talle kõige südamelähedasem. “Hetkel täidab mind enim retriitide korraldamine ning inimeste aitamine puhastusest läbi tulla ja jõuda n-ö teisele poole. ZenCleanzil on ambitsioonikas eesmärk – me tahame maailma õnnelikumaks teha. Ja ma tean, et see on võimalik, üks inimene korraga. Iga suur muudatus algab alati ühest inimesest – sinust!”

Endale sobivad tooted leiad www.zencleanz.ee koduleheküljelt.

Tee sel aastal endale või oma lähedasele jõulukingitus, millel on hindamatu väärtus – hea tervis, suurepärane enesetunne, rohkem energiat, tasakaalu ja rahulolu!

zencleanz_chriskala_organismipuhastus

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €