ZENCLEAN KOGEMUSLOOD

LOE, kuidas on ZENCLEANz teisi inimesi aidanud

Agne-Andra kogemus: „Mul on sees tugev tunne, et koos enda iseloomu ja ZenCleanz abiga seljatan buliimia!“

Kuidas leidsid tee ZenCleanz puhastuseni? 

Kuulasin “Täitsa Pekkis podcasti saatdet”, kus oli saatekülaliseks Raivo Juhanson ning seal tuli juttu ka ZenCleanzist. See tundus mulle väga huvitav, hakkasin lisaks uurima selle kohta ja lugesin inimeste kogemuslugusid. Just enda tervislikke põhjuseid arvestades, tundus see väga hea valikuna, teha oma kehale restart. 

Milline on Sinu terviseteekond olnud? 

Nooremana ei teadnud ma üldse mida toit tegelikult tähendab ja kuidas see meie tervisega seotud on, lihtsalt öeldes sõin seda, mida ma kätte sain. Peale seda, kui mulle tekkis pere, kus elada, olin ma nagu laps mänguasja poes. Sõin reaalselt koguaeg, kui nägin sööki. Mul on olnud selline probleem terve elu, et kuna noorena oli vaid nii hästi, kui süüa oli, siis vanemas eas, kui olid asjad kehvasti, hakkasin ma koheselt sööma. See andis mulle turvatunde, et kui mul oli süüa – siis see tähendas automaatselt, et kõik on hästi. Mind valdas depressioon, mis viis keha raskelt stressiseisundisse.

Üritasin naeratada peegli ees, mõeldes, et miks küll ma ei saa normaalselt naeratada? Ja sain aru, et põsed jäävad ette. Siis hakkasid minu peas kõlama häirekellad ning hakkasin uurima toitumise, vitamiinide ja tervise kohta. Mind hakkas huvitama, et mida üldse teadlik ja tervislik toitumine meie kehaga teeb.

Mul oli u 3 aastat väga hea periood, toitusin intuitiivselt, mul oli väga palju energiat ja nägin ka väliselt nii särav välja. Kuniks selleni, et sattusin vaimselt vägivaldsesse suhtesse ja hakkasin uuesti end toiduga lohutama. Sellest arenes välja raskekujuline buliimia, mis on kestnud ligikaudu 2 aastat. Selle ületamine on olnud väga raske, ma ei saa küll täna öelda, et olen 100% terve, kuid päris tõsiselt, tänu puhastusele on see tõsiselt mind tervenemisele lähemale viinud. Peale puhastuskuuri olin suuteline tegema paremaid toitumisvalikuid ja liikuma tervislikuma eluviisi poole.

Mis ajendas Sind puhastust ette võtma? 

Kuna buliimiaga ei saanud ma enam väga hästi aru, kas mu kõht on tühi või täis. Kõht oli koguaeg lihtsalt kas paistes või „puhke“ reziimil, ehk teda pole täis nuumatud ja justkui maomahladega tühjendatud. Vaatasin enda vanu pilte, kui ilus, heas vormis ning särav ma olin ja puhkesin nutma, et mida ma küll endaga teinud olen? Ma jällegi otsisin väljapääsu ning minu ellu sattus ZenCleanz. 

zencleanz_kogemuslugu_Agne_Andra_Aasmaa

Vasakpoolsel pildil mina 3 nädalat enne puhastust. Parempoolsel pildil 2 nädalat peale puhastust

Milline nägi välja puhastuse päev ning kuidas see kulges? 

Alustasin maksapuhastusest ning ma võtsin selle päeva vaid iseendale, puhkasin, lugesin raamatut, puhkasin, pikutasin ning veidike oli küll selline tunne, et ei tahagi kedagi ega midagi näha.

Paar päeva hiljem alustasin koheselt ZenCleanz One organismipuhastusega. Need ensüümijoogid olid nii toitvad, et mitte kordagi ei olnud tühjakõhu tunnet, ega minul, kui buliimikul, mingeid isusid šokolaadi või mõne saiakese järgi. Ma lausa ootasin, et kuna saan juba uue sheigi ära juua. Ja kokku kestis mu puhastus ühe nädala.

Milline oli Su enesetunne ja olemine puhastuse päeval?

Esimestel päevadel soovisingi lihtsalt olla ja puhata. Kui peale organismipuhastust mahlapäevad olid 2 päeva, siis antud hetkel oli mul nii palju energiat, tegin suurpuhastust, tantsisin, käisin isegi shoppamas – mida ma ei viitsi kunagi teha. Peale kehapuhastust valdas mind tunne nagu hõljuksin või lendleksin kergusega ringi. 

Milline oli puhastuse tulemus? Mida märkasid?

See oli täielik aeg endale, minust väljus koos jääkidega ka halb enesetunne. Ma tundsin end vaimselt kui ka enda kehas super hästi. Lahe oli kogeda seda, et terve minu eluline vaade läks justkui Ultra HDsse. Minu pere märkas muutust, minu ootamatud ja ebatervislikud isud olid kadunud. Ma tundsin JÄLLE lõpuks ometi seda tunnet, kui olen söönud, et mul saab kõht täis ja rohkem ei soovi süüa. See on nii hea ja imeline tunne. Ei esinenud enam seda tunnet, et olen põhjatu isuga.

Pea igat hommikut alustan smuutiga ja mu keha ja meel tänasid mind selle eest. Tänaseks ma jälle säran, mulle on seda juba korduvalt öeldud. Ning ma hoian end veelgi paremini.

Plaanin veel ette võtta puhastuse ning mul on sees tugev tunne, et koos enda iseloomu ja ZenCleanz abiga ma seljatan buliimia!

Millised emotsioonid ja tunded valdasid Sind peale puhastust?

Ma olen kogu südamest õnnelik ja niii tänulik, et võtsin selle nädala endale ja nii lahe, et on selline asi üldse olemas. Lisaks ei ole korralikult minu kõht läbi käinud need 2 aastat minu haiguse tõttu, kuid nüüd on see probleem ka samuti jälle läinud. 

zencleanz_kogemuslugu_Agne_Andra_Aasmaa

Vasakpoolsel pildil nädal pärast puhastust ning sel ajal oli mul ka kuupuhastus ning tarbitud 3 toidukorda. Parempoolsel pildil söödud 2 toidukorda ning tavaline päev

Kellele ja miks soovitad ZenCleanz puhastust? 

Olen toodet soovitanud enda sõbrannadele, sest kevadeti on ikka hea suurpuhastust teha oma kehas ja hinges. Kahjuks tänapäeval seisame silmitsi olukorraga, kus töödeldud toit on kergesti kättesaadav, valmistoitu on kas siis liigselt lisatud suhkrut ning lisaaineid, mis tekitavad kehas põletikke. Arvan ja usun, et ZenCleanz puhastuskuuri võiksid kõik inimesed läbi teha, sest see võib muuta Su elu!

Puhastuskuuriga näed reaalselt, mis jama sinust väljub! Kui oled juba tervislike eluviisidega siis tänu puhastusele saad kinnitust, kas oled päriselt ka terve seestpoolt!

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €