ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Helen Saar: “Puhastuse tulemust hakkasin märkama alles mõne aja pärast, kui sain aru, et ma ei taha enam süüa toiduaineid, mis enne olid väga olulisel kohal.”

Kuidas leidsid tee ZenCleanz puhastuseni?

Kuulates erinevaid podcast’e, jõudis minuni juba mitmendat korda Marius Vahteri lugu, kuidas tema soolepuhastuseni jõudis ja selle Eestisse tõi.

Milline on Sinu terviseteekond olnud?

Olen olnud nooremas eas ülekaaluline. Pärast sellest vabanemist on mind kogu elu saatnud pidev hirm, et see võib tagasi tulla. Mõtlesin ainiti toidust ja söömisest. Töötasin pikalt kontoris, istusin päevade kaupa laua taga ning vaevlesin gaaside käes. Tegin isegi oma massaažikooli lõputöö soolestiku teemal, et teha enda jaoks selgeks, mis seal täpsemalt toimub ja kuidas ebameeldivatest kõhugaasidest vabaneda.

Mis ajendas Sind puhastust ette võtma?

Soolestiku tervis on mind juba pikalt huvitanud, just parema enesetunde saavutamise eesmärgil. Ühelt poolt köitis mind Mariuse jutt, teisalt tahtsin teha oma soolestikule puhastuse, restardi.

Milline nägi välja puhastuse päev ning kuidas see kulges?

Mul oli kindel plaan võtta see päev iseendale (nagu soovitati), aga kuna elasin sellel ajahetkel oma vanemate juures, siis see hästi välja ei tulnud. Päev algas kenasti, lõunaks oli küll sellest pulbrist juba väike tüdimus, kuid siis õnneks tuli vedelik juurde ja tekkis uus hingamine. Mul on väga kiire seedimine ja kahtlustasin kohe alguses, et ilmselt ma väljutusega järgmise päevani välja ei vea. Nii juhtuski, et juba peale lõunat tekkis esimene vajadus väljutada. Hetkeks tekkis nagu paanika, et ensüümid väljuvad soolest liiga kiiresti, aga midagi polnud parata. Õhtuks oli ikka juba päris suur tüdimus pulbri ja vedeliku maitsest. Süda paha ei olnud, aga otseselt ei tahtnud seda enam alla ka neelata. Väga mõnus oli lõpuks need viimased tabletid sisse krõbistada. Õhtul tuli jälle väljutus.

Milline oli Su enesetunne ja olemine puhastuse päeval?

Enesetunne oli hea, kuid nagu eelnevalt mainisin, siis lõpuks oli toote maitsest juba suur küllastumus.

Milline oli puhastuse tulemus? Mida märkasid?

Puhastuse tulemust hakkasin märkama alles mõne aja pärast, kui sain aru, et ma ei taha enam süüa toiduaineid, mis enne olid väga olulisel kohal. Kui varem armastasin võiga toite, siis nüüdseks ei ole ma võid tarbinud pool aastat ja kõik toidud, mis on rohke võiga tehtud, hakkavad vastu. Sama on Napoleoni koogiga – varem oli see mu lemmik, nüüd ei soovi ma seda enam üldse süüa.

Ja siis ühel hetkel ma avastasin, kui mõnus ja turvaline on elada, sest pidev hirm süüa valesid asju, mis võivad mind paksuks teha, oli kadunud. Ma sain hakata usaldama oma sisetunnet. Ka mõned kilod kadusid ja gaaside teema pole enam nii aktuaalne.

Millised emotsioonid ja enesetunne valdasid Sind peale puhastust?

Vahetult pärast puhastust oli hea tunne. Köögiviljamahl järgmisel päeval oli lihtsalt jumalik. Põnev oli jälgida, mis soolestikust välja tuli, ja hiljem ka seda, millise toidu osas isu tekkis.

Kellele ja miks soovitad ZenCleanz puhastust?

Mina soovitan ZenCleanzi puhastust inimestele, kes vaevlevad ülekaalu käes ja on katsetanud kõiki dieete ja toitumiskavasid. Proovige soolestik kõigepealt ära puhastada ja siis kuulake, mida keha teie käest päriselt küsib.

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €

ZENCLEANZ TOOTED
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!