ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Andruse kogemus: Näonahk sai terveks, isegi noortel on puhastust vaja

Andrus on tavaline 25aastane noormees, kes armastab boltida ja woltida ning väljas head ja paremat süüa, samas püüab ta olla ka tervislik.
„Ma olen ikka üritanud olla tervislik. Arvestades tänapäeva elu kui mugavaks kõik on tehtud – koju tellimine, siis ma ütleks, et minu terviseteadlikkus on viiskümmend sajast. Olen tavaline noor inimene, käin tööl ja trennis ning toitun enam-vähem tervislikult. Aga ma tunnen, et vähemalt kaks korda aastas võiks teha seda puhastuskuuri.”  

Millised muutused toimusid sinuga?


Mul on olnud viimased 10 aastat meeletud võitlused enda näonahaga. Olen käinud tavalises näohoolduses ja kuni laserini välja pole olnud eriti suuri muutuseid. Mul on ZenCleanz ONE organismipuhastusest üle kuu möödas ja ma tõesti näen kuidas see mu naha klaariks tõmbas. Ilmselt siin on ka kindlasti seotud erinevad tooted mida ma kasutan ja erinevad protseduurid mida lasen teha, aga kõige suurem muutus tuli siis kui ma olin läbinud ZenCleanz organismipuhastuse. Ma olen väga üllatunud! 

Millist toodet kasutasid?

ZenCleanzi organismipuhastust, mida soovitas mulle hea sõbranna. Mul ei olnud esialgu väga mingisugust usku. Tegelikult olin alguses päris skeptiline. Ei tea ju kunagi, kuidas need detoxid töötavad. Eks ma olin ikka kuulnud neid kogemusi ja jutte, et pidi töötama väga hästi, aga kogemust ju polnud. Kui ma toodet ise kasutasin, siis üllatusin väga. Järgmisel päeval olin eriti üllatunud kui palju see muutis. See, mis minu seest välja tuli, oli hämmastav. Ja see, kui palju mul järgmisel päeval energiat juurde tuli, oli samuti hämmastav. Ma olen väga-väga rahul selle tootega.

Milline on su kogemus? 


Ega ma ei hakanud seda tegema suurte ootuste ja lootustega, aga olen tulemusega rahul. Ikka arvad noore inimesena, et su organism on piisavalt puhas. Aga ega meil ikka pole kõigil head elustiili.
Kiire elutempo, stress ja siis ikka sööd rämpsu…Mulle on väga meeldinud süüa ja süüa teha. Ma olen varasemalt ka erinevaid pulberdetoxe proovinud ja teinud veepaastu. Siis oli mul meeletu näljatunne. Kartsin, et see juhtub nüüd ka, aga pigem oli kõht ääreni täis. ZenCleanz puhastusel ongi see pluss, et seal on palju kiudaineid ja need täidavad kõhtu. Kõige suurem pluss oligi see, et ma ei pidanud piinlema. Sain hoopis nautida enda päeva.
Puhastuse päeval ma suurt midagi ei tundnud. Alguses oli hirm, et kõht võib olla tühi, aga seda ei juhtunud terve päeva vältel. Veidikene oli väsimust, aga muud halba enesetunnet polnud.
Paar päeva peale puhastust tundsin, et mul ei lähe enam selline kogus alla nagu varem. Ma ei tahtnudki nii palju süüa. Näiteks, kui tavaliselt suutsin wrapi kenasti ära süüa, siis nüüd sõin alla poole ja mu kõht oli täis. Muutus on toimunud- teen paremaid toiduvalikuid ja kõht saab kiiremini täis.

Kas soovitaksid sõpradele?

Kindlasti soovitan. Terves kehas on terve vaim. Energiat on rohkem ja meeleolu on parem. Ma ise teeksin seda puhastust vähemalt kaks korda aastas, et nautida head enesetunnet. 

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €