ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Enely Sarapuu: “Mind kandis meeletu energiavoog terve puhastuse vältel.”

Kuidas leidsid tee ZenCleanz puhastuseni?

Mingi aeg tagasi – ehk juba aasta eest – nägin kõikjal Cleansify reklaami. Teadsin, et mu klient Saskia Alusalu tegi samuti puhastuse läbi ning tundsin, et mingil hetkel tahan ise ka seda proovida. Sel aastal oligi see hetk, kui tuli tunne, et nüüd tuleb see ära teha! Alustasin kohe maksapuhastusega. Aeg polnud üldsegi soodne, kuid soov oli kindel.

Milline on Sinu terviseteekond olnud?

Olen teadliku liikumise (ja üldisemalt füüsilise heaolu) teel olnud tegelikult valdava aja oma elust, kuid umbes 8-9 aastat tagasi hakkasin eluolude sunnil väga palju asju teistmoodi valima.

Mis ajendas Sind puhastust ette võtma?

Füüsilise keha olulisus ning küsimus, kuidas ma saaksin oma keha toetada.

Milline nägi välja puhastuse päev ning kuidas see kulges?

Minu päev oli kõike muud kui see, mida soovitatakse. Sain enamiku päevast veeta kodus, kuid teise osa olin siiski töö ja muude toimetustega seotud (soovitan siiski lugeda kasutusjuhendi enne puhastuskuuri alustamist korralikult läbi :)). Kuigi minu puhul poleks see isegi väga midagi muutnud – arvan, et aeg ei saa olla kunagi ideaalne, see tuleb ise luua selliseks. Soovituslik ajakava kulges mul pisikeses nihkes ning ööunne ma ei jäänudki, kuna olin ajastanud organismipuhastuse ühe reisiga samasse aknasse, startisime juba 1.30 öösel lennujaama suunas.

Sain siiski voodis olla 2,5 tundi. Panin sel ajal käima meditatsiooni ning kogesin pigem väga sügavat sisemist rännakut oma sisemaailma. Taipamised ja selgushetked mingitest olukordadest tulid üsna eredalt silme ette. Olen pikalt kogenud erinevaid pilte ja nägemusi minevikust, olevikust ja tulevikust, need muutusid puhastuse ajal tehtud meditatsiooni ajal hästi aktiivseks ning selgeks. Kogemus ise oli väga tervendav. Teisel korral ma sellist kogemust ei saanud, kuid siis tabasin, kus mu endasse peidetud emotsioonid hakkasid nägu näitama ja vaikselt pinnale tulema. Mõlemal korral oli kogemus väga erinev. Ka teisel korral ei olnud ma n-ö ajalises graafikus, kuid siis tegin samal ajal läbi üht teraapiat, mis omakorda võimendas taipamisi. Igal juhul ma tajun, et meditatsioonid või ka teraapiad aitavad puhastuse kogemust viia füüsilisest tasandist palju sügavamale.

Milline oli Su enesetunne ja olemine puhastuse päeval?

Minu enesetunne oli mõlemal korral suurepärane, mind kandis meeletu energiavoog.

Milline oli puhastuse tulemus? Mida märkasid?

Esmalt märkasin seda, et tahaks toitu, mis resoneeruks sõnadega kerge, värske, puhas, värviline.

Millised emotsioonid ja enesetunne valdas Sind peale puhastust?

Mu teadlikkus on ajaga järjest enam tõusnud ning peale neid puhastusi olid justkui taas uued kihid läbitud. Tundsin kergust iseenda olemises ja mõistmises.

Kellele ja miks soovitad ZenCleanz puhastust?

Minu arvates oleks päris lahe, kui iga inimene kogeks seda puhastust (mina tegin täpsemalt maksapuhastust). Eeskätt võiks puhastuskuuri läbi teha selleks, et aidata kaasa loomulikule puhastumisele, millega keha nagunii kogu aeg tegeleb. Kodus võtame ju ka tolmuimejale lisaks lapi kätte, miks siis mitte olla iseenda osas samamoodi valmis toetama oma keha heaolu igal võimalikul moel.

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €