ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Anete Juurik: “Mu taotluseks oli saada paremasse kontakti oma kehaga, seedimist korrastada ja aknest vabaneda”

Kuidas leidsid tee ZenCleanz puhastuseni?  

Instagrami kaudu. Nägin seal Chris Kala jagatud story’t, et otsitakse koostööpartnereid. 🙂

Milline on olnud Sinu terviseteekond?  

Ma olen üldiselt väga terve inimene, aga seedimisega on küll olnud probleeme: see on pigem aeglane, puhitab ja tekitab raskustunnet. Olen terve elu muidugi söönud nii, nagu tahan, raske on olnud hoida ennast n-ö puhtamal rajal. Lisaks tekkis märtsis nahale hormonaalne akne.

Mis ajendas Sind puhastust ette võtma? 

Mind ajendasid puhastust ette võtma akne ja seedimine. Mu taotluseks oli saada paremasse kontakti oma kehaga, seedimist korrastada ja aknest vabaneda. Lisaks pani mind mõtlema see, mis kõik võib olla ladestunud mu soolestikku. 

Milline nägi välja puhastuse päev ning kuidas see kulges?  

Pean tõdema, et hirm oli suurem kui vaja. Puhastus oli nii lihtne, möödus väga kergelt, puudusid igasugused probleemid. Mul ei hakanud paha, olgugi et vedelad ensüümid olid üsna tugeva maitsega. Nina kinni juues läks aga kõik väga lihtsalt. Lisaks olid 1,5-tunnised pausid imelised. Päeval magasin kaks korda ehk see andis küll tunda, et toksiinidest vabanemisele kulub palju energiat. Tühja kõhu tunnet ei olnud kordagi, pigem vastupidi – õhtu lõpuks oli kõht väga täis ja veel ööselgi tegi kõht hääli. Ka järgnevatel mahla-/puljongidieedi päevadel ei läinud kõht veel tühjaks.

Milline oli Su enesetunne ja olemine puhastuse päeval? 

Pigem kerge, hea, hästi kulgev. Olen nii üllatunud, kui lihtne on nii kasulik puhastus läbi teha – ainult üks päev ja kasu oli imeline! Kindlasti võtan selle ühel päeval uuesti ette.

Milline oli puhastuse tulemus? Mida märkasid? 

Kuna mu seedimine oli pigem aeglane, toimus puhastuse esimene osa alles kaks päeva pärast ensüümide manustamise päeva, õhtul ja siis veel järgmisel hommikul. Puhastuse tulemus oli super, õnneks siis seestpoolt oli mul ikkagi kõik korras.

Millised emotsioonid ja enesetunne valdas Sind peale puhastust?

Väga mõnusalt kerge oli olla. Olin nii tänulik, kui kogu väljutus lõpuks toimunud oli. Energia tõusis meeletult. Samuti kadus mu keelelt valge katt, näonahal olev akne taandus. Täna, kui seda postitust kirjutan, on möödas juba kaks nädalat ja mu seedimine on uskumatult palju muutunud! Regulaarne väljutamine on igapäevane, vahel mitu korda päevas, mis on minu jaoks täiesti uus, sest varasemalt toimus see vaid kolm kuni viis korda nädalas. Soolestik on justkui oma masinad puhtaks saanud ja töötab täiskiirusel. Keha annab märku, kui kõht on täis, olen iseendaga palju paremas kontaktis ja oskan keha kuulata. Liha hakkasin sööma alles mõned päevad tagasi, keha enne lihtsalt ei soovinud. Enesetunne on imeline, energiat on endiselt väga palju.

Kellele ja miks soovitad ZenCleanz puhastust? 

Soovitan seda kõigile, absoluutselt igaühele! Puhastuse läbimiseks ei pea sinuga midagi “valesti” olema. See on su kehale nagu kingitus. Vaadates, kui palju head keha meile pakub, siis puhastus on ju väga ilus kingitus, mida talle vastu teha. 🙂

Eriti soovitan puhastust aga neile, kellel on probleeme seedimise ja/või aknega, energiat pole ja esinevad ülesöömishood, samuti kõigile, kes tunnevad, et neil pole head kontakti oma kehaga.

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €

ZENCLEANZ TOOTED
DETOKS, MIS ON LIHTSAM, SÜGAVAM JA TARGEM!