ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Elise kogemus: „Organismipuhastus võib olla uks tervislikuma eluni ning kergema kehani.“ 

Milline on Sinu terviseteekond olnud? 

Ma arvan, et minu terviseteekond sai üldse alguse umbes alguse 7-8 aastat tagasi, kui mind ennast kimbutasid terviseprobleemid ning soovisin väga leida võimalusi, kuidas ka iseennast aidata ja keha turgutada. Toitumine ei olnud teema, millele olin eelnevalt tähelepanu pööranud, kuid siis hakkas see mind rohkem huvitama. Eks tihti ongi nii, et hakkame rohkem oma tervisele tähelepanu pöörama alles siis, kui midagi on juba valesti. 

Mis ajendas Sind puhastust ette võtma? 

Kindlasti ajendas teadlikkus – ma tean, et see on hea ja vajalik. Me võime küll võrdlemisi tervislikult toituda, aga siiski kogunevad meie kehasse jääkained ning seedimata toidujäägid. Seda ehk ei juhtuks, kui me toituks 100% orgaaniliselt, ei tarbiks üldse suhkrut, alkoholi, lihatooteid, gluteeni jms. Küll aga mina neid eelnimetatuid siiski aeg-ajalt tarbin ning juba profülaktika mõttes on aastas 1-2 korda hea mõte oma soolestikku puhastada ja kehale nö raskemast toidust puhkust anda. 

zencleanz_kogemuslugu_irenezencleanz_kogemuslugu_irenezencleanz_kogemuslugu_irene

Milline nägi välja ühepäevane organismipuhastuse päev ning kuidas see kulges?

Algus kulges kindlasti positiivelt, eks ma ka teadsin, mis mind ees ootab ja olin selleks kenasti valmis. Ma olen ka eelnevalt 5-päevast veepaastu teinud ja see ei tundnud selle kõrval väga keeruline. Pärastlõunal hakkas mul pea valutama, ka seda oli arvata, õnneks oli valu talutav, aga siiski saatis see mind terve ülejäänud päeva jooksul. Kindlasti hakkas ka ensüümijook päeva teises pooles rohkem vastu, eriti siis, kui joogile sai lisatud ka vedelat ensüümi. Siinkohal aitas nina kinni hoidmine ja kiire joomine. Käisin ka jalutamas ning võtsin pigem rahulikult, aga kahjuks sai natuke ka tööd ka tehtud.

Milline oli Su enesetunne ja olemine puhastuse päeval?

Enesetunne oli õhtul pigem kehvem kui päeva esimeses pooles ja peamine süüdlane oli peavalu. Samas tühjakõhutunnet ei olnud ja kokkuvõttes oli kõik väga tehtav!

Milline oli organismipuhastuse tulemus?

Tulemus oli kindlasti see, et sain rõõmustada selle üle, et selle üldse ette võtsin. Samuti tundsin kindlasti energiataseme tõusu, eriti oli seda tunda just tehes mahlapäevi. Uni ka oli ka väga magus, mul on mõnikord uinumisega probleeme, aga peale puhastust ja selle ajal oli uni igatahes sügavam. Kindlasti sai ka soolestik puhastuda, kuigi suurem puhastus toimus minul hoopis ca 5 päeva pärast ZenCleanzi tegemist, seega protsess on individuaalne ning ega see väljutamine siiski tulemata jää.

zencleanz_kogemuslugu_irene

zencleanz_kogemuslugu_Irene

Millised emotsioonid ja tunded valdasid Sind peale puhastust?

Peale puhastust hakkasin lisaks tarbima ka kollageeni ning puhta südamega võin kinnitada, et ilu tõepoolest algab seest poolt. Tänu puhtamale kehale imenduvad vitamiinid ja antud hetkel kollageen kordades paremini ning see on aidanud tohutult hästi kaasa mu juuste kasvule ning klaarile nahale. Ma olen nii õnnelik, et puhastuse ette võtsin.

zencleanz_kogemuslugu_Irene

Kellele ja miks soovitad ZenCleanz puhastust? 

Kindlasti soovitaksin ZenCleanz puhastust inimestele, kes tarbivad palju raskemini seeditavaid toite ning keda kimbutavad pidevad seedeprobleemid ning puhitus. Samuti võib sellest abi olla nahaprobleemide puhul ning see puhastus võib olla uks tervislikuma eluni ning kergema kehani. Julgen igatahes soovitada, sest kaotada ei ole siin midagi, kui siis ainult jääkaineid ja mõned kilod.

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €

ZENCLEANZ TOOTED
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!