Cleansify ARTIKLID

12 põhjust, miks valida ZenCleanz One organismipuhastus

ZenCleanz_One_organismipuhastus

100% LOODUSLIK DETOX KUUR, MIDA EESTI ARSTID JA TOITUMISSPETSIALISTID TOETAVAD

Telli endale ka ZenCleanz One organismipuhastus

1. SEE ON KIIRE JA TÕHUS

Paljud organismi puhastuse programmid kestavad mitu päeva või isegi kuu aega. Selle aja jooksul arvatavasti peab võtma vitamiine, tarbima erinevaid tablette, jooma taimeteesid ja meeles pidama mitmeid muid tegevusi. Teisisõnu – päris pika aja jooksul on tarvis argipäevarutiini integreerida puhastusega seotud tegevused. Võib juhtuda, et sageli unustame tablette võtta, preparaadid ununevad koju või pole meil võimalust näiteks lõunasel ajal taimeteed juua. Nii võivad meid tabada läbikukkumistunne, ebaõnnestumine ja pinge poolelijätmise või mittetäiusliku programmi täitmise pärast.

ZenCleanz One puhastuskuur on kõigest 1-päevane! See on kiire, tõhus ja ei kurna keha! On oluliselt kergem leida seda ühte päeva, mil puhastus ära teha, kui püüda meeles pidada pikemat tablettide, vitamiinide ja teede tarvitamist. ZenCleanz ONE on ühepäevane puhastus. See on kiire ja tõhus! On oluliselt kergem leida seda ühte päeva, mil puhastus ära teha, kui püüda meeles pidada pikemat tablettide, vitamiinide ja teede tarvitamist.

2. TULEMUST ON SILMAGA NÄHA JA SEE TÕESTI TÖÖTAB

ZenCleanzi organismipuhastuse tulemust on päriselt oma silmaga näha! Enamjaolt umbes kahel organismipuhastusele järgneval päeval näete, mis teist väljub, mitte ei pea aimama või eeldama. Te näete, mismoodi ensüümid toovad välja soolestikku kogunenud jääkained, rasvad jne ehk teil on füüsiline tõestus, et asi töötab.

Paljud organismipuhastused mõjuvad lihtsalt kõhulahtistina, aga see veel ei tähenda automaatselt, et sooled puhastuksid. ZenCleanz One puhastuse ajal tarbitud ensüümid toovad sooleseintelt kaasa kogu sinna ladestunud mittevajaliku massi ning teil on konkreetne tõestus, et saate abi!

Väljutus on kõigil individuaalne.

Vaata lisaks väljutuspilte

3. HIINA- JA LÄÄNE MEDITSIINI ÜHENDATUD TEADMISED

Tegemist pole mitte ainult hiina- ja lääne meditsiini arstide ühiselt loodud tootega, vaid mõlema suuna tugevuste liitmisest tekkinud ideega. Taiwanis välja töötatud toodet on analüüsinud nii ühe kui ka teise meditsiinisuuna esindajad ning leidnud, et see on erakordselt tõhus, usaldusväärne ja võimas! 

4. LIHTSALT ÜLES EHITATUD PROGRAMM JA ETTE ANTUD KAVA

ZenCleanz One organismipuhastuse kuuri tegemiseks sul vaja ainult sooja vett, värsket ingverit ja organismipuhastuse detox komplekti.

 Soovitame puhastust teha rahulikus koduses õhustikus või miks mitte koos sõpradega või hoopis retriidi näol. Samal ajal saate mõnusalt lugeda raamatut, vaadata filme, puhata, käia saunas, teha joogat või teha kerge jalutus – tuleb kuulata enda keha ja sisetunnet. Kogu ühepäevane programm on lihtsasti üles ehitatud ja arusaadavalt lahti seletatud ning sul tuleb ainult etteantud kava järgida ning tarbida ensüümijooke vastavalt kellaajale. Kõik on sulle lihtsaks ja mugavaks tehtud! filme või käia jalutamas. Kogu ühepäevane programm on lihtsasti üles ehitatud ja arusaadavalt lahti seletatud.

5. HEA MAITSEGA ENSÜÜMIJOOGID

Kes vähegi on erinevaid organismipuhastusi läbinud, see teab, et preparaatide maitse võib tohutult erineda. Hea ja meeldiv maitse muudab puhastusprogrammi oluliselt mugavamaks nii vaimselt kui ka füüsiliselt. ZenCleanz ensüümijoogid on klientide arvates enamjaolt hea maitsega, mahedad ja pigem natuke magusamapoolsed. 

6. EI TEKI NÄLJATUNNET PUHASTUSPÄEVAL

Näljatunde tekkimine on puhastuskuuri juures oluline psühholoogiline nüanss: mida suurem ja pikem on nälg, seda ebameeldivam organismipuhastus tundub. Aju just kui ütleb, et peaksid sööma, aga puhastusepäeval on pigem kõht täis. Tänu tarbitavatele ensüümidele ZenCleanz One organismipuhastuse ajal näpistavat näljatunnet ei teki. Võite rahulikult vaadata lemmikfilme, lugeda raamatuid, käia jalutamas ja magada. 

7. PUHASTUSKUUR TAASKÄIVITAB SEEDIMISE

Eesti tunnustatuim hiina meditsiini arst dr Rene Bürkland soovitab ZenCleanzi ja rõhutab selle üht olulist omadust – võimet taaskäivitada seedimine. Organismipuhastus peakski seedimise uuesti tööle panema ja ZenCleanz One seda päriselt ka teeb. Loomulikul ja mehaanilisel teel – tarbid ensüüme ja vett / ingveriteed ning järgneval päeval toimub tavapäraselt väljutamine. Erandina on ka väljutus toimunud puhastuspäeva õhtul või mitu päeva hiljem. Kui kõht pigem läbi ei käi, soovitame juurde tarbida senna teed või värsket kapsamahla.

 Dr. Rene Bürklandile meeldib ZenCleanz One, sest selle puhastuskuuri käigus tarbitakse rohkelt kiudaineid, mis sunnivadki normaalse seedeprotsessi uuesti käivituma. Ehk teisisõnu – see kuur teeb päriselt seda, mida üks õige organismipuhastus tegema peakski!

8. 100% LOODUSLIK

Tegemist on üdini loodusliku organismipuhastusega. ZenCleanz One detox organismipuhastus toode koosneb 100% orgaanilistest ensüümidest ja kiudainetest, mis sisaldavad väga palju erinevaid köögi- ja puuvilju, seeni, maitsetaimi, vetikaid ning piimhappebaktereid, mida on 3 aastat fermenteeritud.

ZenCleanz_One_organismipuhastus

KINDLASTI TEKIB PALJUDEL KÜSIMUS, ET MIKS VALIDA JUST ZENCLEANZ ONE ORGANISMIPUHASTUSE KUUR. VASTUSENA OLEME VÄLJA TOONUD 12 PÕHJUST.

9. PÕHINEB KASULIKEL JA ORGAANILISTEL ENSÜÜMIDEL

ZenCleanz One tooteid on mitu aastat fermenteeritud ning selle jooksul on taimedest eraldatud enamik neis sisalduvaid ensüüme, mis aitavad puhastuse käigus sooleseinte küljest jääkaineid eemaldada. Samuti sisaldub ZenCleanz One rohkelt kiudaineid, mis “harjavad” sooleseina. Selline looduslik koostöö tagab efektiivse tulemuse.

Organismipuhastus taaskäivitab sinu seedimise!

10. EI SISALDA RASKEMETALLE EGA PESTITSIIDIJÄÄKE

On elementaarne, et me ei paku inimestele toodet, mis poleks puhas ja ohutu. Oleme Zencleanz  tooteid testinud Eestis erinevate pestitsiidide ja raskemetallide suhtes ning veendunud, et ZenCleanz One toode on täiesti puhas ning ohutu sinu kehale!

11. EFEKTIIVNE

Pärast seda, kui ZenCleanz One toode jõudis Eestisse, on hiina meditsiini keskuse Tervise Akadeemia juht ning hiina meditsiini arst dr Rene Bürkland hakanud oma tervisenädalaid alustama ühepäevase ZenCleanz puhastusega. Arst näeb selgelt eristuvat tõhusust, kui tervisenädalal osalenud inimesed on alustanud retriiti ühepäevase organismipuhastuskuuriga.

“Ravi mõjub kiiremini ja kõik protseduurid on oluliselt mõjusamad. ZenCleanz One ja Forgive on efektiivne organismipuhastusprogramm ja tehtav vaid ühe päevaga!” rõhutab dr Rene Bürkland toote tema jaoks olulisemaid nüansse.

Traditsioonilise hiina meditsiini kohaselt on meie organism võimeline ennast ise tervendama. Mida vähem on keha koormatud üleliigsega, seda paremini ta end tervendab. Keha puhastudes anname me endale võimaluse vabaneda toksiinidest ja jääkainetest, mille tulemusel paraneb ainevahetus, toitainete imendumine ja keha tundlikkus.

ZenCleanz_One_organismipuhastus

12. HEA TAGASISIDE MEIE KLIENTIDELT

Mida on meie kliendid peale organismipuhastust täheldanud:

– Energiataseme tõusu
– Kergustunnet
– Mõttetöö selgust
– Näonaha paranemist ja säravamaks muutumist
– Kaalulangust
– Rõõmsamat olekut
– Head enesetunnet
– Kergem teha paremaid toitumisvalikuid
– Maitse- ja haistmismeelte tundlikumaks muutumist

Tundub huvitav ja tahaksid ka proovida?

Telli endale ZenCleanz One organismipuhastus ja tee oma seedimisele täielik restart

ZENCLEANZ 1-day detox KITS

STTART LIVING HEALTHY and  some more stuff!

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INTESTINAL CLEANSE

ZENCLEANZ ONE

This 1-day intestinal cleanse addresses the whole length of the digestive tract. It is made of a wide selection of super enzymes to complete the digestion of all undigested material that could have stuck to your intestinal wall over the years … and sweep it all out!

199 €

LIVER CLEANSE

ZENCLEANZ FORGIVE

This 1-day cleanse focuses on the liver. The liver is a filter responsible for eliminating anything from within the body that doesn’t belong there; Everything that reaches the bloodstream from the nutrients that pass through the small intestine lining, the air we breathe and everything that comes in touch with our skin. It is imperative to cleanse it!

199 €